Selanik Caddesi Mehtap Apartmanı NO:41/8 Kızılay/Ankara
trenar

Mantis MR ile Antiaging

Mantis MR ile Antiaging

  Mantis MR ile Antiaging; Antiaging Cilt Tedavileri içerisinde kullanılmakta olan Mantis MR ile Antiaging işlemi, fibroblastik aktiviteyi arttırarak hücreleri uyarıp daha sağlıklı cilt dokusu ile cildi genleştiren bir işlem olup, cilt analizi ve tedavi planlaması öncesinde Mantis MR, Mantis MR Antiaging Etkileri ve Uygulama Sonrası Görülen Etkiler gibi merak edilen konu başlıklarına yazımız içerisinden ulaşarak detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

  Pek çok bilimsel klinik çalışmada etkisini kanıtlamış olan mantis MR iki teknolojik enerjinin bir arada kullanıldığı sistemdir. Tedavi ve estetik alanlarında yüksek etkileri bulunan bu ikili sistem, antiaging tedavilerinde de başarılarını kanıtlamıştır.

  Hareketli tekerlekler aracılığı ile mekanik yöntemle uygulanan endomasaj sistemine sahip olan bu işlem; cilt dokuları üzerinde etkinliğini göstererek dokuları derinlemesine uyarmakta ve hücre uyarısında bulunarak, hücre aktivitesini tetiklemektedir.

  Nöroloji ve fizik tedavilerinde sıklıkla kullanılmakta olan bu sistem antiaging uygulamalarında yepyeni bir sistem olarak etkinliğini göstermiştir. Fibroblastik aktivitenin artmasına olanak sunan Mantis MR ile Antiaging tedavisi hücreleri uyararak daha sağlıklı bir cilt dokusu ortaya çıkarmaktadır.

  Mantis MR ile Antiaging

  Genel yaşam kalitesini iyileştiren ve antiaging tedavileri arasında etkilerini kanıtlamış olan mantis MR terapisi, hücresel düzeyde çalışan bir sistemdir. Yüz ve tüm vücut üzerinde uygulanabilen bu yöntem, yaşlanma karşıtı cilt gençleştirici antiaging etkiye sahiptir.

  Doku esnekliğini güçlendirerek iyileştiren mantis MR terapisi için kliniğimizi ziyaret ederek ücretsiz muayenemizden yararlanabilirsiniz. Vücudun savunmasını arttıran ve sorunlu cilt bölgelerinde şekillendirme etkisine sahip olan Mantis MR ile Antiaging fiyatları hakkında bilgi almak ve randevu talebinde bulunmak için aşağıda bulunan iletişim formu üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  Mantis MR Kırışıklık Tedavisi
  BENZER TEDAVİLER
  Mantis MR Kırışıklık Tedavisi
  Mantis MR Kırışıklık Tedavisi mesaj prensibine manyetik rezonansın da işleme dahil olduğu, sıvazlama – yoğurma – friksiyon işlemlerini aynı anda yapan ve derinlemesine uyarılma sağladığı için rejenerasyon sürecini hızlandıran bir cilt tedavisi yöntemidir.

  Mantis MR

  Mantis MR ile Antiaging tedavisi hücresel seviyede çalışan bir etkiye sahiptir. Bu etki sonucunda vücut üzerinde yaşlanmaya karşı meydan okuyan ve gençleştiren bir tablo ortaya çıkmaktadır. Antiaging uygulamalarında çok yönlü etkiye sahip olan bu sistemin uygulandığı bölgelerde; güçlü, estetik ve tedavi amaçlı bağ dokuları yenilenerek, cilt yenileme işlemi sağlanmaktadır.

  Mantis MR uygulaması esnasında; derin bir titreşim hareketi ile aynı anda çalışan motorlu silindirler aracılığı ile mekanik manipülasyon oluştururken, cilt dokusundaki fibroblastların uyarılmasında ve arttırılmasında, cansız hücrelerin yenilenerek yeniden aktive edilmesini sağlayan stokastik rezonansa sahip darbeli manyetik alanlar yaratarak etkinliğini göstermektedir.

  Manyetik alanların ve endomasajın etkilerinin birleştirildiği bu uygulama sonrasında kan akışı ve metabolik süreçlerini iyileştirmektedir. Bağışıklık sistemini uyaran ve bağı dokusunu yenileyen bu tedavi kas dokusu üzerinde de hücre yenilenmesini sağlamaktadır.

