Selanik Caddesi Mehtap Apartmanı NO:41/8 Kızılay/Ankara
trenar

Cool Shaping Soğuk Lipoliz ile Göbek İnceltme

Cool Shaping Soğuk Lipoliz ile Göbek İnceltme

  Cool Shaping Soğuk Lipoliz ile Göbek İnceltme; Ameliyatsız bölgesel zayıflama yöntemi olan Cool Shaping Soğuk Lipoliz ile Göbek İnceltme yağ hücrelerini dondurarak fonksiyonlarını ve yapılarını bozan güvenli bölgesel zayıflama tedavisi olup, vücut analizi ve kişisel tedavi planlaması öncesinde merak edilen Cool Shaping ile Göbek İnceltme Nedir? Nasıl Uygulanır? ve Seans Süresi, Sayısı ve Seans Aralıkları hakkındaki önemli konu başlıklarına yazımız içerisinden ulaşabilirsiniz.

  Vücut için yağlar önemli bir enerji kaynağı ve deposudur. İnsanlarda olması gereken yağ oranı kadın ve erkeklerde değişiklik göstermekte olup; kadınlarda ortalama %27 erkeklerde ise %20 oranlardadır. Ancak beslenme alışkanlıkları, hormonal düzensizlikler, hareketsiz yaşam, vitamin eksiklikleri, psikolojik etmenler ve daha pek çok çeşitli faktör sonucunda vücut yağ oranında artış gözlemlenmektedir.

  Cildin altında vücudu saran bir tabaka olarak bulunan yağ dokusu yağ hücrelerinden oluşmaktadır. Vücudun farklı bölgelerinde farklı yoğunluklarda oluşan bu yağ dokuları bazı bölgelerde kalınlaşarak geniş depo ve yastıklar oluşturmaktadır. Özellikle göbek bölgesi depo ve yastık yağların oluşumuna eğilimli bölge olması nedeni ile kadın ve erkeklerin en çok şikayetçi olduğu bölgesel kilo problemine neden olmaktadır.

  Cool Shaping Soğuk Lipoliz ile Göbek İnceltme

  Beslenme alışkanlıklarının düzeltilerek yüksek eforlu egzersiz programlarına uymak vücut yağ oranını azaltırken göbek bölgesine lokalize olmuş yağ hücrelerindeki yoğunluklarda aynı başarı sağlanamamaktadır. Bu durumda ise genel görünümün ve vücut şeklinin bozulmasına neden olan göbek bölgesine yağları için bölgesel zayıflama tedavilerine başvurulmaktadır.

  Lokalize yağ hücrelerini hedef alarak cerrahi prosedür gerektirmeden incelme ve sıkılaşma sağlayan ameliyatsız göbek inceltme tedavileri arasında ise Cool Shaping Soğuk Lipoliz ile Göbek İnceltme bulunmaktadır.

  Göbek bölgesinde lokalize olmuş yağ hücrelerini soğuk, LED ve vakum teknolojileri ile hedef alarak bölgesel incelme sağlayan Cool Shaping Soğuk Lipoliz tedavisi öncesinde kişisel tedavi ve seans planlamasının oluşturulmasına olanak sunmak için ücretsiz muayenemizden yararlanarak vücut analizi gerçekleştirebilirsiniz.

  Cerrahi prosedür, kesi, dikiş ya da anestezi olmadan el aleti ile kontrol edilebilir soğutma sıcaklığı ve vakum ile etkinliğini gösteren Cool Shaping Soğuk Lipoliz hakkında merak ettiğiniz soruları iletmek, ücretsiz muayene ve vücut analizi için randevu almak ya da Cool Shaping Soğuk Lipoliz ile Göbek İnceltme fiyatları hakkında bilgi almak için aşağıda bulunan iletişim formunu kullanabilirsiniz.

  Cool Shaping Soğuk Lipoliz ile Basen İnceltme
  BENZER TEDAVİLER
  Cool Shaping Soğuk Lipoliz ile Basen İnceltme
  Bölgesel incelme ve vücut şekillendirme tedavisi olan Cool Shaping Soğuk Lipoliz ile Basen İnceltme basen bölgesindeki lokal yağları dondurarak hücre ölümünü gerçekleştiren güvenli zayıflama prosedürüdür.

