Selanik Caddesi Mehtap Apartmanı NO:41/8 Kızılay/Ankara
trenar

Emslim Ne İşe Yarar?

Emslim Ne İşe Yarar?

  Emslim Ne İşe Yarar: Emslim teknolojisi, yüksek yoğunluklu odaklanmış elektromanyetik teknolojiyi kullanan bir sistem olup kasları uyaran, vücut şekillendirmeyi  hedefleyen ve yağ yakımını teşvik eden bir cihazdır. Emslim Ne İşe Yarar? Emslim Çalışma Prensibi Nedir? Emslim Avantajları ve Seans Sayıları hakkında merak ettiğiniz konu başlıklarına yazımız içerisinden ulaşabilirsiniz. 

  Emslim Kaç Seansta Etki Eder?
  BENZER TEDAVİLER
  Emslim Kaç Seansta Etki Eder?
  Emslim ile bölgesel zayıflama periyodik seanslar halinde uygulanan bir tedavi prosedürü olup genel olarak etkilerini 4 ila 6 seans sonrasında göstermeye başlamaktadır.

  Emslim Ne İşe Yarar?

  Emslim, yüksek sıcaklığa odaklanmış elektromanyetik teknolojisini kullanan bir cihazdır. Bu teknoloji kasları çalıştıran ve eş zamanlı olarak vücudu şekillendirmeye yardımcı olan bir etkinliğe sahiptir. Uygulama kasları yoğun ve hızlı kasılmalar ile kas gücünü arttırırken aynı anda bölgedeki dirençli lokal yağların yoğun kasılmalar ile birlikte parçalanmasını aktive etmektedir.

  Emslim Ne İşe Yarar sorusuna daha özet bir yanıt vermek gerekir ise karın, kalça, bacaklar ve kollar gibi bölgelerde kısa süreleri seanslar eşliğinde yoğun bir kas çalışmasını aktive etmektedir. Herhangi bir cerrahi müdahaleye gerek kalmadan spor ve egzersizden elde edilebilecek kasılmalardan çok daha yoğun istemsiz kas kasılmalarını sağlamaktadır. Bir Emkslim seansı sırasında işlem bölgesindeki kaslar binlerce kez kasılıp gevşerken bölgede direnç gösteren lokalize yani bölgesel yağların enerjiyi karşılaması için parçalanmaya teşvik etmektedir.

  Kaslarda yoğun kasılmalar sağlayan ve istemsiz kas kasılmalarından doğan enerji ihtiyacı için yağları parçalanmaya teşvik eden Emslim ile Bölgesel Zayıflama öncesinde kişisel seans programınızı oluşturmak ve uygulama bölgelerinin tespit edilmesini sağlamak için ücretsiz muayenemizden yararlanarak ön kontrol gerçekleştirebilir ve Vücut Analizi yaptırabilirsiniz.

  Kasları kasılma yolu ile çalıştırarak hem kas miktarını arttıran hem de yağ yakımını teşvik eden Emslim hakkında detaylı bilgi almak, randevu talebinde bulunmak ve Emslim fiyatları hakkında sorularınızı iletmek için aşağıda yer alan iletişim formunu kullanabileceğiniz gibi iletişim numaralarımız üzerinden de bize ulaşabilirsiniz.

  Emslim Çalışma Prensibi Nedir?

  Emslim Ne İşe Yarar başlığında ele alınacak bir diğer konu ise Emslim teknolojisinin çalışma prensibidir. Emslim teknolojisinde yukarıda da ifade edildiği gibi elektromanyetik dalgalar kullanılmaktadır. Herhangi bir cerrahi prosedürü içerisinde barındırmayan bu işlemde yüksek elektromanyetik dalgalar yayılmaktadır. Bu yayılan dalgalar, kas dokusuna direnlemesine nüfüz ederken kaslar üzerinde güçlü ve hızlı kasılmalara neden olmaktadır.

  HIFEM teknolojisi ile kaslara uygulanan işlemde kasların istemsiz olarak kasılması sağlanırken elde edilen bu etkinlik normal egzersizler ile elde edilemeyecek kasılmalardan daha yoğundur. Yani bir Emslim ile Bölgesel Zayıflama ve Vücut Şekillendirme seansında kaslar binlerce kez kasılıp gevşemektedir.

  İşlem esnasında kasların yoğun kasılmaları, kas dokusunun yeniden şekillenmesini ve güçlenmesini sağlamaktadır. Aynı zamanda enerji ihtiyacının karşılanması için de çevre dokulardaki yağ hücrelerinin parçalanması için süreç başlamaktadır. Kısaca istemsiz kas kasılmalarından doğan enerji açığı çevredeki yağ hücrelerinden elde edilmektedir. Bu da bir seansta kas tonusu geliştirilirken  aynı anda lokal ve dirençli yağ hücrelerinin parçalanmasını sağlamaktadır.

  Emslim Avantajları

  Emslim Ne İşe Yarar konu başlığında işlemin en belirgin fayda ve avantajlarının bilinmesi çok önemlidir. Emslim teknolojisinin bölgesel zayıflama ve vücut şekillendirme işlemlerindeki en etkin avantajı kas kütlesindeki artıştır. Kasları yoğun bir şekilde çalıştıran bu teknoloji kas kütlesinin artması ve güçlenmesinde önemli rol oynamaktadır.

  Kas kütlelerini yoğun istemsiz kasılmalar ile uyarırken aynı anda yağ hücrelerinin parçalanmasında da önemli rol oynaması işlemin daha sık tercih edilmesini sağlamaktadır. Ortalama 30 dakika gibi çok kısa seans sürelerine sahip bu işlemde günlük fiziksel aktiviteler ile elde edilemeyecek yoğunlukta kasılmalar elde edilirken aynı anda yağ hücrelerini de parçalayarak bölgesel olarak vücut şekillendirme ve vücut konturunun yeniden güçlendirilmesi ve şekillendirilmesi gibi avantajlar sağlamaktadır.

  Ameliyatsız bölgesel zayıflama işlemlerinin cerrahi prosedürlere kıyasla en belirgin özelliği herhangi bir invaziv müdahale gerektirmemesidir. Oldukça ağrısız ve güvenli bir prosedür olması da işlemin en belirgin avantajları içerisinde sayılmaktadır.  

  Emslim Seans Süresi ve Sayısı

  Emslim uygulamasından etkin ve ideal sonuçlara erişmek için kişiselleştirilmiş tedavi prgramına uyum sağlamak çok önemlidir. Tipik bir tedavi programı genel olarak 4 ila 6 seans arasında değişiklik göstermektedir. Ancak tedavi planı Vücut Analizi, kişinin hedefleri ve vücudun ihtiyaçlarına göre tekrar uyarlanabilmektedir. Her bir seans süresi ise ortalama 30 dakika gibi çok kısa bir süre olup seans sonunda herhangi bir iyileşme süresini beklemeden günlük aktivitelere hemen dönmek mümkündür.

  Fiyat Teklif ve Randevu Formu
  Emslim Ne İşe Yarar Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

   Tedavilerimiz Hakkında Bilgi Almak ve Fiyatlarımızı Öğrenmek İçin Bizi Arayabilirsiniz:
   Call Now Button
   ×