Selanik Caddesi Mehtap Apartmanı NO:41/8 Kızılay/Ankara
trenar

Ameliyatsız Göbek Eritme

Ameliyatsız Göbek Eritme

  Ameliyatsız Göbek Eritme; Enjeksiyon uygulamalarından yeni nesil teknolojilere kadar çeşitli prosedürü içerisinde barındıran Ameliyatsız Göbek Eritme göbek ve karın bölgesinde yağ hücresi yoğunluğunun artması sonucu oluşan dirençli kilo problemlerinde kullanılan tedaviler olup, vücut analizi ve kişisel tedavi planlaması öncesinde merak edilen Ameliyatsız Göbek Eritme Yöntemleri Nelerdir? Nasıl Uygulanır? hakkındaki önemli konu başlıklarına yazımız içerisinden ulaşabilirsiniz.

  Vücudun herhangi bir alanında artan yağlanma ile kendini gösteren bölgesel kilo problemleri basen, karın, bacak, sırt ve göbek bölgesinde kendini göstermektedir. Beslenme alışkanlıkları, hareketsiz yaşam, vitamin dengesizlikleri, hormonal düzensizlikler, genetik yatkınlık ve psikolojik nedenler gibi pek çok faktörün neden olduğu bu bölgesel kilo problemlerinde kadın ve erkeklerin yaygın olarak şikayetçi olduğu vücut bölgesi ise göbektir.

  Ameliyatsız Göbek Eritme

  Sağlıklı bedenin ve ruhun yanı sıra formda ve dinamik bir görünümün bozulmasına neden olan göbekteki yağlanma problemleri estetik kaygıları yanında getirirken ciddi hastalıkları ve metabolik sendromlarında yaşanmasına neden olmaktadır. Bu nedenle kadınlar ve erkekler beden sağlığını ve estetik görünümünü düzenleyebilmek için diyet ve yüksek eforlu egzersiz programlarına başvurmaktadırlar. Ancak vücuttaki her bölgenin yağlanma derecesi ve yağ hücresi yoğunluğu farklı olduğundan başarılı sonuç elde edilememektedir.

  Beslenme alışkanlıklarının düzenlenmesi ve fiziksel aktivitelerin arttırılması sonucunda yanıt alınamayan bölgesel kilo ve göbeklenme şikayetlerinde en etkin yöntem ameliyatsız bölgesel zayıflama tedavileridir. Yağlanma probleminin beraberinde getirdiği estetik sorunlardan ciddi metabolik sendromlara kadar ortadan kaldırmayı hedefleyen Ameliyatsız Göbek Eritme işlemleri ile bölgesel incelme elde edilirken beden sağlığı ve ruh sağlığı iyileştirilirken iyi bir görünüm ortaya çıkarılmaktadır.

  FDA onaylı yeni nesil teknolojik sistemlerden tıp ve medikal estetik işlemler arasında üstün etkili sonuçlar ortaya çıkaran metotlara kadar pek çok etkin ve kalıcı ameliyatsız göbek inceltme tedavileri öncesinde en ideal kişisel tedavi planlamanızın oluşturulmasına olanak sunmak için ücretsiz muayenemizden yararlanarak vücut analizi yaptırabilirsiniz.

  Düzenli beslenme, kalori azaltma, yüksek eforlu hareket ve egzersiz programlarına yanıt vermeyen göbek bölgesi yağlarını herhangi bir cerrahi prosedüre gerek kalmadan bölgeden uzaklaştıran en popüler ve etkili göbek eritme tedavilerimiz hakkında bilgi edinmek, klinik muayene ve vücut analizi için randevu talebinde bulunmak ya da Ameliyatsız Göbek Eritme fiyatları hakkında bilgi almak için aşağıda bulunan iletişim formunu kullanabilirsiniz.

  Soğuk Lipoliz ile Göbek Eritme
  BENZER TEDAVİLER
  Soğuk Lipoliz ile Göbek Eritme
  Bölgesel Zayıflama ve Vücut Şekillendirme uygulaması olan Soğuk Lipoliz ile Göbek Eritme lokal yağları vakumlayarak ani ısı değişimi ile dondurarak kristalleştiren ameliyatsız göbek eritme tedavisidir.