  Mantis MR ile Antiaging Etkileri

  Çevresel ve genetik faktörlere bağlı olarak cilt yaşlanmakta ve özellikle cilt yüzeyinde genel bir ton kaybı yaşanmaktadır. Ayrıca bu ton değişikliğine ek olarak, ciltte sarkma, kırışıklık, ince çizgiler ve lekeler gibi kusurlar ortaya çıkmaktadır. Bu kusurların önlenmesinde ve giderilmesinde antiagnig etkiye sahip olan Mantis MR, yaşlanma karşıtı etki sunarken güçlü bir canlandırıcı etki sunmaktadır.

  Mantis MR teknolojisi, derin ve sabit hareketleri sonucunda manuel masajların tüm faydalarını ve etkilerini geliştirerek ve çoğaltarak sunmaktadır. Cilt dokusunun hafif atımlı emilimini cilt kıvrımlarının açılma ve yuvarlanma etkisiyle birleştirmesi nedeni ile cilt problemlerine uygun frekans ve geç seviyelerinde uygulandığında başarılı etkiler vermektedir.

  Mantis MR ile Antiaging uygulamasında kullanılan silindirlerin hareketleri problemli cilt dokusunu harekete geçirerek uyarmaktadır. Mikro sirkülasyonun yeniden etkinleştirirken, lenfatik kanalların açılmasını sağlamaktadır. Böylece yalnızca cilt üzerinde değil lenfatik dolaşım üzerinde de antiaging etkisi yaratmaktadır. Bunun sonucunda da fibroblastları ayararak yaşlanma karşıtı eşsiz sonuçlar elde etmektedir.

  Hücrelerin elektrokimyasal dengesini düzenleyen mantis MR teknolojisi, hücre zarlarının geçirgenliğin yeniden kazandırılmasını sağlarken, oluşabilecek hasarların da önüne geçme etkisine sahiptir. Çok düşük frekanslı manyetik alanlar oluşturan bu terapi, hücresel yapılarla etkileşime girerek cilt dokusunda ortaya çıkan yaşlanma belirtilerini geciktirmekte ve onarımı hızlandırmaktadır.

  Mantis MR ile Antiaging uygulaması, doku hücrelerinin ihtiyaç duyduğu besin maddelerinin alınmasını sağlayan ve hücre içi zarında cilt dokusunun tüm hücresel yapılarına enerji taşıyan ATP’lerin üretimini tetiklemektedir.

  Uygulama Sonrasında Görülen Etkiler

  Uygulama sonrasında tedavi edilen cilt bölgelerinde fibroblastların uyarılması ile birlikte kan akışı hızlanmakta ve elde edilen bu etki sonucunda cilt dokusu üzerinde önemli bir seviyede sıkılaştırıcı bir etki ortaya çıkmaktadır. Yani cilt dokusu ile oksijen değişimi artarken, aynı sırada tüm toksik maddeler cilt dokusu üzerinden uzaklaştırılmaktadır. Böylece antiaging etkisi ortaya çıkmaktadır.

  Manual masaj uygulamasından daha keyifli ve rahatlatıcı etkiye sahip olan mantis MR sistemi, uygulamanın hemen ardından görünür ve uzun ömürlü sonuçlar vermektedir. yüz ve tüm vücut üzerinde uygulanabilen bu tedavi; yaşlanma, elastikiyet kaybı, ton farkı, çatlak izleri gibi cilt sorunlarında etkinliğini göstererek bedensel kusurların ortadan kalkmasına yardımcı olmaktadır.

  Diğer antiaging uygulamalarına kıyasla cilt dokusunun tek tip görünümünü ve pürüzsüz dokusunu desteklemektedir. Böylece cilt dokusunun daha sağlıklı ve canlı bir görünüm kazanmasına katkı sağlayarak antiaging etkisi gösterir.

  Yaşlanma belirtilerinin başlamasını önleyen ve cilt yüzeyini gözle görülür bir seviyede sıkılaştıran Mantis MR ile Antiaging uygulaması için ücretsiz muayenemizden yararlanarak tedavi planlaması yaptırabilirsiniz. Böylece kişiye özel belirlenen tedavi ile yaşlanma karşı önlemlerin alınmasına olanak sunabilirsiniz.

  Bütünsel uygulamaya olanak sunan Mantis MR ile Antiaging ücretleri hakkında bilgi almak ve merak ettiğiniz tüm sorulara bize iletmek için aşağıda bulunan iletişim formu üzerinden bizimle iletişime geçebilir, randevu talebinde bulunabilirsiniz.

  Fiyat Teklif ve Randevu Formu
  Mantis MR ile Antiaging Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

   Tedavilerimiz Hakkında Bilgi Almak ve Fiyatlarımızı Öğrenmek İçin Bizi Arayabilirsiniz:
   Call Now Button
   ×