Selanik Caddesi Mehtap Apartmanı NO:41/8 Kızılay/Ankara
trenar

Erkek Lazer Epilasyon

Erkek Lazer Epilasyon

  Erkek Lazer Epilasyon; İstenmeyen kılları lazer epilasyon teknolojileri ile vücuttan uzaklaştıran ve Erkek Lazer Epilasyon uygulamaları ile farklı karakterlerdeki kılları acı ve ağrıyı en aza indirerek hedef alan Erkek Epilasyon Tedavileri öncesinde cihaz seçimi ve seans planlaması öncesinde merak edilen Erkek Lazer Epilasyonda Kullanılan Cihazlar Nelerdir? ve Erkek Lazer Epilasyon Bölgeleri, Seans Sayısı ve Aralıkları hakkındaki önemli konu başlıklarına yazımız içerisinden ulaşabilirsiniz.

  Lazer Epilasyon uygulamaları yalnızca kadınlara özgü bir yaklaşım değildir. İstenmeyen tüy problemi hem kadın hem de erkekler açısından önemli bir estetik sorundur. Bu yaklaşımla erkekler de bakımlı ve iyi görünmek için Erkek Lazer Epilasyon uygulamaları ile avantajlı olarak istenmeyen tüy problemlerinin önüne geçebilmektedirler.

  Erkek Lazer Epilasyon

  Kalın, derin yerleşimli ve kalın köklü kıl yapısına sahip olan erkek cildinde diğer klasik yöntemler daha ağrılı ve zahmetli olmaktadır. Klasik yöntemlerin ağrılı ve zahmetli olması lazer epilasyon uygulamalarını daha fazla desteklemektedir. Bu nedenle hızlı sonuç vermesi ve uygulamanın kalıcı olması nedeni ile yalnızca kadınlar değil erkekler de lazer epilasyon uygulamalarını tercih etmektedir.

  Erkeklerde lazer epilasyon tedavileri kullanılan cihazlar ve teknolojiler sayesinde oldukça konforlu ve kalıcı sonuçlar vermektedir. Yeni nesil teknolojiler sayesinde kalın ve derin yerleşimli bu kıl kökleri büyük oranda hasara uğratılarak etkili bir epilasyon sonucu ortaya çıkarmaktadır. Bu amaçla istenmeyen tüy problemlerinin önüne geçmek ve kıl karakterine uygun bir tedavi planlaması oluşturmak için ön kontrol gereklidir.

  Kişiye özel planlanan lazer epilasyon tedavisi ile cilt üzerindeki istenmeyen tüylerin önüne geçebilmek için ücretsiz muayenemizden yararlanarak ön kontrol gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca Erkek Lazer Epilasyon fiyatları hakkında bilgi almak ve randevu talebinde bulunmak için aşağıda yer alan iletişim formunu kullanabilirsiniz.

  Kemer Üstü Lazer Epilasyon
  BENZER TEDAVİLER
  Kemer Üstü Lazer Epilasyon
  Erkek Lazer Epilasyon bölgeleri içerisinde olan Kemer Üstü Lazer Epilasyon kasık ve karın arasındaki bölgedeki tüylenme ve kıllanma yoğunluğunu azaltan ya da ortadan kaldıran bir epilasyon yöntemidir.

  Erkek Lazer Epilasyon Tedavilerinde Kullanılan Lazer Cihazları

  Genellikle erkek kıl yapıları kalın ve siyah karakterlidir. Özellikle daha kalın köklü ve siyah renkte olan bu kıl karakterlerinin köklerinde yüksek seviyelerde enerji oluşmaktadır. Bunun sonucunda da uygulama esnasında kadınlara oranla daha fazla acı ve ağrı hissedilmektedir. Bu nedenle etkili ve kalıcı sonuçlar elde etmek için oluşturulan Erkek Lazer Epilasyon tedavisinde acı ve ağrıyı en aza indirgeyecek teknolojilerin tercih edilmesi uygulama esnasındaki konforun sağlanabilmesi açısından oldukça önemli diyebiliriz.

