Selanik Caddesi Mehtap Apartmanı NO:41/8 Kızılay/Ankara
trenar

Soğuk Lipoliz ile Göbek Eritme

Soğuk Lipoliz ile Göbek Eritme

  Soğuk Lipoliz ile Göbek Eritme; Bölgesel Zayıflama ve Vücut Şekillendirme uygulaması olan Soğuk Lipoliz ile Göbek Eritme lokal yağları vakumlayarak ani ısı değişimi ile kristalleştiren güvenli bir prosedür olup, vücut analizi ve klinik değerlendirme öncesinde merak edilen Soğuk Lipoliz Nedir? Nasıl Uygulanır? ve Soğuk Lipoliz ile Göbek Eritme Seans Sayısı ve Seans Aralıkları hakkındaki detaylara yazamız içerisinden ulaşabilirsiniz.

  Genetik yatkınlık, metabolizmanın yavaş çalışması, hormonal ve vitamin düzensizlikleri, hareketsiz yaşam ve beslenme alışkanlıkları bölgesel kilo probleminin oluşmasında rol alan faktörlerdir. Lokalize kilo probleminin altında yatan bu faktörler vücuttaki düzensiz yağlanmalara ve kilo artışlarına neden olurken aynı anda beden formunun ve vücut sağlığının bozulmasına da yol açmaktadır. Bu nedenle sağlıklı bir görünüme ve vücuda sahip olabilmek için diyet ve egzersiz programlarına başvurulmaktadır.

  Lokalize yağlar sağlıklı beslenme programları ve yüksek efor harcanan fiziksel aktivitelere direnç gösteren bölgesel kilo sorunudur. Her bölgenin yağlanma yoğunluğu birbirinden farklı olduğu için neden olduğu estetik problemlerin yanı sıra özellikle göbek bölgesindeki yağlanma sorunun neden olabileceği ciddi hastalıkların ve metabolik sendromların ortadan kaldırılması için bölgesel zayıflama yöntemlerine başvurulması gerekmektedir.

  Soğuk Lipoliz ile Göbek Eritme

  Bölgesel zayıflama tedavileri yoğunluğu birbirinden farklı olan yağ hücrelerini hedef alarak teknolojik cihazlar ve enjeksiyon yöntemleri ile yağ yakım hızının arttırılması ve incelmenin sağlanması amacı ile uygulanan işlemlerdir. Bu tedavi yöntemleri içerisinde kullanılmakta olan üstün başarılı etkilere sahip en gelişmiş sistemlerden biri de Soğuk Lipoliz teknolojisidir. Soğuk Lipoliz ile Göbek Eritme tedavisi dondurarak zayıflatma olarak da adlandırılmaktadır.

  Yağ hücrelerinin soğutulması ve dondurularak kontrollü bir şekilde yok edilmesi esasına dayanan bu tedavi ile günümüzde hem kadınlar hem de erkekler için hem estetik hem de sağlık sorunu oluşturan lokalize yağlanma probleminin önüne geçmek mümkündür. Tek seansta maksimum etki ortaya çıkaran Soğuk Lipoliz ile göbek inceltme tedavisi öncesinde kişisel tedavi planlamasının oluşturulması ve işlem bölgelerinin doğru analiz edilmesi için ücretsiz muayenemizden yararlanarak vücut analizi yaptırabilirsiniz.

  Cerrahi yağ aldırma operasyonlarından korkan kişiler için liposuction gibi geleneksel tedavi yöntemlerine alternatif olarak kullanılan ve yoğun, kalıcı ve etkili sonuçlar ortaya çıkaran Soğuk Lipoliz ile ilgili merak ettiğiniz soruları iletmek, ücretsiz muayene ve vücut analizi için randevu talebinde bulunmak ya da Soğuk Lipoliz ile Göbek Eritme fiyatları hakkında bilgi almak için aşağıda bulunan iletişim formunu kullanabilirsiniz.

