Selanik Caddesi Mehtap Apartmanı NO:41/8 Kızılay/Ankara
trenar

Göbek Lazer Epilasyon

Göbek Lazer Epilasyon

  Göbek Lazer Epilasyon; Kadın ve Erkek Lazer Epilasyon bölgelerinden olan Göbek Lazer Epilasyon göbek bölgesindeki farklı karakterlerdeki kılları lazer ışını ile tahrip ederek ortadan kaldıran bir epilasyon yöntemi olup, cihaz seçimi ve seans planlaması öncesindeki merak edilen Göbek Lazer Epilasyon Nasıl Uygulanır? Seans Sayısı, Süresi ve Aralıkları hakkındaki önemli konu başlıklarına yazımız içerisinden ulaşabilirsiniz.

  Kadınların ve erkeklerin en çok rahatsız olduğu göbek bölgesindeki kıllar, estetik görünümü bozan ve en çok rahatsız eden tüylenme sorunudur. Hassas cilt yapısına sahip olan bu bölgedeki tüylerin acılı ve zahmetli epilasyon uygulamaları olan ağda, jilet, epilatör, tüy dökücü kimyasalları ve cımbız gibi yöntemler ile alınmaya çalışılması acı, ağı ve morarma şikayetlerine yol açabilmektedir.

  Göbek üzerinde çıkan kılları ve istenmeyen tüyleri kalıcı ve etkili çözümler sunarak ortadan kaldıran Göbek Lazer Epilasyon, lazer epilasyon bölgeleri arasında en çok tercih edilen uygulama bölgesidir. Genellikle ince yapılı ve açık renkli olan bu tüyleri doğru cihaz ve doğru dalga boyu ile etkin bir şekilde tahrip eden bu tedavi sonrasında pürüzsüz bir cilt yüzeyi ortaya çıkmaktadır.

  Göbek Lazer Epilasyon

  Yalnızca kıl köklerini tahrip ederek cilt ve cilt altı dokularına ya da organlara herhangi bir zarar oluşturmadan göbek kıllarından ve tüylerinden kurtulmaya yardımcı olan göbek bölgesi lazer epilasyon tedavisi öncesinde cilt tipine ve kıl karakterine uygun lazer epilasyon cihazının seçilmesi için ücretsiz muayenemizden yararlanarak test atışları yaptırabilirsiniz.

  Hem kadınlarda hem de erkeklerde estetik ve hijyen sorunlarına yol açan göbek kıllarının yok edilmesinde kullanılan lazer epilasyon tedavisi hakkında soru ve görüşlerinizi iletmek, ücretsiz muayene ve test atışları için randevu talebinde bulunmak ya da Göbek Lazer Epilasyon fiyatları hakkında bilgi almak için aşağıda bulunan iletişim formunu kullanabilirsiniz.

  Sırt Lazer Epilasyon
  BENZER TEDAVİLER
  Sırt Lazer Epilasyon
  Kadın Lazer Epilasyon ve Erkek Lazer Epilasyon bölgeleri içerisindeki Sır Lazer Epilasyon enseden bel bölgesine kadar uzanım gösteren tüylerin etkili ve güvenli bir şekilde tahrip edilerek ortadan kaldırıldığı epilasyon tedavisidir.

  Göbek Lazer Epilasyon Nasıl Uygulanır?

  Göbek bölgesindeki istenmeyen kılların lazer ışını ile yok edilmesi esasına dayanan bu işlem oldukça hızlı ve konforlu uygulamaya sahiptir. Cilt tipine ve kıl karakterine uygun seçilen lazer epilasyon cihazı ve dalga boyu ile uygulanan Göbek Lazer Epilasyon, jelli ya da jelsiz uygulamaya sahip tarama atışları ile yapılmaktadır.

  Uygulamadan en az bir ay önce göbek kıllarının kıl köklerini koparan epilatör, ağda, ip ve cımbız gibi yöntemler ile alınmaması gerekmektedir. Lazer epilasyon ışınlarının kıl köklerine kadar ulaşması ve etki edebilmesi için jilet yöntemi ile kılların kısaltılarak tedaviye gelinmelidir. Kısaltma işleminin tedaviden 3 gün önce gerçekleştirilmesi avantajlıdır.

  İşlem esnasında göbek bölgesindeki cildin hassas yapıda olması nedeni ile seçilen cihaz tipine göre bölgeye lokal anestezik krem sürülebilmektedir. Daha sonrasında sistem başlığı aracılığı ile göbek bölgesi tek tek atışlar şeklinde taranmaktadır. 15 dakika gibi çok kısa bir sürede gerçekleşen bu tarama işlemi, tüm göbek bölgesinde yapıldıktan sonra sonlandırılmaktadır.

  Göbek Bölgesi Lazer Epilasyon Etkinliği

  Göbek Lazer Epilasyon lazer cihazından üretilen ışınlar kullanılarak gerçekleştirilen bir tedavidir. Sistem başlığı ile uygulanan bu tedavi tarama atışları ile yapılırken, kılın yapısındaki siyah rengi veren melanin hücresi ışınları tutmaktadır. Melanositler tarafından emilen ışınlar yüksek enerjili ısılara dönüşmektedir. Bu ısı, kıl kökünde milisaniyelik sürelerde tahrip etkisi oluşturmaktadır. İğne batması şeklinde kendini gösteren ani ısı artışları sonucunda da kıl köklerinde ve kılı besleyen damarlarda yapısal bozulmalar ve tahribatlar oluşmaktadır. Bu tahribat kılın büyüme ve uzama özelliğini kaybetmesine yol açarak kalıcı etkiler göstermektedir.

  Göbek Lazer Epilasyon Seans Sayısı ve Seans Aralıkları

  Göbek Lazer Epilasyon tedavisinin seans sayısı ve seans aralıkları vücut bölgelerine göre değişiklik gösterdiği gibi, cilt rengi, kıl karakteri ve kılın lazer ışınına vermiş olduğu yanıta göre değişmektedir. Ancak Göbek Lazer Epilasyon uygulamasından kalıcı ve etkili bir şekilde başarılı sonuç alınabilmesi için 6 ile 7 seans önerilmektedir.

  Göbek Lazer Epilasyon Yan Etkisi Var Mı?

  Lazer epilasyon kıl köklerinde ve melanosit hücrelerinde etkinliğini gösteren bir uygulamadır. Oldukça konforlu ve güvenli olan bu yöntem cilt, cilt altı dokularda ve organlarda herhangi bir yan oluşturmadan tüylenme probleminin önüne geçmektedir.

  Fiyat Teklif ve Randevu Formu
  Göbek Lazer Epilasyon Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

   Tedavilerimiz Hakkında Bilgi Almak ve Fiyatlarımızı Öğrenmek İçin Bizi Arayabilirsiniz:
   Call Now Button
   ×