Selanik Caddesi Mehtap Apartmanı NO:41/8 Kızılay/Ankara
trenar

Mantis MR Kırışıklık Tedavisi

Mantis MR Kırışıklık Tedavisi

  Mantis MR Kırışıklık Tedavisi; Mantis MR Kırışıklık Tedavisi mesaj prensibine manyetik rezonansın da işleme dahil olduğu, sıvazlama – yoğurma – friksiyon işlemlerini aynı anda yapan ve derinlemesine uyarılma sağladığı için rejenerasyon sürecini hızlandıran bir cilt tedavisi yöntemi olup, cilt analizi ve kişisel tedavi planlaması öncesinde merak edilen Mantis MR Nasıl Çalışır?, Mantis MR ile Kırışıklık Tedavisi Nasıl Uygulanır? gibi önemli konu başlıklarına yazımız içerisinden ulaşabilirsiniz.

  Yeni nesil teknolojik sistemler içerisinde adından fazlası ile söz ettiren Mantis MR sistemi, estetik, kozmetik ve tedavi amacı ile yaygın olarak kullanılmaya başlanan etkin bir teknolojik sistemdir. Özellikle bağ dokusu üzerinden deformasyonların giderilmesi ve antiaging etkisi ortaya çıkarması sebebi ile klinik kullanım alanları da artmıştır.

  Mantis MR ile Kırışıklık Tedavisi işleminde de güçlü etkinliğini ortaya çıkaran bu sistem, cilt ve cilt altı dokularında derinlemesine uyarılma sağladığı için rejenerasyon sürecini hızlandırmaktadır. Bu durum sonucunda da cilt üzerinde yaşlanma ile birlikte ortaya çıkan inci kırışıklıklar, çizgiler ve gevşemeler fibroblastik uyarılım ile birlikte hafiflemektedir.

  Mantis MR Kırışıklık Tedavisi

  Yaşlana etkilerini geciktiren, azaltan ve gideren yeni sistem Mantis MR, değişken rezonansla pulse manyetik alanlar oluşturmaktadır. Oluşturmuş olduğu bu manyetik etki ile derinlemesine bir endomasaj etkinliği göstermektedir. Bunun sonucunda da cilt ve cilt altı dokularındaki hücreleri uyararak yüksek etkili sonuçlarla başarı kazanmaktadır.

  İki teknolojik enerjiyi bir arada bulundurarak antiaging ve kırışıklık karşıtı etki oluşturan Mantis MR Kırışıklık tedavisi ile daha genç bir cilt dokusuna sahip olmak, yaşlanma hızını azaltmak ve daha dinamik bir görünüme kavuşmak isterseniz ücretsiz muayene olanaklarımızdan yararlanabilirsiniz. Ücretsiz muayene ile cilt analizi yaptırarak tedavi detaylarınız hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

  Tüm yüz ve tüm vücut bölgesinde antiaging ve gençleşme etkisi bulunan Mantis MR sistemi hakkında detaylı bilgi edinmek, ücretsiz muayene ve ön kontrol için randevu talebinde bulunmak ya da Mantis MR Kırışıklık Tedavisi fiyatları hakkında bilgi almak isterseniz aşağıda bulunan iletişim formu üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  Theramagnetic ile Kırışıklık Tedavisi
  BENZER TEDAVİLER
  Theramagnetic ile Kırışıklık Tedavisi
  Theramagnetic ile Kırışıklık Tedavisi hücresel düzeyde çalışarak hasarlı doku hücrelerinin onarımını tetikleyen ve aktif eden cilt yenileme işlemidir.

  Mantis MR Nasıl Çalışır?

  Medikal, estetik ve tedavi amacı ile yaygın olarak kullanılmakta olan Mantis MR teknolojisi, içerisinde iki farklı sistem barındırmaktadır. Endomasaj ve manyetik etki ile birlikte kanıtlanmış essiz sonuçlar ortaya çıkarmaktadır. Endomasaj etki mekanizması ile cilt ve cilt altı dokularında hücre aktivitesini hızlandırarak uyarılım sağlamaktadır. Değişken rezonans etkisi ile de manyetik alanlar yaratması sonucunda da hücre uyarılmasının ardından fibroblastik hareketlenmeyi sağlamakta antiaging etkisini göstermektedir.

  Tüm bunların yanı sıra endomasaj sırasında hafif emiş gücü sayesinde dokulardaki gevşeme ve elastikiyet kayıpları da ortadan kalkmaktadır. Sistem başlığı üzerindeki tekerlekler dokular arasındaki dolaşımın da hızlanmasına yol açtığından mikro dolaşım ve lenfatik dolaşım üzerinde de olumlu etkiler çıkarmaktadır. Böylece kırışıklık, deformasyon ve gevşeme gibi cilt problemlerini hücre ve dokuları restore ederek en üst noktada kırışıklık tedavisi etkisi oluşturmaktadır.

  Mantis MR ile Kırışıklık Tedavisi Nasıl Uygulanır?