  Theramegnetic ile Vücut Şekillendirme
  BENZER TEDAVİLER
  Theramegnetic ile Vücut Şekillendirme
  Theramegnetic ile Vücut Şekillendirme mekanik manipülasyon ve stokastik rezonansla cilt katmanlarını ve doku hücrelerini aktive eden tedavi yöntemidir.

  Soğuk Lipoliz Nedir?

  Soğuk Lipoliz farklı yoğunluktaki yağ hücrelerinin kontrollü ve hassas bir şekilde soğutularak parçalanmasını sağlayarak bölgesel yağlanma probleminin azaltılmasını sağlayan yeni nesil teknolojik bir sistemdir. Cihaz başlığının vakum etkisi ile tedavi etkinliğini gösteren bu sistem, yağ hücrelerinin dondurularak kristalize edilmesini ve ölen yağ hücrelerinin vücuttan parçalanarak atılmasını kolaylaştırmaktadır.

  Soğuk Lipoliz ile Göbek Eritme işleminde vakum özelliği bulunan sistem başlığı ile lokalize yağlar soğuk kaynaklı panikülit olarak isimlendirilen programlı hücre ölümü yani apoptoza girmektedir. Bu hücre ölümü sonrasında da vücutta birikmiş olan yağlarda %20 ila %40 oranında azalma elde edilmektedir. Tek seansta düzenli ve orantılı incelme sağlayan bu tedavi ile boşalan bölgelerde de sıkılaşma etkisi de ortaya çıkacağı için incelme sonrasında vücut şekillendirme etkisi ortaya çıkmaktadır.

  Soğuk Soğuk Lipoliz ile Göbek Eritme Nasıl Uygulanır?

  Soğuk Lipoliz ile Göbek Eritme işleminin etkinliği ve başarısı için klinik muayene ve vücut analizi oldukça önemlidir. Yukarıda da ifade edildiği gibi yağlanma problemine neden olan bölgesel kiloların yağ yoğunlukları birbirinden farklıdır. Bu nedenle çalışılacak alanların, başlıkların yerleştirileceği göbek bölgesinin ve seans sayılarının doğru planlanabilmesi için vücut analizi yapılmakta ve kişisel tedavi protokolü oluşturulmaktadır.

  Gerekli klinik muayene ve vücut analizi sonrasında sistem ayarlamalarının yapılması ile soğuk lipoliz seansına geçilmektedir. Soğuk Lipoliz işleminde vakum ve soğutma etkisi olan geniş uygulama alanına sahip özel başlıklar kullanılmaktadır. Başlığın göbek bölgesine yerleştirilmesinden önce cilt hassasiyetinin önüne geçilmesi için kullanılmakta olan özel jel içerikli ped yerleştirilmektedir. Daha sonrasında ped üzerine soğuk lipoliz başlığı koyularak soğutarak zayıflama tedavisi başlamaktadır.

  Cihaz özel başlığı sayesinde göbek bölgesinde yağ hücrelerinin emilimini sağlayan düşük sıcaklıkta vakum etkisi kullanılmaktadır. Yağ hücreleri 45 ve 60 dakikalık seans süresinde normal vücut sıcaklığından farklı olarak izole edilirken doku ilk olarak 45 dereceye kadar ısıtılmaktadır. Daha sonrasında hızlı bir etki ile –5 ila –10 dereceye kadar soğutulmaktadır. Bu ani sıcaklık değişimi yağ hücrelerinin apoptoza uğramasını sağlayarak fonksiyonlarını kaybetmesine yardımcı olmaktadır.

  Fonksiyonunu kaybeden ve apaptoza uğrayan yağ hücreleri tedavinin etki mekanizmasını takip ede haftalar içerisinde lenfatik dolaşım ile vücuttan atılmaktadır. Bu süreç içerisinde lenfatik dolaşımın düzenlenmesi ve vücuttan yağ atılımının kolaylaştırılması için bol su tüketimine özen gösterilmelidir.

