Selanik Caddesi Mehtap Apartmanı NO:41/8 Kızılay/Ankara
trenar

Gıdı Eritme

Gıdı Eritme

  Gıdı Eritme; Ameliyatsız Gıdı Estetiği işlemleri içerisinde en sık kullanılan Gıdı Eritme tedavisi, son yıllarda gelişen teknolojinin ışığında geliştirilmiş olan prosedürlerden biri olup, gıdı problemini çözüme kavuşturan Gıdı Eritme Yöntemleri, Gıdı Mezoteripisi, Fokuslu Ultrason ile Gıdı Eritme ve Gıdı Eritme Tedavilerinin Etkinliği gibi merak edilen konu başlıklarına yazımız içerisinden ulaşabilirsiniz.

  Çene altı ve boyun bölgesi arasında belirli ölçülerde bir açı bulunmaktadır. Bu açı yapısal faktörlere bağlı olarak orantısız olabildiği gibi, pek çok neden sonucunda bozulabilmektedir. Bu bozulma sonucunda da çene altında bir dolgunluk hali ortaya çıkmakta ve estetik açıdan sorun teşkil eden bir görünüme dönüşmektedir.

  Gıdı Eritme

  Gıdı, kısaca çene altındaki yağ dokusu olarak ifade edilebilir. Cilt dokusundaki kollajenlerin azalması ya da yer çekimi gibi pek çok nedenle ortaya çıkan gıdı; çene ve yüz yapısı, bölgesel kilo, ilerleyen yaş ve yanlış uygulama pozisyonları gibi faktörlere bağlı olarak sarkabilmektedir.

  Gıdı problemi yani çene altı yağları ile birlikte söz konusu bölgelerdeki elastikiyet kayıpları kişinin olduğundan daha yaşı ve kilolu görünmesine yol açmaktadır. Ancak gıdı olarak adlandırılan ve yüz kavisinin bozulmasına yol açan bu estetik soruna Gıdı Eritme tedavisi ile müdahale etmek mümkündür.

  Ameliyatsız Gıdı Estetiği
  BENZER TEDAVİLER
  Ameliyatsız Gıdı Estetiği
  Ameliyatsız Gıdı Estetiği tedavileri çene altı bölgesindeki cilt dokusunu ve yağ birikimini hedef alan başarılı enjeksiyon uygulamalarını ve yeni nesil teknolojik sistemleri içerisinde barındıran tedavilerdir.

  Ameliyatsız Gıdı Estetiği

  Gıdı yoğunluğu ya da deformasyonu pek çok kişiyi olumsuz yönde etkileyen ve estetik açıdan rahatsız eden bir sorundur. Bu sorun cerrahi yöntemler ile ortadan kaldırılabilmektedir. Ancak cerrahi işlemlerin riskleri, iyileşme süresi ve sonrası gibi süreçler nedeni ile son yıllarda gelişen teknolojinin ışığında geliştirilmiş olan ameliyatsız Gıdı Eritme yöntemleri ile gıdı sorunu daha kolay ve hızlı bir şekilde çözüme kavuşturulmaktadır.

  Medikal estetik alanında gıdı estetiği ile çok kısa sürelerde gıdı problemine yanıt almak için kliniğimizi ziyaret ederek ücretsiz muayenemizden yararlanabilir ve gıdı dolgunluğunun düzeyine göre bir tedavi planlaması yapılmasına olanak sunabilirsiniz. Ayrıca Gıdı Eritme fiyatları hakkında bilgi almak ve randevu talebinde bulunmak için aşağıda bulunan iletişim formu üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  Gıdı Eritme Yöntemleri

  Gıdı, çeneye paralel olmalı ve karşıdan bakıldığında sarkma görülmemelidir. Genetik faktörlere ya da sık kilo alıp vermeye bağlı oluşan çene altı bölgesi yağ toplanması ve bu tabloya eşlik eden elastikiyet kayıpları sonucunda yüz algısında daha yaşlı ya da daha kilolu bir ifade ortaya çıkmaktadır.

  Gıdı bölgesindeki dolgunluk, sarkmalar ve bozulmalar tüm yüz algısını olumsuz yönde etkileyerek ifadenin değişmesine yol açmakta diyebiliriz. Çene altı yağ birikiminin fazlalığı sonucunda ortaya çıkan tüm estetik şikayetler ve bu estetik şikayetlere eşlik eden ifade bozuklukları Gıdı Eritme yöntemleri ile sosyal hayat olumsuz yönde etkilenmeden kolay, güvenilir ve hızlı bir şekilde çözülebilmektedir.

  Geçmiş dönemlerde yalnızca liposuction ya da cerrahi operasyon ile çözülebilen gıdı sorunu, günümüzde antiaging teknolojilerindeki yenilikler ile yüzün kaybetmiş olduğu V şekli yeniden kazandırılmaktadır. Bu amaçla uygulanan Gıdı Eritme Mezoterapisi ve Fokuslu Ultrason ile Gıdı Eritme uygulamaları ile gıdı bölgesindeki genişlemiş ve kümelenmiş yağ hücrelerine başarılı bir şekilde müdahale edilmektedir.

