Selanik Caddesi Mehtap Apartmanı NO:41/8 Kızılay/Ankara
trenar

Koltuk Altı Lazer Epilasyon

Koltuk Altı Lazer Epilasyon

  Koltuk Altı Lazer Epilasyon; Kadın ve erkekler tarafından tercih edilen Koltuk Altı Lazer Epilasyon koltuk altı kıllarının lazer ile tahrip edilerek büyüme özelliklerini kaybetmesi sağlayan güvenli bir epilasyon işlemi olup, cihaz seçimi ve seans planlaması öncesi merak edilen Koltuk Altı Lazer Epilasyon Nasıl Uygulanır?, Koltuk Altı Lazer Epilasyon Seans Sayısı ve Seans Süresi hakkındaki önemli konu başlıklarına yazımız içerisinden ulaşabilirsiniz.

  Koltuk altı kılları hem kadınlarda hem de erkeklerde hormonal değişimler sonucu ortaya çıkan doğal kıllardır. Ancak kıl köklerinin hemen altında ter bezlerinin bulunması nedeni ile yalnızca estetik sorunlara yol açmayıp hijyen problemlerini de beraberinde getirmektedirler. Bu nedenle klasik yöntemlerin dışında daha etkili ve kalıcı sonuçlar alınabilmesi için Koltuk Altı Lazer Epilasyon tedavisinin en sık başvurulan uygulama olduğunu söyleyebiliriz.

  Koltuk Altı Lazer Epilasyon

  Hem kadınlarda hem de erkeklerde en çok tercih edilen lazer epilasyon bölgesi olan koltuk altı; kalın, siyah ve sert kıl karakterlerinde olması nedeni ile başarılı sonuçlar veren ve lazer epilasyon tedavisinden optimum sonuçlar alınan bölgedir. Kısaca lazer epilasyon tedavisi için uygun kıl karakterine sahip bölge olması nedeni ile yüz güldürücü etkiler ile kalıcı sonuçlar vermektedir.

  Koltuk altı bölgesinde hem estetik hem de hijyenik sorunlara yol açan tüylenme probleminin lazer epilasyon tedavisi öncesinde kıl karakterine, cilt tipine ve kıl yoğunluğuna uygun lazer sisteminin belirlenmesi için ücretsiz muayenemizden yararlanarak test atışlarının yapılmasına olanak sunabilirsiniz.

  Özelleştirilmiş tedavi seanslarının oluşturulduğu ücretsiz muayene için randevu talebinde bulunmak, lazer epilasyon ile ilgili soru ve görüşlerinizi iletmek ya da Koltuk Altı Lazer Epilasyon fiyatları hakkında bilgi almak için aşağıda bulunan iletişim formunu kullanabilirsiniz.

  Tüm Kol Lazer Epilasyon
  BENZER TEDAVİLER
  Tüm Kol Lazer Epilasyon
  Kadınlar ve erkekler tarafından tercih edilen Tüm Kol Lazer Epilasyon tedavisi kol bölgesindeki istenmeyen tüylerin lazer epilasyon teknolojisiyle kalıcı etkilerle yok edildiği ya da azaltıldığı güvenli epilasyon tedavisidir.

  Koltuk Altı Lazer Epilasyon Nasıl Yapılır?

  Genellikle Diode Lazer Epilasyon ya da Alexandrite Lazer Epilasyon teknolojilerinin tercih edildiği koltuk altı bölgesinde, bu iki lazer teknolojisinden başarılı epilasyon sonuçları almak mümkündür. Tedavi öncesinde kılların ağda, cımbız ve epilatör gibi kılları kökünden alan uygulamalar yapılmaması istenmektedir.

  İşlem esnasında cilt tipine ve kıl karakterine uygun tercih edilen lazer teknolojisinin sistem başlığı ile bölge taranarak lazer atışları yapılmaktadır. 5 dakika gibi çok kısa sürede tamamlanan atışlar sonrasında Koltuk Altı Lazer Epilasyon tedavisi için diğer koltuk altı bölgesine geçilmekte ve seans sonlandırılmaktadır.

  ”Lazer

   Tedavilerimiz Hakkında Bilgi Almak ve Fiyatlarımızı Öğrenmek İçin Bizi Arayabilirsiniz:
   Call Now Button
   ×