  Acısız lazer epilasyon sürdürebilmek için ilk olarak kalın kıl yapısına uygun doğru teknoloji ile işleme başlamak gerekmektedir. Bu nedenle ön kontrol esnasında uygulama bölgesi, cilt rengi ve kıl karakteri gibi parametrelere dikkat ederek uygun lazer teknolojisi tercih edilmektedir. Aşağıda yer bu lazer teknolojileri kıl köklerinde oluşan yüksek ısı artışlarından dolayı ortaya çıkan acı ve ağrı hissini azaltırken, cilt dokusu üzerinde oluşabilecek iz ve yanık gibi risklerin de önüne geçmekte; daha konforlu bir lazer epilasyon uygulaması sunmaktadır.

  Erkeklerde Lazer Epilasyon Bölgeleri

  Lazer teknolojisi ile istenmeyen tüy probleminin olduğu tüm bölgelere kullanılan bir yöntemdir. Bu nedenle Erkek Lazer Epilasyon uygulamaları bölgesel olarak uygulanabildiği gibi tüm vücutta da yapılabilmektedir. Özellikle sırt, göğüs ve omuz gibi bölgeler erkekler tarafından en sık lazer epilasyon yaptırılmak istenen bölgelerdir. Bununla birlikte yüz bölgesinde sakal üstü olarak adlandırılan elmacık kemikleri, boyun, ense, kulak, koltuk altı, kol, bacak, el üstü ve genital bölge de lazer epilasyon yapılan uygulama bölgeleridir.

  Erkek Sırt ve Omuz Lazer Epilasyon

  Erkek vücutlarında özellikle sırt ve omuz bölgelerinde aşırı kıllanma ortaya çıkabilmektedir. Sırt ve omuz bölgesinde estetik durmayan bu görüntü Erkek Lazer Epilasyon uygulamaları sonrasında ortadan kaldırılabilmekte ve daha estetik bir görünüm elde edilebilmektedir.

  Erkek Göğüs Lazer Epilasyon

  Erkeklerde lazer epilasyon uygulaması için en sık tercih edilen bölgelerden bir diğeri de göğüs bölgesidir. Ancak göğüs bölgesinde bulanan kılların kalın köklü ve siyah renkli kıl karakterinde olması uygulama esnasında ağrılı ve acılı bir uygulama olmasına yol açmaktadır. Bu nedenle göğüs lazer epilasyon tedavilerinde göğüs bölgesindeki hassasiyet göz önünde bulundurularak, kıl karakterine ve cilt yapısına uygun en konforlu, acısız ve ağrısız lazer teknolojisi tercih edilerek etkili sonuçlar elde edilmektedir.

  Erkek Sakal Üstü Lazer Epilasyon

  Erkeklerin en sık istenmeyen tüy problemini yaşadıkları ve Erkek Lazer Epilasyon tedavilerinde en çok uygulama yapılan bölgelerden bir diğeri de sakal üzeridir. Yanaklardan gözaltlarına kadar ulaşan şekilsiz ve biçimsiz duran bu kıllar, acısız ve ağrısız bir şekilde cilt yapınıza uygun teknoloji ışığında cilt dokusuna zarar vermeden ve tahrişe yol açmadan etkili bir şekilde ortadan kaldırılabilmektedir.

  Erkek Boyun ve Ense Lazer Epilasyon

  Boyun ve ense bölgelerinde ortaya çıkan istenmeyen tüy problemleri hem estetik hem de azaltmak amacı ile tercih edilen alanlardır. Özellikle göğüs bölgesinden boyuna, saçtan ya da sırt bölgesinden enseye uzanan bu kıl problemi ve kılların ortaya çıkarmış olduğu rahatsız görüntü lazer epilasyon sayesinde çözülmektedir.

  Erkek Genital Bölge Lazer Epilasyon

  Erkek Lazer Epilasyon uygulamalarında pürüzsüz bir cilt ve özellikle hijyen açısından sıklıkla tercih edilse de lazer ışınlarının genital bölgede oluşturabileceği düşünülen riskler açısından çekimser davranılmaktadır. Ancak lazer ışınlarının böyle bir etkisi bulunmamaktadır.

  Lazer epilasyon uygulaması esnasında yüzeyden gelen lazer akımları direkt olarak kıl köklerini etkilemektedir. Bu esnada ışın demetleri çevre dokuya zarar vermeden yalnızca kıl kökleri üzerinde etkisini sürdürmektedir. Bu nedenle genital bölgede her hangi bir risk ya da tehlike oluşturmadan istenmeyen tüyler üzerinde etki mekanizmasını çalıştırmaktadır.

