Selanik Caddesi Mehtap Apartmanı NO:41/8 Kızılay/Ankara
trenar

Kaş Arası Lazer Epilasyon

Kaş Arası Lazer Epilasyon

  Kaş Arası Lazer Epilasyon; Kaş arasında kaşın şeklini ve estetiğini bozan istenmeyen kılların lazer ışını ile tahrip edildiği bir epilasyon yöntemi olan Kaş Arası Lazer Epilasyon cihaz seçimi ve seans planlaması öncesinde merak edilen Kaş Arası Lazer Epilasyon Nasıl Uygulanır? Seans Sayısı, Seans Aralıkları ve Süresi hakkındaki önemli konu başlıklarına yazımız içerisinden ulaşabilirsiniz.

  Kaş şekli ve formu yüz estetiği ve ifadenin oluşumunu etkileyen en önemli unsurdur. Hem kozmetik hem de estetik özellikleri bulunan kaşların ortasındaki kıl yoğunluğu kadınları ve erkekleri rahatsız eden ve sürekli alma ihtiyacı ortaya çıkaran bir durumdur. Ağda, cımbız ve ip gibi yöntemler ile sürekli tekrarlanan bu kaç ortası alma işlemi, günümüzde gelişen lazer epilasyon uygulamaları ile kalıcı olarak ortadan kaldırılmaktadır.

  Kaş Arası Lazer Epilasyon

  Kaş ortasının şekillendirilmesi ve kılların yok edilmesi amacı ile uygulanan Kaş Arası Lazer Epilasyon, kaş arasındaki kalın ve ince yapılı tüm kılların tahrip eden teknolojik sistemler ile yapılmaktadır. Oldukça kısa süren seanslar ile çatık kaşlı ifade oluşumuna yol açan kıl köklerini yok eden bu işlem, cilt ve kıl yapısının farklılıklarına göre tercih edilen sistem ve sistem başlıkları ile uygulanırken, doğal kaş formu bu uygulamadan etkilenmemektedir.

  Uzama gelişimi hızlı olan kaş ortası kıllarının klasik ve zahmetli uygulamalar yerine etkin ve kalıcı lazer yöntemi ile ortadan kaldırıldığı kaş ortası lazer epilasyon uygulaması öncesinde cilt tipi ve kıl karakterine uygun doğru cihaz ve doğru doz ayarlamalarının yapılmasına olanak sunmak ve seans planlamasının oluşturulmasını sağlamak için ücretsiz muayenemizden yararlanarak ön kontrol esnasında test atışları yapılmasını sağlayabilirsiniz.

  Kaş arasındaki istenmeyen tüy problemini lazerin kıl köklerini tahrip etkisinden yararlanarak ortadan kaldıran kaş ortası lazer epilasyon tedavisi hakkında soru ve görüşlerinizi iletmek, ücretsiz muayene için randevu talebinde bulunmak ya da Kaş Arası Lazer Epilasyon fiyatları hakkında bilgi almak için aşağıda bulunan iletişim formunu kullanabilirsiniz.

  Kaş Üstü Lazer Epilasyon
  BENZER TEDAVİLER
  Kaş Üstü Lazer Epilasyon
  Yüz Lazer Epilasyon işlemi olan Kaş Üstü Lazer Epilasyon kaş üzerinde şekil bozukluğuna yol açan ve uzama hızı fazla olan kaş üstü tüylerini lazer ile tahrip eden epilasyon yöntemidir.

  Kaş Arası Lazer Epilasyon Nasıl Uygulanır?

  Lazer ışınları, kılların üremesini sağlayan kök hücrelerin fonksiyonlarını ve özelliklerini bozan bir etkiye sahiptir. Kıl köküne siyah rengini veren melanin boya maddesini hedef alan ışınlar, melanin hücrelerinde ani ve yüksek ısı enerjilerine dönüşerek bu kıl köklerini hasara uğratmaktadır. Bu prensipte çalışan yeni nesil teknolojik sistem ile yapılan Kaş Arası Lazer Epilasyon uygulamasından en az 1 ay önce kıl köklerini koparan cımbız, ağda ve ip gibi yöntemlerin kullanılmaması gerekmektedir.

  Hem kadınlarda hem de erkeklerde estetik sorun oluşturan kaş arası kılları cilt tipi ve kıl karakterine uygun test atışları ile seçilen lazer epilasyon cihazı ile tekli atışlar halinde taranmaktadır. Bu tarama esnasında kıl köklerinde oluşan ani ısı artışı nedeni ile hafif bir batma hissi gelişebilmektedir. Kaş arasının düzenli atımlar ile 10 dakika gibi çok kısa sürede taranmasının sonrasında da uygulama sonlandırılmaktadır.

  Kaş Arası Lazer Epilasyon Seans Sayısı ve Seans Aralığı

  Kaş Arası Lazer Epilasyon seans sayısı ve seans sıklığı kaş arasındaki kıl yoğunluğuna, cilt tipine, kıl karakterine ve cinsiyete göre değişiklik göstermektedir. Yüz bölgesindeki kılların hormonal duyarlılıklarının ve kıl döngüsünün hızlı olması sebebi ile diğer vücut bölgelerine göre seans sıklığı azalırken, ortalama 10 seansa ihtiyaç duyulabilmektedir.

  Kaş Arası Lazer Epilasyon Yan Etkisi Var Mı?

  Kaş Arası Lazer Epilasyon uygulaması göz ve göz çevresine yakın bir bölge olduğu için yan etki bakımından oldukça dikkatli araştırılan bir konudur. Kaş ortasına yapılan lazer atımları esnasında göz ve göz çevresi bu ışınlardan kesinlikle etkilenmemektedir. Cilt, cilt altı ve organlarda bilinen bir yan etkisi olmayan bu güvenli uygulama, yalnızca kıl köklerini ve kıla rengini veren melanosit hücrelerini hedef alarak etkinliğini göstermektedir. Ancak yanlış cihaz ve dalga boyu seçimi bölgede kıl yoğunluğunun tetiklenmesine, cilt lekesi oluşumuna ya da yanıklara yol açabilmektedir. Bu yan etkilerin oluşmaması ve etkin kalıcı sonuçların ortaya çıkması için cilt tipi, cilt rengi, kıl karakteri ve kıl rengi gibi parametreler doğrultusunda doğru cihaz seçimi yaparak yan etki oluşumunun önüne geçmekteyiz.

  Fiyat Teklif ve Randevu Formu
  Kaş Arası Lazer Epilasyon Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

   Tedavilerimiz Hakkında Bilgi Almak ve Fiyatlarımızı Öğrenmek İçin Bizi Arayabilirsiniz:
   Call Now Button
   ×