  Yüz konturlarının yeniden düzenlenmesi, kırışıklıkların giderilmesi ve cilt gençleştirme alanlarında tercih edilen Mantis MR teknolojisi, bir antiaging masaj sistemi olarak çalışmaktadır. Mantis MR Kırışıklık Tedavisi mesaj prensibinde manyetik rezonansın da işleme dahil olduğu sıvazlama – yoğurma – friksiyon işlemleri aynı anda yapılmaktadır.

  Kırışıklık şikayetinin bulunduğu bölgeye özel Mantis MR sistem başlığı tercih edilmektedir. Daha sonrasında sistem üzerinden bölgeye ve kırışıklık derinliğine uygun enerjiler seçilmektedir. Gerekli sistem ayarlamalarının yapılmasının ardından cilt nemlendirilerek bir el masajı konforunda sistem başlığı cilt yüzeyinde gezdirilmektedir. Kontrollü ve profesyonel tarama işlemi esnasında cilt ısısında artış gözlemlenmektedir. İki yönlü dönebilen motorlu iki rulonun hareketleri ile birlikte vakum etkisi cilt ve cilt altı dokularında etkisini göstermektedir.

  Mantis MR Kırışıklık Tedavisi Etkinliği

  Manyetik MR Kırışıklık Tedavisi sonrasında dokulardaki fibroblastik uyarımı yapmasının ardından elastin ve kolajen liflerinin sentezlenmesine yol açmaktadır. Ciltteki kan damarlarını, lenfleri ve sinirleri de desteklemesi ile birlikte cilt üzerindeki kırışıklıkları açmakla birlikte daha güçlü bir cilt dokusu oluşturmaktadır.

  Ütüleme olarak ifade edilebilen bu tedavi ile ciltteki metabolik alışveriş artmaktadır. Endomasaj etkisi ile dokulardaki oksijen seviyesini de arttırması ile daha dinamik bir cilt dokusu oluşmaktadır. Hücresel enerji üretiminin tetiklenmesi sonucunda da Mantis MR teknolojisinin antiagign etkisi ortaya çıkmaktadır.

  Mantis MR Hangi Bölgelere Uygulanır?

  Mantis MR teknolojisi yüz ve tüm vücut bölgelerinde kullanım olanağı bulunan yeni nesil teknolojik sistemdir. Hücre yenilenmesini ve fibroblast aktivitesini hızlandıran bu sistem yüz ve tüm vücut bölgelerinde kırışıklık tedavisinin yanı sıra selülit tedavisi, cilt sarkması, cilt çatlakları, cilt kuruluğu, bölgesel zayıflama ve antiaging tedavisi gibi alanlarda da üstün etkili sonuçlar ortaya çıkarmaktadır.

  Kimler Mantis MR ile Kırışıklık Tedavisi Yaptırabilir?

  Birbirinden farklı iki performansı birleştiren Mantis MR Kırışıklık tedavisi kadınlarda ve erkeklerde en ideal ve en konforlu tedaviyi sunan patentli bir sistemdir. Kırışıklıkların açılmasını ve daha dinamik bir görünümün oluşmasını sağlarken cilt profilinin yeniden şekillenmesine de olanak sunar.

  Mantis MR Kırışıklık Tedavisi Riskli Midir?

  Tedavi, estetik ve medikal alanlarda tercih edilen Mantis MR teknolojisi oldukça güvenli ve konforlu sistemdir. Bir bakım sistemi olarak ifade edilen Mantis MR Kırışıklık Tedavisi motorlu silindirlerin iki yönlü hareketi ile birlikte cilt emişini birleştiren bu tedavi yöntemi yan etki ve risk barındırmamakla birlikte stresi azaltan, ruh halini iyileştiren ve yorgunluğu gideren bir etkiye sahiptir. Yaşlanma karşıtı etkiler oluşturmasının yanı sıra artan fiziksel ve zihinsel aktiviteler ile birlikte kişilerin doğal dengesini yeniden kazanmasına olanak sunmaktadır.

  Rahat, acısız, ağrısız ve anestezi gerektirmeyen en güvenli ve en etkili Mantis MR Kırışıklık Tedavisi ile daha pürüzsüz, daha dinamik ve daha dinç bir cilt dokusuna sahip olmak isterseniz ücretsiz muayene olanaklarımızdan yararlanarak ön kontrol gerçekleştirebilirsiniz. Cilt kalitenize ve kırışıklık derinliklerinize göre belirlenecek seans planlamalarınız sonrasında hücre yenilenmesini teşvik eden bu sistem ile daha genç görünüme sahip olabilirsiniz.

  Yüz ve vücut kırışıklıkları üzerinde etkin bir başarıya sahip olan Mantis MR teknolojisi hakkında detaylı bilgi edinmek, ücretsiz muayene ve ön kontrol için randevu talebinde bulunmak, Mantis MR Kırışıklık Tedavisi fiyatları hakkında bilgi edinmek için aşağıda bulunan iletişim formu üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

  Fiyat Teklif ve Randevu Formu
  Mantis MR Kırışıklık Tedavisi Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

    

   Tedavilerimiz Hakkında Bilgi Almak ve Fiyatlarımızı Öğrenmek İçin Bizi Arayabilirsiniz:
   Call Now Button
   ×