  Erkek genital bölgesi diğer uygulama bölgelerine oranla en hassas bölge olması nedeni ile kıl rengine, kıl yapısına, ten rengine ve hastanın acısız ve ağrısız bir işlem alarak etkili sonuca ulaşabilmesi için uygun tedavi planlaması ve lazer teknolojisi tercih edilmektedir. Böylece doğru cihaz ve doğru tedavi ile en etkili ve en kalıcı sonuçlar elde edilmektedir.

  Erkek Lazer Epilasyon Seans Süresi ve Sayısı

  Lazer epilasyon seans süreleri ve sayıları kıl rengi, kılın yoğunluğu, yapısı ve uygulama bölgesine göre düzenlendiği için kişiden kişiye değişiklik göstermektedir. Erkek Lazer Epilasyon uygulamalarından başarılı bir yanıt alabilmek için yüz bölgesinde ortalama 4 ila 5 seans, diğer bölgeler için 8 ila 10 seans yeterli olmakta diyebiliriz.

  Erkek Lazer Epilasyon Avantajları ve Dezavantajları

  Erkek Lazer Epilasyon yaptıranların yorumları incelendiğinde erkek lazer uygulamalarında kadınlara göre bazı avantajlar ve dezavantajlar bulunmaktadır. Erkeklerin kıl karakterlerinin kadınlara göre daha kalın ve kıl köklerinin daha koyu renkte olması lazer ışınlarına daha iyi yanıtlar vermesine ve başarılı sonuçlar alınmasına olanak sunmaktadır. Ayrıca pek çok uygulama bölgesinde istenmeyen tüy problemini tamamen ortadan kaldırmak yerine kıl yoğunluğunun azaltılması tercih edildiği için; lazer epilasyon işleminden daha az sayıda seansla tatmin edici sonuçların alınması kaçınılmaz olmaktadır.

  Yüksek erkeklik hormonları yeni kıl üretimi açısından önemli bir dezavantajdır. Bu nedenle erkeklik hormonları nedeni ile ortaya çıkan yeni kıl üretimi Erkek Lazer Epilasyon işleminin etkisini ve etkinliğini azaltarak revizyon uygulamalarını gerekli hale getirmektedir. Bununla birlikte kalın ve koyu renkli kıl karakterleri lazer enerjisinin yüksek seviyelerde yoğunlaşmasına ve yüksek ısı enerjisinin ortaya çıkmasına neden olduğu için işlem esnasında ağrı ve acı hissi fazla yaşanmaktadır. Ancak ağrı ve acı şikayetleri lazer epilasyon teknolojilerinde kullanılan sistemler sayesinde minimuma indirilmektedir.

  İstenmeyen tüy problemlerinde hem estetik hem de hijyen sorunlarının önüne geçmek ve kalıcı sonuçlar elde etmek için ücretsiz muayenemizden yararlanarak test atışları sayesinde kıl karakterinize ve cilt yapınıza uygun doğru, konforlu ve etkili lazer epilasyon tedavisinin planlanmasına olanak sunabilirsiniz. Ayrıca Erkek Lazer Epilasyon fiyatları hakkında bilgi almak ya da randevu talebinde bulunmak için aşağıda bulunan iletişim formunu kullanabilirsiniz.

  Fiyat Teklif ve Randevu Formu
  Erkek Lazer Epilasyon Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

   Bayanlar İçin
   Tüm Vücut Bayan
   Tüm Bacak Bayan
   Alt Bacak Bayan
   Üst Bacak Bayan
   Tüm Kol Bayan
   Yarım Kol Bayan
   Kol Altı Bayan
   Genital Bölge Bayan
   Bikini Bayan
   Göbek Bayan
   Sırt Bayan
   Göğüs Arası Bayan
   Göğüs Ucu Bayan
   Yüz Bayan
   Bıyık Bayan
   Çene Bayan

   Erkekler İçin

   Sakal Üstü Erkek
   Kulak Erkek
   Boyun Erkek
   Ense Erkek
   Kaş Erkek
   Tüm Sakal Erkek
   Tüm Kol Erkek
   Yarım Kol Erkek
   Göğüs Erkek
   Sırt Erkek

   Tedavilerimiz Hakkında Bilgi Almak ve Fiyatlarımızı Öğrenmek İçin Bizi Arayabilirsiniz:
   Call Now Button
   ×