  Ameliyatsız Göbek Eritme Yöntemleri

  Göbek ve karın bölgesinde yağ hücresi yoğunluğunun artması sonucu oluşan dirençli kilo problemlerinde kullanılmakta olan Ameliyatsız Göbek Eritme işlemleri içerisinde pek çok teknik ve metot bulunmaktadır. Tek başına ya da kombine olarak uygulanabilen bu işlemler ve teknikler klinik muayene ve vücut analizi sonrasında kişisel tedavi planlaması ile uygulanmaktadır. Göbek bölgesindeki yağlanma derecesi, depo yağların direnci ve kiloya göre uygulanan bu tedaviler aşağıda yer almaktadır.

  Soğuk Lipoliz ile Göbek Eritme

  Bölgesel kilo ve yağlanma problemlerinde üstün etkili sonuçlar ortaya çıkaran Soğuk Lipoliz Ameliyatsız Göbek Eritme tedavileri içerisinde en popüler uygulamalar arasındadır. Özel başlığı ile göbek bölgesindeki dokuyu vakumlayarak yüksek soğuklukta dondurarak parçalayan bu teknoloji, tek bir seansta göbek bölgesindeki yağ hücrelerinin yapısını bozarak hasara uğratmakta ve lenf drenaj ile vücuttan atılımını gerçekleştirmektedir.

  Mezoterapi ile Göbek Eritme

  Akut ve kronik ağrıların yanı sıra cilt tedavileri, bölgesel yağlanma ve selülit tedavilerinde cilt altı dokularında oluşturmuş olduğu olumlu etkiler nedeni ile sıklıkla tercih edilmekte olan Mezoterapi ile Ameliyatsız Göbek Eritme tedavisi bir mikroenjeksiyon işlemidir. Yağ hücrelerinin ve yağ hücre duvarlarının parçalanarak estetik problemlere neden olan depo hücrelerinin yıkımını gerçekleştiren bu işlem vitamin, mineral, amino asit ve daha pek çok etken maddeden oluşan kokteyllerin cilt altına belirli aralıklar ile enjekte edilmesi esasına dayanmaktadır. Mezoterapi seansları sonrasında belirgin derecede incelme elde edilirken cilt katmanlarındaki onarım mekanizması ile sıkılaşma ve cilt yenileme etkisi de göstermektedir.

  LPG ile Göbek Eritme

  Bölgesel zayıflama ve selülit tedavileri içerisinde kullanılan LPG teknolojisi, egzersiz ve diyet ile yanıt alınamayan dirençli yağlanmalarda belirgin etkiler çıkarmaktadır. Göbek bölgesindeki kilo problemlerinde emme ve dönme aksiyonlarının bir arada bulunduğu sistem masajı ile negatif basınç oluşturularak yağ hücrelerinin yapısını hasara uğratılmaktadır. Göbek bölgesindeki haraketliliğin motorize rulmanlar ile arttırılması sonrasında incelme ve yağ boşalımı gerçekleşirken doku hücrelerinin aktivitesini de sağladığı için sıkılaşma ve vücut şekillendirme etkinliği açığa çıkmaktadır.

  Kavitasyon ile Göbek Eritme

  Bölgesel incelme ve Ameliyatsız Göbek Eritme işlemleri içerisinde kullanılmakta olan bir diğer teknoloji ise Kavitasyon’dur. Ultrasonik ses dalgalarının yağ hücreleri üzerindeki etkilerinden yararlanıldığı Kavitasyon ultrasound ve elektropedler kullanılarak yağ hücrelerinin parçalanması ve lenfatik dolaşım ile herhangi bir cerrahi prosedüre gerek kalmadan vücuttan atılması sağlanmaktadır. Göbek bölgesindeki kilo ve yağlanma problemine çözüm sunan bu teknoloji, vücut şekillendirme etkinliği sayesinde de hasta memnuniyetini kazanan sonuçlara sahiptir.

