Selanik Caddesi Mehtap Apartmanı NO:41/8 Kızılay/Ankara
trenar

Lazer Epilasyon Fiyatları

Lazer Epilasyon Fiyatları

  Lazer Epilasyon Fiyatları; Hem kadınlar hem de erkekler için en etkin ve ideal epilasyon yöntemi olan Lazer Epilasyon Fiyatları işlem bölgesi, kıl karakteri ve yoğunluğu, cihaz tipi ve seans sayısı gibi parametrelere göre değişmekte olup, Lazer Epilasyon Fiyatları Nasıl Belirlenir? Lazer Epilasyonda Kullanılan Cihazlar ve Seans Fiyatları gibi merak edilen konu başlıklarına yazımız içerisinden ulaşabilirsiniz.

  Estetik ve hijyen problemlerine neden olan vücut kılları biyolojik cinsiyete bağlı olarak vücudun farklı bölümlerinde uzamasının yanı sıra çeşitli uzunluk, kalınlık ve renklerde gelişmektedirler. Ergenlik dönemi ve sonrasında gelişen bu kıllar klasik kıl alma yöntemleri olan ağda, cımbız, epilatör, ip, jilet ve kimyasal kıl dökücü kremler gibi yöntemler ile köklerinden koparılarak ya da cilt seviyesinde kısaltılarak vücuttan uzaklaştırılmaktadır.

  Oldukça zahmetli ve uğraştırıcı bu klasik kıl alma yöntemlerinin acılı, tekrarlayan ve yanlış kullanımda kılları tetikleyerek kalınlaştıran, arttıran ve ciltte leke, kararma gibi problemler oluşturması sebebi ile kadın ve erkekler için en ideal ve sağlıklı yöntem Lazer Epilasyon yöntemi olarak tercih edilmektedir.

  Lazer Epilasyon Fiyatları

  Günümüzde etkinliği, kalıcılığı ve pratik bir yöntem olması sebebi ile hem kadınlar hem de erkekler tarafından sıklıkla tercih edilen Lazer Epilasyon tedavisinin kullanım yoğunluğunun artması sonrasında Lazer Epilasyon Fiyatları ve işlem detaylarına ilişkin merak edilen pek çok konu bulunmaktadır. Bölgesel ve seans sayısına göre değişiklik gösteren lazer epilasyon ücretleri kişiselleştirilmiş tedavi planlamasına göre özel olarak oluşturulmaktadır.

  Doğru cihaz, doğru doz ve özel seans takvimi ile kişiselleştirilen ve fiyatlandırılan Lazer Epilasyon tedavisi öncesinde klinik değerlendirme gerçekleştirerek istenmeyen vücut kıllarından periyodik seanslar sonrasında kurtulmak için ücretsiz muayenemizden yararlanabilirsiniz.

  Nd Yag Lazer Epilasyon, Tarama Lazer Epilasyon, Alexandrite Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon ve Buz Lazer Epilasyon sistemleri ile uygulanan epilasyon uygulamalarımız hakkında merak ettiğiniz soruları iletmek, ücretsiz muayene ve ücretsiz test atımı için randevu almak ya da Lazer Epilasyon Fiyatları hakkında bilgi edinmek için aşağıda bulunan iletişim formunu kullanabilirsiniz.

  Lazer Epilasyon Ne Kadar Etkili?
  BENZER TEDAVİLER
  Lazer Epilasyon Ne Kadar Etkili?
  Lazerin kıl köklerini tahrip etme ve uzama fonksiyonlarını yitirmesini sağlama etkinliğinden yararlanılan Lazer Epilasyon tedavileri klasik epilasyonlara kıyasla oldukça etkin ve başarılı bir tedavidir.

  Lazer Epilasyon Fiyatları Nasıl Belirlenir?

  Lazer Epilasyon Fiyatları kişisel ve özel tedavi planlaması ile oluşturulmaktadır. Kadın Lazer Epilasyon ve Erkek Lazer Epilasyon uygulamaları ve işlem bölgeleri birbirinden farklı olması sebebi ile kadın ve erkekler için oluşturulan tedavi planlamalarında da değişiklik oluşabilmektedir. Tüm bunların yanı sıra kişisel tedavi planlamasının ve fiyatlandırmanın oluşturulması aşamasında klinik değerlendirme gerçekleştirilmektedir.

  Lazer Epilasyon uygulamaları öncesinde fiyatlandırma ve etkin işlem başarısı için klinik değerlendirme ve test atımı gerçekleştirilmektedir. Bu işlem basamağı için cilt rengi, kıl rengi, kıl köklerini derinliği, kılların kalınlıkları, yoğunlukları ve vücut bölgesi analiz edilerek işleme uygun olup olmadığı değerlendirilmektedir. Lazer epilasyona uygunluğunun değerlendirilmesi ile birlikte elde edilen analizler doğrultusunda en ideal lazer epilasyon cihazı seçilmektedir.

  Nanometre cinsinden farklı dalga boylarına sahip yeni nesil lazer cihazı tiplerinden ideal olan sistem seçildikten sonra cihaz başlığı kullanılarak tekli ve kontrollü atış yapılmaktadır. Tarama sonrasında cildin ve kılın lazer ışınına vermiş olduğu yanıt değerlendirilmektedir. Test atımından alınmış olunan yanıta göre cihaz, doz ve seans sayısına karar verilmektedir.

  Kıl karakteri, cilt karakteri, cihaz ve seans sayısının belirlenmesinin ardından Lazer Epilasyon Fiyatları da oluşturulmaktadır. Kullanılan cihaz tipinin ve seans sayısının lazer epilasyon ücretlerinin belirlenmesinde önemli bir parametre olduğunu ifade edebiliriz.

