Selanik Caddesi Mehtap Apartmanı NO:41/8 Kızılay/Ankara
trenar

Göğüs Arası Lazer Epilasyon

Göğüs Arası Lazer Epilasyon

  Göğüs Arası Lazer Epilasyon; Kadınlarda ve erkeklerde estetik sorunlara neden olan farklı karakterlerdeki göğüs arası kıllarını lazer ışını ile tahrip eden Göğüs Arası Lazer Epilasyon cihaz seçimi ve seans planlaması öncesinde merak edilen Göğüs Arası Lazer Epilasyon Nasıl Uygulanır? Seans Sayısı, Süresi ve Seans Aralıkları hakkındaki önemli konu başlıklarına yazımız içerisinden ulaşabilirsiniz.

  En çok kadınların şikayetçi olduğu göğüs arası kılları vücudumuzun her bölgesinde bulunan kıl köklerinden ve yağ bezlerinden kaynaklanan biri tablodur. Kıllanma potansiyelinin fazla olduğu bu bölgelerden biri olan göğüs arası, hormonal ve ilaç kullanımı gibi etkenlere bağlı olarak kıllanabilmektedir.

  Göğüs arası tüylerinden ve kıllarından kurtulmanın en etkili yolu Göğüs Arası Lazer Epilasyon işlemidir. Cımbız, ağda, jilet, epilatör ve ip gibi yöntemler acılı ve zahmetli uygulamalar olmakla birlikte kıl yoğunluğunun artmasına ve kılların kalınlaşmasına yol açabilmektedir. Kıl köklerini ve uzama özelliklerini tahrip ederek göğüs arasındaki kılları yok eden lazer epilasyon tedavisi ile istenilen estetik görünüme ve pürüzsüzlüğe ulaşmak mümkündür.

  Göğüs Arası Lazer Epilasyon

  Yen nesil teknolojik lazer epilasyon sistemleri ile göğüs arasındaki kılları tetiklemeden yok eden göğüs arası lazer tedavisi öncesinde cilt tipine ve kıl karakterine uygun lazer epilasyon cihazının seçilmesi ve seans planlamasının oluşturulması için ücretsiz muayenemizden yararlanarak ön kontrol gerçekleştirebilir, test atışları yaptırabilirsiniz.

  Günlük yaşamı ve giyim alışkanlıklarını değiştiren, estetik sorunlara yol açan göğüs arası kıllarını kalıcı yöntemle yok eden lazer epilasyon tedavisi hakkında soru ve görüşlerinizi iletmek, ücretsiz muayene için randevu talebinde bulunmak ya da Göğüs Arası Lazer Epilasyon fiyatları hakkında bilgi almak için aşağıda bulunan iletişim formunu kullanabilirsiniz.

  Göğüs Lazer Epilasyon
  BENZER TEDAVİLER
  Göğüs Lazer Epilasyon
  Göğüs Lazer Epilasyon kadınlarda ve erkeklerde estetik problemlere yol açan göğüs kıllarının kalıcı etki ile yok edildiği ya da azaltıldığı güvenli epilasyon yöntemidir.

  Göğüs Arası Lazer Epilasyon Nasıl Uygulanır?

  Kalıtımsal, hormonal ya da kullanılan ilaçlardan kaynaklanabilen göğüs arası kılları, Göğüs Arası Lazer Epilasyon tedavisi ile kalıcı çözüm elde edilerek yok edilmektedir. Kıl foliküllerindeki renk hücresi olan melanositlerin lazer ışığını emmesi sonucunda ortaya çıkan ısı enerjisi ile etki eden bu sistem, kıl foliküllerini tahrip etmektedir. Kıl köklerinin yapısının bozulması ile uzama özelliklerini yitirmekte ve kalıcı etkin sonuçlar ortaya çıkmaktadır.

  Kıl köklerinin tahrip edilmesi esasına dayanan lazer epilasyon tedavisinden 1 ay öncesinde bölgedeki kıl köklerinin koparılmasına yol açacak ağda, cımbız, ip ve epilatör gibi uygulamaların yapılmaması gerekmektedir. İşlem anında ya da uygulamadan 3 gün önce makas ya da jilet yolu ile tüylerin kısaltılması gerekmektedir.

  İşlem esnasında cilt tipine, kıl karakterine ve kıl rengine göre tercih edilen lazer epilasyon cihazı sistem başlığı ile göğüs arasına kontrollü tek tek atışlar yapılmaktadır. 15 dakika gibi çok kısa sürede tamamlanan bu işlem, lazer cihazından üretilen lazer ışınlarının melanositler tarafından emilmesi ile etkinliğini göstermektedir.

  Göğüs Arası Lazer Epilasyon Seans Sayısı ve Seans Aralıkları

  Lazer Epilasyon seans sayısı kullanılan cihaza, cilt ve kıl karakterine göre değişiklik göstermektedir. Genel olarak 1 ay aralıklar ile uygulanan Göğüs Arası Lazer Epilasyon 6 seansta başarılı sonuçlar sağlamaktadır.

  Göğüs Arası Lazer Epilasyon Sonrası Görülen Etkiler

  Göğüs Arası Lazer Epilasyon uygulaması esnasında kıl köklerinde oluşan ısı iğne batması gibi bir his oluşturmaktadır. Bu his artan ısı ile kıl köklerinin tahrip mekanizmasının aktif edilmesi ile ilgilidir. Bununla birlikte artan ısı ve cilt hassasiyetine bağlı olarak ciltte şişme ve kızarıklık gelişebilmektedir. Bu belirtiler kıl köklerinin işlemden olumlu yönde etkilendiğini ve istenilen hasarın oluştuğunu ifade etmektedir.

  Göğüs Arası Lazer Epilasyon Sonrası Dikkat Edilmesi Gerekenler

  Her lazer epilasyon işleminde olduğu gibi Göğüs Arası Lazer Epilasyon uygulamasından sonra bölgedeki hassasiyetin ve kızarıklığın hafiflemesi için 15 dakika arayla buz uygulanması önerilir. Ayrıca cildin rahatlaması açısından nemlendirici uygulanarak cilt dokusunun nem oranının dengelenmesi gerekmektedir.

  Lazer epilasyon tedavisi sonrasında dikkat edilmesi gereken en önemli iki husus ise sıcak su teması ve güneş ışınlarıdır. İşlemden sonraki ilk 24 saat boyunca göğüs arasının sıcak su ile temasından kaçınılması gerekmektedir. Bu durum ısı artışı olan bölgenin hassasiyetinin artmasına ve tahriş olmasına yol açabilmektedir. Ayrıca güneş lekelerinin ve güneşin neden olduğu yan etkilerin azaltılması için güneş koruyucu kremler kullanılması önerilmektedir.

  Fiyat Teklif ve Randevu Formu
  Göğüs Arası Lazer Epilasyon Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

   Tedavilerimiz Hakkında Bilgi Almak ve Fiyatlarımızı Öğrenmek İçin Bizi Arayabilirsiniz:
   Call Now Button
   ×