  Cool Shaping ile Göbek İnceltme Nedir?

  Bölgesel zayıflama, selülit tedavisi ve vücut şekillendirme tedavilerinde kullanılmakta olan Cool Shaping Soğuk Lipoliz teknolojisi yağ hücrelerini lokal olarak azaltan gelişmiş ve çok yönlü sistemlerden bir tanesidir. Cilt altında vücudu saran yağ dokusunu hücre derinliğinde çalışarak azaltan Cool Shaping Soğuk Lipoliz ile Göbek İnceltme tedavisi– 5 ila – 10 dereceye kadar kontrol edilebilir soğutma ve çeşitli vakum darbeleri ile lokal yağlar üzerinde çalışarak dondurmakta ve fonksiyonlarını bozmaktadır.

  Kesi, dikiş ya da uzun iyileşme süreci olmadan vakum ve LED başlık ile etkili bir incelme tedavisi ile kriyojenik soğutma sunan bu teknoloji yağ dondurma etkinliği ile fonksiyonları bozulan yağ hücrelerini vücudun normal metabolizması ile yok etmeyi sağlamaktadır. Ölü yağ hücrelerinin lenfatik dolaşım ile atık olarak atılmasını sağlamasının yanı sıra hücresel düzeyde çalışması nedeni ile göbek bölgesinde incelme sonrasında dokuda sıkılaşma sağlamaktadır.

  Cool Shaping Soğuk Lipoliz ile Göbek İnceltme Nasıl Uygulanır?

  Cool Shaping Soğuk Lipoliz ile Göbek İnceltme tedavisi işlem bölgesinin genişliğine uygun el aletleri ile uygulanan non – invaziv bir tedavi prosedürüdür. Tedavi öncesinde uygulama bölgesine lokal anestezi uygulanmamaktadır. Cilt yüzeyinin solüsyonlar ile temizlenmesinin ardından göbek bölgesindeki yağ hücresinin yoğunluğuna ve lokal yağların direncine göre sistem ayarlamaları yapıldıktan sonra işleme geçilmektedir.

  Tedavi esnasında göbek bölgesine özel solüsyon içeren Cool Shaping Soğuk Lipoliz pedi serilmektedir. Daha sonrasında başlık ped üzerine yerleştirilerek göbek bölgesi lokal olarak vakumlanmaktadır. Düşük sıcaklıkta uygulanan bu vakum masajı esnasında bölge 45 dereceye kadar ısıtılmaktadır. Daha sonrasında ani ısı değişikliği sağlanarak bölge – 5 ila – 10 dereceye kadar soğutulmaktadır.

  45 ila 60 dakika arasında değişiklik gösteren seans süresi boyunca acı ya da ağrı hissedilmemektedir. Ani ısı değişikliği bölgenin vücut sıcaklığından izole edilmesini sağlarken göbek bölgesindeki yağ ve doku hücreleri üzerinde çalışılmasını sağlamaktadır.

  Cool Shaping Soğuk Lipoliz ile Göbek İnceltme Sonrası Görülen Etkiler

  Cool Shaping Soğuk Lipoliz ile Göbek İnceltme ameliyatsız göbek inceltme tedavisi olduğu için seans sonunda sosyal ve günlük yaşama kesintisiz devam edilmektedir. Seans sonunda dahi etkinliğini sürdüren ve yağ hücrelerinde azalma sağlayan bu tedavi yağ hücrelerinin vakum başlık ile soğuğa maruz kalması ile soğuk kaynaklı panikülit olarak adlandırılmış olan hücre ölümüne yani yağ hücrelerini apoptoza uğratmaktadır.

  Kontrollü ve lokalize cilt soğutma etkinliği boyunca yağ hücreleri tepki vererek kristalleşmektedir. Bu donma ve kristalleşme süreci sonrasında yağ hücreleri apoptoza uğradığı için fonksiyonları ve yapıları bozularak vücut tarafından atık olarak kabul edilmektedir. Daha sonrasında lenfatik dolaşım ile vücuttan atılarak geri dönüşümsüz kayıplar elde edilmektedir.