  Lazer Epilasyonda Kullanılan Cihazlar

  İstenmeyen vücut kıllarından kurtulmak için en etkin, ideal, sağlıklı ve pratik yöntem olan lazer epilasyon tedavilerinde nanometre cinsinden farklı dalga boyuna sahip ışınlar üreten sistemler kullanılmaktadır. Geliştirilmiş lazer epilasyon cihazlarındaki ışınların her biri cilt ile sınırlı ışınlar üretirken; cilt rengi, kıl kalınlığı ve kıl rengi gibi kriterlere göre etkinliğini göstermektedir.

  Lazer Epilasyon uygulamalarında kullanılan cihaz tipleri şunlardır:

  Lazer Epilasyon Seansları ve Seans Fiyatları

  Lazer Epilasyon tedavisi periyodik seanslar halinde uygulanan ve kıl köklerini kıl gelişiminin tamamlanması ile tekrar tahrip ederek cilt üzerinde uzamalarını durduran bir tedavi prosedürüdür. Kıl uzama döngüsüne göre oluşturulan seans aralıkları ile oluşturulan periyodik seans takvimleri yüz ve vücut uygulamalarında değişiklik göstermektedir.

  Anajen faz yani aktif uzama evresinde olan kıllara uygulanan Tüm Vücut Lazer Epilasyon tedavilerinde etkin ve başarılı işlem için 6 ila 8 seans uygulama gerekmektedir. Vücut kıllarının gelişimini tamamlamış olduğu süre ortalama 2 ay olduğu için seans aralıkları ise genellikle 8 haftadır.

  Yüz kılları vücut kıllarından farklı karaktere sahiptir. Ayrıca yüzdeki kılların uzama döngüsü vücut kıllarına kıyasla daha kısadır. Bu bölgede kullanılan cihazlar ve dozlar da vücut uygulamalarına göre oldukça farklıdır. Bu  nedenle hassas ve ince karakterli yüz kıllarında uygulanan Yüz Lazer Epilasyon uygulamalarında optimum başarı için ortalama 8 ila 10 seansa ihtiyaç duyulmaktadır. Seans aralıkları ise genellikle 30 gündür. Bu nedenle Lazer Epilasyon fiyatları oluşturulurken cihaz tipi olduğu kadar uygulama bölgesi ve seans sayısı da işlem ücretlerinin belirlenmesinde oldukça önemlidir.

  Lazer Epilasyon İşlem Bölgeleri

  Vücuttaki istenmeyen kılları yok eden ya da isteğe bağlı olarak azaltan Lazer Epilasyon tedavileri ve uygulama bölgeleri de Lazer Epilasyon Fiyatları oluşturulurken ele alınan bir diğer kriterdir. Lazer epilasyon cihazlarının sitem başlıkları kullanılarak kontrollü atışlar halinde taranması şeklinde uygulanan tedavi, işlem bölgesinin genişliğine göre de fiyatlandırılmaktadır. Her iki bacak lazer epilasyon uygulamaları ortalama 1 ila 1,5 saatlik bir süreye sahipken Koltuk Altı Lazer Epilasyon işlemleri ise maksimum 30 ila 45 dakika gibi oldukça kısa bir sürede tamamlanmaktadır. Bu nedenle taranacak bölgenin genişliği, seans süresi ve atım sayısı da fiyatlandırmada önemlidir.

  Kullanılacak cihaz tipi, işlem bölgesi, seans sayısı ve işlemden beklenilen etkinliğe göre özelleştirilen Lazer Epilasyon tedavisi ve kişisel tedavi fiyatlandırması için ücretsiz muayenemizden yararlanarak test atımı yaptırabilir; cilt rengi, kıl rengi, kıl yoğunluğu ve uygulama bölgesi gibi parametrelere göre doğru cihaz seçimi yapılarak etkin ve kalıcı sonuçlar elde edebilirsiniz.

  Lazer epilasyonda işlem yapılan bölgeler şunlardır:

  • Koltuk Altı Lazer Epilasyon
  • Kol Lazer Epilasyon
  • Bacak Lazer Epilasyon
  • El ve Ayak Üzeri Lazer Epilasyon
  • Sakal Üstü Lazer Epilasyon
  • Kemer Üzeri Lazer Epilasyon
  • Genital Bölge Lazer Epilasyon
  • Sırt Lazer Epilasyon
  • Ense Lazer Epilasyon
  • Göğüs ve Göğüs Arası Lazer Epilasyon
  • Tüm Yüz Lazer Epilasyon
  • Kaş Arası Lazer Epilasyon
  • Yanak Lazer Epilasyon
  • Favori Bölgesi Lazer Epilasyon
  • Popo Üstü Lazer Epilasyon
  • Özel Bölge Lazer Epilasyon
  • Kulak Lazer Epilasyon

  Genital Bölge Lazer Epilasyon, Sırt Lazer Epilasyon, Göğüs Lazer Epilasyon, Çene Lazer Epilasyon, Ense Lazer Epilasyon ve Boyun Lazer Epilasyon gibi vücudun tüm bölgelerinde işlem yapılmasına olanak sunan Lazer Epilasyon tedavisi hakkında detaylı bilgi edinmek, ücretsiz muayene ve ücretsiz test atımı için randevu talebinde bulunmak ya da Lazer Epilasyon Fiyatları hakkında bilgi edinmek için aşağıda bulunan iletişim formunu kullanabilirsiniz.

  Fiyat Teklif ve Randevu Formu
  Lazer Epilasyon Fiyatları Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

   Tedavilerimiz Hakkında Bilgi Almak ve Fiyatlarımızı Öğrenmek İçin Bizi Arayabilirsiniz:
   Call Now Button
   ×