  Soğuk Lipoliz ile Göbek Eritme Tedavisi Sonrası Görülen Etkiler

  Soğuk Lipoliz ile Göbek Eritme tedavisi esnasında yağ hücrelerinin emilmesi ile birlikte uygulanan vakum masajıyla bölgesel yağların 45 dakikaya kadar ısıtılması ve ani olarak soğutulması programlanmış hücre ölümünün etkinliği için önemli bir etki mekanizmasıdır. Hücre ölümünün başlaması yağ hücrelerinin fonksiyonlarını kristalleşmesini sağlarken yağ hücrelerinde geri dönüşümsüz kalıcı etkilerin oluşmasına yardımcı olmaktadır.

  Tek seansta gözle görülür incelme etkisi ortaya çıkaran göbek eritme işleminde emme esnasında uygulanan sıcaklık ve ani düşüş doku hücrelerinin de aktive olmasını sağlayarak uygulama bölgesinde kozmetik ve estetik açıdan sıkılaşma ve cilt yenilenme etkinliği göstermektedir. Böylece cerrahi operasyonlar ile oluşabilecek uzun süreli kalıcı sonuçlar oluşurken vücut şekillendirme ve vücut sıkılaştırma etkinliği elde edilmektedir. Sonuçlar ise seanstan sonra ortalama 1 ay içerisinde belirgin hale gelmektedir.

  Soğuk Lipoliz ile Göbek Eritme Seans Sayısı ve Seans Aralıkları

  Soğuk Lipoliz ile Göbek Eritme tedavisi tek seans uygulanan bir tedavi protokolüdür. Ancak yağlanma derecesine ve depo yağların direncine göre bir ya da iki seansta yerleşik depo yağların kalıcı bir etki ile azaltılması mümkündür.

  Soğuk Lipoliz ile Göbek Eritme Kimlere Uygulanır?

  Göbek bölgesinde diyet ve yüksek eforlu egzersiz programlarına direnç gösteren kalıcı yağlanma problemi bulunan kişilere Soğuk Lipoliz ile Göbek Eritme tedavisi güvenle uygulanabilmektedir. Hamilelerde doğumdan 3 ay sonra sezaryen ile doğum yapanlarda ise yara iyileşmesi sonrasında tercih edilebilmektedir.

  Soğuk Lipoliz ile Göbek Eritme Yan Etkileri Nelerdir?

  Soğuk Lipoliz ile Göbek Eritme işlemi sırasında özel el aleti aracılığı ile uygulanan vakum masajı etkisi dokuda kızarıklık, hassasiyet ve ender durumlarda morarma gibi olası geçici yan etkiler oluşturabilmektedir. Ortalama 2 gün içerisinde herhangi bir müdahaleye gerek kalmadan geçecek olan bu yan etki dışında çevre dokular üzerinde olumsuz etkisi ya da komplikasyon riski bulunmamaktadır.

  Yağ hücrelerinin lenfatik dolaşım ile vücuttan atılımının başlaması sonrasında ilk iki hafta içerisinde incelme etkilerini ortaya çıkaran Soğuk Lipoliz göbek eritme tedavisi ile net gözlemlenen sonuçlar elde edilerek lokalize yağlanma probleminden kurtulmak için ücretsiz muayenemizden yararlanarak vücut analizi yaptırabilirsiniz.

  Yağ hücrelerinin emiş gücü ile vakum masajı yapılmasının ardından ısıtılması ve hızlı bir etki ile soğutulması esasına dayanan Soğuk Lipoliz teknolojisi hakkında merak ettiğiniz soruları iletmek, ücretsiz vücut analizi ve klinik değerlendirme için randevu talebinde bulunmak ya da Soğuk Lipoliz ile Göbek Eritme fiyatları hakkında bilgi almak için aşağıda bulunan iletişim formunu kullanabilirsiniz.

  Fiyat Teklif ve Randevu Formu
  Soğuk Lipoliz ile Göbek Eritme Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

   Tedavilerimiz Hakkında Bilgi Almak ve Fiyatlarımızı Öğrenmek İçin Bizi Arayabilirsiniz:
   Call Now Button
   ×