Selanik Caddesi Mehtap Apartmanı NO:41/8 Kızılay/Ankara
trenar

LPG Bölgesel Zayıflama ve Selülit Tedavisi

LPG Bölgesel Zayıflama ve Selülit Tedavisi

  LPG Bölgesel Zayıflama ve Selülit Tedavisi; Oldukça konforlu ve rahat işlem prosedürüne sahip olan LPG Bölgesel Zayıflama ve Selülit Tedavisi , cilt ve cilt altı dokularına negatif basınç uygulanması prensibi ile çalışan masaj metodu olup, uygulama öncesi merak edilen LPG Nasıl Uygulanır?, LPG Kimlere Uygulanır ve Kimlere Uygulanmaz?, LPG Uygulama Bölgeleri ve Alanları gibi önemli konu başlıklarına yazımız içerisinden ulaşabilirsiniz.

  LPG, döner motorize başlıkları sayesinde kendine özgü “Lipomasaj” tekniği kullanan ve bu masaj yöntemi ile bağ dokusu masajı etkisi ortaya koyarak kollajen ve elastin liflerinin aktivitesini arttırması sonucunda cilt dokusunu yenileyerek ve elastikiyetini kazandırarak bölgesel incelme etkisi ortaya çıkaran bir tedavi yöntemidir.

  LPG Bölgesel Zayıflama ve Selülit Tedavisi

  Vakum yöntemi ile zayıflama olarak da adlandırılan LPG tedavisi, spor ve diyetle yanıt alınamayan bölgesel yağlanma ve selülit problemlerinde büyük ölçüde etkili sonuçlar ortaya çıkarmaktadır. Kişiye özel program oluşturma olanağı sunan tedavi yöntemi; yağlanma, sarkma, gevşeklik ve ödem gibi en temel cilt problemlerinin giderilmesini sağlayarak incelmiş ve daha sıkı bir cilt dokusu ortaya çıkarmaktadır.

  Ağrısız ve acısız bölgesel incelme ve selülit tedavisi olmakla birlikte masaj tekniğine dayanması nedeni ile stres azaltıcı ve rahatlatıcı etkiler ortaya çıkararak yağlanma problemlerine yanıt veren tedavi öncesinde seans sürelerinin ve sayılarının belirlenebilmesi için ücretsiz muayenemizden yararlanarak ön kontrol gerçekleştirebilirsiniz.

  Bölgesel yağlanma, selülit, sarkıklık, cilt gevşekliği ve ödem gibi temel vücut problemlerinin giderilmesi aşamasında kişiye özel tedavi olanağı sunun LPG tedavisi öncesinde randevu talebinde bulunmak ve LPG Bölgesel Zayıflama ve Selülit Tedavisi fiyatları hakkında bilgi almak için aşağıda bulunan iletişim formunu kullanabilirsiniz.

  Velashape
  BENZER TEDAVİLER
  Velashape
  Velashape teknolojisi, bölgesel zayıflama ile vücudu şekillendirebilen ve selülit probleminin önüne geçebilen tek seans protokolüne sahip sistemdir.

  LPG Nedir?

  LPG, emme ve dönme aksiyonlarının bir arada kullanıldığı, cilt ve cilt altı dokularına negatif basınç uygulanması prensibi ile çalışan bir masaj metodudur. Yani bölgesel yağların azaltılması ve selülitlerin tedavi edilmesi amacı ile kullanılan bir teknolojik sistemdir. Bu sistem, vakumlama yöntemi ile birlikte masaj hareketleri yaparak ciltteki kan dolaşımı miktarı arttırmaktadır. Kan damarlarının sıkışma etkisi, yağlanma ve selülit problemleri ile buna eşlik eden cilt deformasyonlarını söz konusu bu vakumlu masaj tekniği ile düzeltmektedir.

  Emme ve dönme  hareketlerinin bulunduğu bu cihaz kilo verimi ile birlikte kendini gösteren boşalan yağ dokularının oluşturduğu deri sarkmalarında ve esnemelerinde vücudu sıkılaştırıcı etkisi bulunan bu teknolojik sistem, ödem sorunu bulunan kişilerde de ödem atımında büyük katkı sağlayan çok yönlü tedavi olanağı sunmaktadır.

  LPG Nasıl Uygulanır?

  Tamamen ağrısız ve acısız olarak gerçekleştirilen uygulama esnasında kişiye özel tedavi çorabı giydirilmektedir. Bu çorap uygulama başlıklarının cilt üzerinde rahat hareket edebilmesini sağlamaktadır. Hastaya ve uygulama alanına göre üç farklı başlığı bulunan bu cihaz üzerinde yoğunluk, hız ve yönler birbirlerinden bağımsız motorize rulmanlar aracılığı ile seçilmekte ve tedavi başlatılmaktadır.