  VelaShape ile Göbek Eritme

  Ameliyatsız Göbek Eritme işlemleri arasında son derece konforu ve pratik işlem olanağına sahip olan VelaShape teknolojisi, yağ dokusunun ve hücrelerinin oranlarını azaltmak için kullanılmaktadır. Radyo frekans, kızılötesi ışık, doku manipülasyonu ve negatif basınç teknolojilerini içerisinde barındıran bu sistem göbek bölgesinde kontrollü ısı artışı sağlayarak dirençli yağların bu enerji ile parçalanmasını sağlamaktadır. Parçalanan ve bölgeden uzaklaşan yağ hücreleri ise sistemik bir sorun oluşturmadan lenfatik dolaşım ile vücuttan atılmaktadır. Aynı anda kontrollü ısı enerjisi ile cilt doku hücrelerini de aktive ettiği için incelme sonrasında boşalan dokunun sıkılaşarak gerginleşmesini sağlamaktadır.

  Lenf Drenaj ile Göbek Eritme

  Göbek bölgesinde dolaşım bozukluğu nedeni ile ortaya çıkan bölgesel yağlanma sorununu Lenf Drenaj ile Ameliyatsız Göbek Eritme tedavisi ile ortadan kaldırmak mümkündür. Dolaşım bozukluklarını kan ve lenfatik dolaşımı tetikleyerek düzenleyen bu tedavi basınçlı masaj prosedürüne sahiptir. Yatış pozisyonunda oldukça konforlu bir teknikle uygulanan Lenf Drenaj ısı, titreşim ve akım gücü kullanarak dolaşımı arttırmaktadır. Hafif ve sürekli devam eden bu masaj etkisi sonrasında da dolaşımın düzelmesi ile beraber depo yağların atılımı hızlanmış olmaktadır.afHa

  Ozon Tedavisi ile Göbek Eritme

  Cilt tedavilerinden bölgesel zayıflama ve selülit tedavilerine kadar geniş kullanım yelpazesine sahip olan Ozon Tedavisi özellikle göbek bölgesindeki yağlanma sorunlarında başarılı sonuçlar ortaya çıkaran bir enjeksiyon işlemidir. Dirençli göbek ve basen bölgesindeki yağlanmalarda uygulanan Ozon ile Ameliyatsız Göbek Eritme işlemi, yüksek seviyede reaktif olmuş oksijenin harekete geçirilmiş olan formunun kullanıldığı bir prosedürdür. Enjeksiyon sonrasında hızlı bir şekilde reaksiyona giren Ozon, dokulardaki aktivitenin ve metabolizma hızının artırılmasını sağlayarak biriksen yağların parçalanarak göbek bölgesinden uzaklaşmasını sağlamaktadır. Böylece ozon ile yağ yakım hızı arttırılırken aynı anda dokularda oluşturmuş olduğu reaksiyon etkisi ile cildi yenileyerek sıkılaştırmaktadır.

  Diyet, sağlıklı beslenme, egzersiz ve yüksek eforlu fiziksel aktivitelere olumlu yanıt vermeyen ve estetik görünümü önemli ölçüde etkileyen göbek bölgesindeki yağlanma ve kilo problemlerini cerrahi herhangi bir prosedüre ya da işleme gerek kalmadan konforlu bir şekilde gideren Ameliyatsız Göbek Eritme tedavilerimiz öncesinde klinik muayene ve vücut analizi gerçekleştirerek en ideal tedavi planlamasının oluşturulması için randevu talebinde bulunabilirsiniz.

  Cerrahi ameliyatların ve estetik işlemlerin beraberinde getirdiği yatış, iyileşme süreci, anestezi ve komplikasyon risklerini barındırmayan ameliyatsız göbek inceltme tedavilerimiz hakkında merak ettiğiniz soruları iletmek, ücretsiz klinik muayene ve vücut analizi için randevu talebinde bulunmak ya da Ameliyatsız Göbek Eritme fiyatları hakkında bilgi almak için aşağıda bulunan iletişim formunu kullanabilirsiniz.

  Fiyat Teklif ve Randevu Formu
  Ameliyatsız Göbek Eritme Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

   Tedavilerimiz Hakkında Bilgi Almak ve Fiyatlarımızı Öğrenmek İçin Bizi Arayabilirsiniz:
   Call Now Button
   ×