  Cerrahi incelme ve zayıflama operasyonlarında elde edilebilecek optimum başarı ve etkinlik sağlamasının yanı sıra çok yönlü etkinliği sayesinde doku hücrelerinin ve fibroblastik aktivitenin düzelmesini de sağlamaktadır. Bu etkinlik sonucunda da incelme sağlanırken göbek bölgesindeki cilt dokusu gevşemeden sıkılaşarak daha sıkı bir form elde edilmektedir.

  Cool Shaping Soğuk Lipoliz Seans Sayısı ve Seans Aralıkları

  Bölgesel zayıflama ve selülit tedavilerinde olduğu gibi Cool Shaping Soğuk Lipoliz ile Göbek İnceltme tedavisi de seans protokolü ile uygulanan bir yöntemdir. Tek seansta belirgin derecede incelme ve sıkılaşma sağlayan bu yöntem kişisel ve özelleştirilmiş seanslar halinde uygulandığı için göbek bölgesindeki yağlanma derecesine, depo yağların direncine ve ihtiyaca göre 4 hafta aralıklar ile 2 ila 3 seans uygulanması önerilmektedir.

  Cool Shaping Soğuk Lipoliz ile Göbek İnceltme Riskli Midir?

  Cool Shaping Soğuk Lipoliz ile Göbek İnceltme FDA onaylı oldukça güvenli ve başarılı bir yöntemdir. Son dönemde kadın ve erkekler tarafından tercih edilen, popüler bölgesel zayıflama tedavileri arasında yer alan bu yöntem cerrahi prosedür gerektirmediği için komplikasyon riski barındırmamaktadır. Ayrıca işlem bölgesinde cilt dokusunda, cilt altı katmanlarında, çevre dokularda ve organlarda herhangi bir risk oluşturmamaktadır.

  Cool Shaping Soğuk Lipoliz Yan Etkileri Var Mıdır?

  Cool Shaping Soğuk Lipoliz tedavisi kontrollü emiş gücü ve soğutma teknolojileri ile çalıştığı için tedavi sonrasında görülmesi beklenen olası geçici yan etkiler bulunmaktadır. Seans sonunda göbek bölgesinde hassasiyet, kızarıklık ve ender durumlarda soğuk etkisi ile karıncalanma görülebilmektedir. Bu yan etkiler herhangi bir müdahaleye gerek kalmadan birkaç gün içerisinde kendiliğinden kaybolmaktadır.

  Tüm bunların yanı sıra Cool Shaping Soğuk Lipoliz ile Göbek İnceltme öncesinde göbek bölgesine serilen Soğuk Lipoliz pedi seans süresince cildin ısı değişimi sebebi ile oluşabilecek deformasyonlardan korunmasını sağlamaktadır. Ani ısı değişiklikleri ve soğutma sırasında cilt zarar görmezken soğuk yanıklarının oluşumunun da önüne geçmektedir.

  Kimler Cool Shaping Soğuk Lipoliz ile Göbek İnceltme Yaptırabilir?

  Günümüzde en çok tercih edilen ameliyatsız göbek eritme tedavisi olan Cool Shaping Soğuk Lipoliz yöntemi kalıcı yağlanma problemi olan tüm kadın ve erkekler tarafından tercih edilebilen başarılı ve güvenli bir yöntemdir.

  Özel bir el aleti ile vakum masajı uygulayarak kriyo soğutma sağlayan ve yağ hücrelerini donduran çok yönlü Cool Shaping Soğuk Lipoliz ile Göbek İnceltme tedavisi öncesinde kişisel seans planlamasının oluşturulmasına olanak sunmak için ücretsiz muayene ve vücut analizimizden yararlanabilirsiniz.

  Yağ hücrelerini dondurarak fonksiyonlarını bozan ve lokalize olarak incelme sağlayan Cool Shaping Soğuk Lipoliz tedavisi hakkında merak ettiğiniz soruları yazmak, ücretsiz muayene ve ücretsiz vücut analizi için randevu almak ya da Cool Shaping Soğuk Lipoliz ile Göbek İnceltme fiyatları hakkında bilgi almak için aşağıda bulunan iletişim formunu kullanabilirsiniz.

  Fiyat Teklif ve Randevu Formu
  Cool Shaping Soğuk Lipoliz ile Göbek İnceltme Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

   Tedavilerimiz Hakkında Bilgi Almak ve Fiyatlarımızı Öğrenmek İçin Bizi Arayabilirsiniz:
   Call Now Button
   ×