  Gıdı Eritme Mezoterapisi

  Gıdı Eritme ve cilt gençleştirme amacı ile başvurulan mezoterapi yöntemi ameliyatsız ve en etkili yöntemler arasında yerini almaktadır. Mezoterapi uygulaması ile gıdı bölgesinde biriken fazla yağ dokuları azaltılmakta ve bu azalma sonucunda ortaya çıkan gevşeyen cilt dokusu sıkılaşmaktadır.

  Seans şeklinde uygulanan gıdı mezoterapisinde içeriğinde antioksidanların bulunduğu özel hazırlanmış kokteyl formüller kullanılmaktadır. Bu formüller özel enjektörler yardımı ile sadece gıdı bölgesindeki yağ dokusuna enjekte edilmektedir. Bu kokteyl formüller cilt dokusu içerisine 10 ila 15 dakika gibi çok kısa sürelerde uygulanmaktadır.

  Uygulama esnasında sorunlu bölgeye etki edecek ilaçlar ağız yoluyla değil direkt olarak cilt altına enjekte edilmektedir. Böylece etki mekanizmasının hemen çalışması sağlanmaktadır. Ayrıca cildin sıkılaşmasını ve kırışıklıkların giderilmesini de sağlamasından dolayı gıdı bölgesindeki cilt dokusunda küçülmeler elde edilmekte ve boyun daraltılmış olmaktadır. Gıdı bölgesindeki cilt yapısı sıkılaşırken, gerginleşmektedir.

  Cerrahi operasyon gerektirmeden uygulanan bu işlem diyetle çözülemeyen gıdı bölgesindeki yağ dokusunun parçalanmasında oldukça etkilidir. Ayrıca enjeksiyon esnasında kullanılan formüller cilt dokusundaki kollajen liflerinin ve hücre yenilenmesinin tetiklenmesine yol açtığı için daha genç ve sıkı bir cilt görünümünün ortaya çıkmasına yardımcı olmaktadır.

  Fokuslu Ultrason ile Gıdı Eritme

  Antiaging teknolojileri içerisindeki son jenerasyon sistem fokuslu ultrason ile Gıdı Eritme yöntemi, gıdı toparlama işlemlerinde kullanılan en güvenli ve etkili uygulamalardan bir tanesidir. Bu uygulama esnasında gıdı bölgesindeki hedeflenen alanlara hem mikro hem da makro fokuslanma ile ses dalgaları gönderilerek cilt altında ısı artışı sağlanmaktadır. Böylece gıdı bölgesindeki problemli alanlarda daha etkili bir şekilde çalışılmış olmaktadır.

  30 ila 60 dakika gibi çok kısa sürelerde uygulanan bu işlem sırasında cilt yüzeyinde ısınma ve titreşim hissedilmektedir. İşlemin bitmesinin ardından gıdı bölgesindeki bu hisler tümü ile kaybolmaktadır.

  Seans şeklinde uygulanan bu yöntemin derinliği gıdı derecesine göre belirlenmektedir. Yani fokuslu ultrason tekniği cilt dokusunun durumuna, hedef bölgeye ve bölgenin ne kadar toparlanacağına yönelik olarak uygulanmaktadır.

  İşlem esnasında cilt yüzeyi tedaviden etkilenmemektedir. Ancak cilt dokusu altında yağ odaklarına etki ederken; kollajen liflerinin ve hücre yenilenmesinin artmasına yol açtığı için cilt üzerinde güçlü bir sıkılaşma etkisi ortaya çıkarmaktadır.

  Yan etkisi olmayan bu yöntem, ultrason dalgası ile etki göstermektedir. Bu nedenle her mevsim de rahatlıkla uygulanabilmektedir. En önemli avantajı ise tek bir seans sonunda bile başarılı sonuçlar elde etmesidir.

  Gıdı Eritme Yöntemlerinin Etkinliği

  Genç ve dinamik bir yüz yapısının oluşmasına olanak sunan Gıdı Eritme tedavi yöntemleri bozuk gıdı yapısının ve sarkmaların giderilmesinde etkinliğini göstermektedir. Mimik kaybı gibi olumsuz etkiler bırakmayan bu tedaviler erken evrelerde uygulandığında, yaşla birlikte ortaya çıkacak sarkma sorununun da geciktirilmesinde oldukça etkilidir.

  Çene ve yüz bölgesini anında sıkılaştırarak şekillendiren bu tedavi yöntemleri hakkında bilgi almak ve uygun tedavi yönteminin belirlenmesine olanak sunmak için ücretsiz muayenemizden yararlanabilirsiniz.

  Çenenin hemen altında yer alan yağ dokusundaki genişlemelere bağlı olarak ortaya çıkan gıdı problemi için aşağıda yer alan iletişim formu üzerinden bizimle iletişime geçebilir ve Gıdı Eritme fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

  Fiyat Teklif ve Randevu Formu
  Gıdı Eritme Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

   Tedavilerimiz Hakkında Bilgi Almak ve Fiyatlarımızı Öğrenmek İçin Bizi Arayabilirsiniz:
   Call Now Button
   ×