  LPG Bölgesel Zayıflama ve Selülit Tedavisi uygulamasının başlaması ile birlikte deri ve deri altına başlıklar aracılığı ile masaj yapılmakta ve vakum sayesinde cilt dokusunu kendi içerisine çekip bırakarak tedavi alanında hareketliliği arttırmaktadır. Oldukça güçlü bu masaj tedavisi sonrasında kan ve lenf dolaşımı artarak deriye esneklik kazandırılmış olmakta ve yağlanma problemi ile birlikte selülit görünümünde etkili sonuçlar alınmaktadır.

  LPG Kimlere Uygulanmaz?

  LPG Bölgesel Zayıflama ve Selülit Tedavisi, aşırı varis problemi bulunanlara, kanama sorunu olanlara, hamilelere, epilepsi hastalarına ve kanser hastalarına uygulanmamaktadır.

  LPG Uygulama Bölgeleri

  LPG Bölgesel Zayıflama ve Selülit Tedavisi tüm vücut bölgelerine uygulanabilir özelliğe sahiptir. Kadın ve erkek tüm hastalarda konforlu bir şekilde uygulanabilen tedavi, kişinin problemine göre uygulama yapılmasına olanak sunarken, sorunlu bölgeye yoğunlaşarak etkili bir tedavi ortaya çıkarmaktadır.

  LPG Tedavisi Uygulama Alanları

  • Lokal incelmeler ve vücut kontur düzeltmeleri
  • Selülit tedavisi
  • Cilt dokusundaki sarkıklığın giderilmesi ve elastikiyetin arttırılması
  • Estetik ameliyatlar sonrasında skarların yumuşatılması ve düzensizliklerin hafifletilmesi
  • Ödem tedavisi

  LPG Tedavisi Seans Süresi ve Sayıları

  LPG tedavisi uygulamaları yağlanma ve selülit problemlerinin derecelerine bağlı olarak ortalama 2 ila 3 gün 12 – 20 seans şeklinde uygulanmaktadır. Ortalama tedavi süresi ise 35 dakikadır. Bu süre ve sayılar tedavi sonrasında görülmek istenilen etkilere ve problemlerin derecesine bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedir.

  LPG Sonrası Görülen Etkiler

  Tedavi bölgesinde bölgesel incelme ve yağlanma problemini giderirken gergin ve sıkı bir cilt dokusunun oluşmasını desteklemektedir. İstenmeyen bölgelerdeki yağların yakılması ile birlikte lenf sistemi araç aracılığı ile vücuttan atılmasına yardımcı olurken, gevşemiş cilt dokusunun forma girmesinde oldukça etkilidir.

  Selülit ve portakal kabuğu görünümünün giderilmesini sağlamasının yanı sıra, vücut şekillendirme etkisi ortaya çıkarmakta hatların orantılı bir şekilde yeniden tasarlanmasını sağlamaktadır. Böylece uygulama sonrasında bedensel daralma ortaya çıkmaktadır. Tüm bunların dışında oluşturmuş olduğu negatif basınç ile cilt dokusundaki kan ve lenf dolaşımını hızlandırmaktadır.

  Uygulama sonrası görülen etkiler kişiden kişiye, tedavi bölgesine ve tedavi amacına göre değişiklik göstermektedir. Tedavinin ilk etkileri ise ortalama olarak 8 seans sonrasında görülmeye başlanmaktadır. Alınan bu sonuçların korunabilmesi ve incelme etkilerinin sürdürülebilmesi için LPG Bölgesel Zayıflama ve Selülit Tedavisi  seansının önerilen seans süresine ve sayısına göre devam ettirilmesi oldukça önemlidir.

  Selülit tedavisi başta olmak üzere, bölgesel incelme, sarkık cildin sıkılaşması ve cilt düzelmesi gibi tedavilerde kullanılan tedavi öncesinde kişiye özel tedavi planlamasının ve seans sürelerinin oluşturulması için ücretsiz muayenemizden yararlanarak ön kontrol gerçekleştirebilirsiniz.

  Daha sağlıklı, sıkı, pürüzsüz görünümlü bir cilt dokusu ile birlikte orantılı hatlara sahip olunmasına olanak sunan vakum yöntemi ile zayıflama olarak da adlandırılan bu tedavi öncesinde randevu talebinde bulunmak için aşağıda bulunan iletişim formunu kullanabileceğiniz gibi, LPG Bölgesel Zayıflama ve Selülit Tedavisi fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

  Fiyat Teklif ve Randevu Formu
  LPG Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

   Tedavilerimiz Hakkında Bilgi Almak ve Fiyatlarımızı Öğrenmek İçin Bizi Arayabilirsiniz:
   Call Now Button
   ×