Selanik Caddesi Mehtap Apartmanı NO:41/8 Kızılay/Ankara
trenar

Ayak Üstü Lazer Epilasyon

Ayak Üstü Lazer Epilasyon

  Ayak Üstü Lazer Epilasyon;  Ayak Lazer Epilasyon – Ayak Üstü Lazer Epilasyon ayak sırtı ve parmaklar üzerindeki siyah ve kalın karakterli kılları lazer ışını ile tahrip eden bir epilasyon yöntemi olup, cihaz seçimi ve seans planlaması öncesinde merak edilen Ayak Üzeri Lazer Epilasyon Nasıl Yapılır?, Seans Süresi, Seans Sayısı ve Aralıkları hakkındaki önemli konu başlıklarına yazımız içerisinden ulaşabilirsiniz.

  Uğraştırıcı ve zahmetli klasik yöntemler yerine kalıcı etkileri sayesinde pek çok kişi tarafından tercih edilmeye başlanan lazer epilasyon tedavileri, içerisinde kullanılmış olan yeni nesil teknolojik cihazlar ile tüm vücut bölgelerine uygulanabilme avantajı sunmaktadır. Böylece genel vücut bölgeleri dışında kalan küçük ve dar vücut alanlarda dahi etkili sonuç alınabilmektedir.

  Genital bölge, koltuk altı, kol ve bacak gibi pek çok alanda uygulanabilen bu lazer epilasyon tedavileri, istenmeyen kılların bir bütün olarak vücut üzerinden yok edilmesine olanak sunan tedavi bölgelerine sahiptir. Bu lazer epilasyon bölgeleri içerisinde yer alan Ayak Üstü Lazer Epilasyon, genellikle Yarım Bacak Lazer Epilasyon veya Tüm Bacak Lazer Epilasyon yaptıran kişiler tarafından sıklıkla tercih edilen bir uygulamadır.

  Ayak Üstü Lazer Epilasyon

  Kadın ve erkeklerde baş parmak ve ayak üzerinde yaygın olarak görülen tüylenme ve kıl sorunun lazer ışınları ile etkili bir şekilde yok edilmesi ve daha pürüzsüz bir cilt yüzeyi oluşturulması amacı ile uygulanan bu tedavi, ayak parmakları ve ayak sırtı üzerindeki kıl foliküllerinin büyüme özelliklerinin tahrip edilmesini sağlayarak kıl sorunun önüne geçmektedir.

  Bacak lazer epilasyon tedavilerinde uygulamaya ek olarak da tercih edilebilen ayak üzeri lazer epilasyon tedavisi öncesinde kıl karakterine, cilt tipine ve kıl yoğunluğuna uygun lazer epilasyon teknolojisinin ve seans sürelerinin oluşturulması için ücretsiz muayenemizden yararlanarak ön kontrol gerçekleştirebilirsiniz.

  Ayak üstü bölgesi hakkında soru ve görüşlerinizi iletmek, kullanılan lazer teknolojilerini öğrenmek, ücretsiz muayene için randevu talebinde bulunmak ya da Ayak Üstü Lazer Epilasyon fiyatları hakkında bilgi almak için aşağıda bulunan iletişim formunu kullanabilirsiniz.

  El Üstü Lazer Epilasyon
  BENZER TEDAVİLER
  El Üstü Lazer Epilasyon
  Kol Lazer Epilasyon ile tercih edilen epilasyon tedavisi El Üstü Lazer Epilasyon erkeklerde ve kadınlarda el sırtı üzerindeki kılları lazer ışını ile kalıcı etki ile tahrip eden bir epilasyon yöntemidir.

  Ayak Üzeri Lazer Epilasyon Nasıl Yapılır?

  Diğer vücut bölgelerinde olduğu gibi Ayak Üstü Lazer Epilasyon tedavisi öncesinde de dikkat edilmesi gereken bir takım noktalar bulunmaktadır. İlk olarak tedaviden bir ya da iki gün öncesinde ayak parmakları ya da ayak sırtı üzerinde bulunan kılların cımbız, epilatör, ağda ya da kılı kökünden koparacak diğer yöntemlerin kullanılmaması istenilmektedir.

  Tedavi esnasında lazer atışlarındaki ışınların kıl kökleri tarafından kolaylıkla emilebilmesi ve istenilen tahribatın oluşabilmesini sağlamak amacı ile işlemden öncesi 1 ila 2 gün öncesinde jilet yardımı ile kılların kısaltılması önerilmektedir.

  Uygulama esnasında tercih edilen lazer sisteminin başlığı sayesinde uygulama bölgesi taranmaktadır. Tüy ve kıl probleminin bulunduğu noktalara yapılan düzenli atışlar sonrasında işlem 15 dakika gibi çok kısa bir sürede tamamlanmaktadır.

  Ayak Üstü Lazer Epilasyon Seans Süresi ve Seans Aralığı

  Lazer epilasyon tedavilerinin seans süreleri ve seans aralıkları kılların uzama evrelerindeki zamana göre değişiklik göstermektedir. Bu nedenle Ayak Üstü Lazer Epilasyon uygulamasında da her bir seans süresi ve seans aralığı kişiye özel yapılan değerlendirmeler sonrasında oluşturulmaktadır. Ancak genel olarak kalıcı ve etkili bir sonuç için 4 seansa ihtiyaç duyulabilmektedir. Seans aralığı ise kılların cilt yüzeyinde belirginleşmesine göre değişiklik göstermektedir.

  Ayak Üzeri Lazer Epilasyon Tedavisinde Kullanılan Teknolojiler

  Hem kadınlarda hem de erkeklerde ayak baş parmağı ve ayak sırtı üzerinde görülen kılların yok edilmesinde çözüm teknolojisi olarak tercih edilen lazer epilasyon teknolojileri kıl karakterine, kıl yoğunluğuna, uygulama bölgesine ve cilt tipine göre etkinlikleri bulunan ve bu parametreler doğrultusunda tercih edilerek epilasyon tedavisinin etkinliğini arttıran özelliklere sahiptir. Bu nedenle aşağıda yer alan lazer teknolojileri içerisinde kullanılacak sisteme karar verilebilmesi için, Ayak Üstü Lazer Epilasyon tedavisi öncesinde ön kontrol esnasında test atışları yapılmaktadır. Bu test atışları sayesinde kıl foliküllerinin ve cilt tipinin ışınlara vermiş olduğu yanıtlar analiz edilmekte ve bu değerlendirme sonrasında da kullanılacak cihaz tipine karar verilmektedir.

  Lazer Epilasyon Cihazları

  Fiyat Teklif ve Randevu Formu
  Ayak Üstü Lazer Epilasyon Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

   Tedavilerimiz Hakkında Bilgi Almak ve Fiyatlarımızı Öğrenmek İçin Bizi Arayabilirsiniz:
   Call Now Button
   ×