Selanik Caddesi Mehtap Apartmanı NO:41/8 Kızılay/Ankara
trenar

Boyun Lazer Epilasyon

Boyun Lazer Epilasyon

  Boyun Lazer Epilasyon; Kadın ve erkek lazer epilasyon bölgelerinden olan Boyun Lazer Epilasyon saç ve sakalların uzantısı olan veya ayva tüyü olarak adlandırılan boyun bölgesindeki rahatsız edici kılların lazer ışınıyla tahrip edildiği bir epilasyon yöntemi olup, test atımı, cihaz seçimi ve seans planlaması öncesinde merak edilen Boyun Lazer Epilasyon Nasıl Uygulanır? Seans Sayısı, Süresi ve Seans Aralıkları ile Boyun Lazer Epilasyon etkileri ve kalıcılığı gibi önemli konu başlıklarına yazımız içerisinden ulaşabilirsiniz.

  Genel olarak kadın lazer epilasyon uygulamaları, istenmeyen tüy problemini kalıcı ve etkili sonuçlar ile ortadan kaldırdığı için erkeklerin de ilgisini çekmektedir. Kıl ve istenmeyen tüyleri klasik yöntemlere kıyasla oldukça konforlu ve hızlı bir şekilde sonlandıran lazer epilasyon uygulamasının Boyun Lazer Epilasyon bölgesi en fazla erkekler tarafından tercih edildiğini ve boyun bölgesindeki estetik olmayan tüylenme sorunun çözümlendiğini söyleyebiliriz.

  Boyun Lazer Epilasyon

  Saçın ve sakal uzantısı olan boyun bölgesindeki rahatsız edici kılların tıraş öncesi ve tıraş sonrasında yol açtığı dağınık görünüm, batık ve tahriş gibi problemleri de önleyen boyun bölgesi lazer epilasyon, bölgedeki kıl problemini ortadan kaldırırken beraberinde getirdiği batık, tahriş ve estetik olmayan görünümün de çözümlenmesini sağlamaktadır.

  Yeni nesil teknolojik lazer epilasyon cihazları ile boyun bölgesindeki kılların ısı ile tahrip edilerek yok edilmesi esasına dayanan bu uygulama öncesinde kıl karakterinin, cilt yapısının ve kıl ile cilt yapısına uygun lazer hangi epilasyon cihazının kullanılacağının belirlenmesi için ücretsiz muayenemizden yararlanarak ön kontrol gerçekleştirebilir, test atışları yapılarak özelleştirilmiş seans planlamasının oluşturulmasına olanak sunabilirsiniz.

  Lazer epilasyon uygulamaları içerisinde kullanmış olduğumuz son ve yeni nesil lazer epilasyon cihazları ve boyun bölgesi lazer epilasyonu hakkında soru ve görüşlerinizi iletmek, ücretsiz muayene için randevu talebinde bulunmak ya da Boyun Lazer Epilasyon fiyatları hakkında bilgi almak için aşağıda bulunan iletişim formunu kullanabilirsiniz.

  Göğüs Lazer Epilasyon
  BENZER TEDAVİLER
  Göğüs Lazer Epilasyon
  Göğüs Lazer Epilasyon kadınlarda ve erkeklerde estetik problemlere yol açan göğüs kıllarının kalıcı etki ile yok edildiği ya da azaltıldığı güvenli epilasyon yöntemidir.

  Boyun Bölgesi Lazer Epilasyon Nasıl Yapılır?

  Boyun Lazer Epilasyon yeni nesil teknolojik sistemler ile seans şeklinde gerçekleştirilen oldukça konforlu bir işlemdir. Az seans sayıları ile olumlu sonuçlar veren bu sistemler boyun bölgesindeki istenmeyen kıl ve tüylerin lazer atışları ile kontrol altına alınarak tahrip edilmesi ve uzama özelliklerinin kaybedilmesi amacı ile uygulanmaktadır.

  Vücudun en hassas bölgelerinden biri olan boyun bölgesinde genel olarak Buz Lazer Epilasyon cihazı tercih edilmektedir. Etkin dozlarda ve soğutucu başlığı ile işlemin daha konforlu sürmesini sağlayan buz lazer, ciltte leke, kızarıklık ve yanma hissine yol açmadan düzenli atışlar halinde uygulanmaktadır.

  Yapılan bu atışlar, kılı üreten kök hücrelerinin fonksiyonlarını bozmaktadır. Melanin yani kılın yapısında bulunan siyah boya maddesi tarafından emilen lazer ışınları, yüksek ısı enerjisi sayesinde kıl köklerini ve kılı üreten kök hücreleri tahrip ederek boyun bölgesindeki estetik sorunlara yol açan tüylerde kalıcı çözümler sunmaktadır.

  Buz Lazer Cihazı ile Boyun Lazer Epilasyon

  Her cilt tipinde ve her kıl karakterinde etkili olan Buz lazer epilasyon cihazı, genel olarak erkekler tarafından en çok tercih edilen bir sistemdir. Acısız ve ağrısız lazer epilasyon tedavisine olanak sunan bu yeni nesil lazer epilasyon cihazı, sistem başlığında bulunan soğutucu buz etkisi ile cilt altında oluşan ısı artışını kontrol altına almaktadır.

  Ciltte tahriş, leke ya da yanık izi oluşumunu engelleyen buz lazer, Boyun Lazer Epilasyon uygulamasında ortalama 4 ile 6 seans sonucunda optimum sonuçlar vererek güvenli, konforlu ve hızlı sonuçlar alınmasına olanak sunmaktadır.

  Boyun bölgesindeki kıl köklerinin farklı yapılarını hedef alarak farklı dalga boyları ile etki eden bu yöntem, tek atışta geniş yüzeyleri hedef alarak daha fazla kıl köküne ulaşmakta ve soğutucu sistem başlığı ile sık atışlar yapılmasını sağlayarak seansların kısa sürmesini sağlamaktadır.

  Fiyat Teklif ve Randevu Formu
  Boyun Lazer Epilasyon Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

   Tedavilerimiz Hakkında Bilgi Almak ve Fiyatlarımızı Öğrenmek İçin Bizi Arayabilirsiniz:
   Call Now Button
   ×