Selanik Caddesi Mehtap Apartmanı NO:41/8 Kızılay/Ankara
trenar

Theramagnetic ile Bölgesel Zayıflama

Theramagnetic ile Bölgesel Zayıflama

  Theramagnetic ile Bölgesel Zayıflama; Bölgesel Zayıflama ve Selülit Tedavileri içerisinde yer alan Theramagnetic ile Bölgesel Zayıflama iki yüksek performanslı teknolojiyle doku masajı yaparak lokalize yağları hedef alan ameliyatsız bölgesel incelme prosedürü olup, vücut analizi ve kişisel seans planlaması öncesinde merak edilen Theramagnetic ile Bölgesel İncelme Nedir? Nasıl Uygulanır? ve Theramagnetic Sonrası Görülen Etkiler gibi önemli konu başlıklarına yazımız içerisinden ulaşabilirsiniz.

  Genetik yatkınlık, karbonhidrat tüketiminin fazla olması, hareketsiz yaşam, hormonal düzensizlikler ve vitamin dengesizlikler vücudun herhangi bir alanında yağlanma ve kilo probleminin artmasına neden olmaktadır. Bu bölgesel yağlanmalar düzenli ve uygun yapılan diyet ve yüksek eforlu egzersiz programları ile azaltılmaya çalışılmaktadır. Ancak vücudun her bölgesindeki yağ hücresi yoğunluğu farklı olduğu için dirençli depo yağlarından olumlu yanıt alınamamaktadır.

  Theramagnetic ile Bölgesel Zayıflama

  Diyet ve egzersiz programlarına olumlu yanıt vermeyen lokal yağlar estetik kaygıların yanı sıra kişide ciddi hastalıkların ve metabolik sendromların oluşmasına neden olmaktadır. Bu nedenle lokal yağlanmalarda Bölgesel Zayıflama tedavileri ile kalıcı çözümler aranmaktadır. Bu tedavi yöntemleri içerisinde bulunun Theramagnetic ile Bölgesel Zayıflama estetik ve beden sağlığını bozan dirençli depo yağları hedef alarak istenilen incelme etkisini ortaya çıkarmaktadır.

  Etkili bir endomasaj prensibi ile rezonansa dayalı manyetik mikro akımlarla yağ hücrelerinin yoğun olduğu bölgeleri hedef alarak etkinliğini gösteren bu yeni nesil bölgesel zayıflama teknolojisi ile estetik kaygılar oluşturan bölgesel kilo ve selülit problemlerini ortadan kaldırmak için ücretsiz muayenemizden yararlanarak vücut analizi gerçekleştirebilirsiniz.

  Yağ depozitlerinin çözünmesini ve vücuttan atılımını kolaylaştırmasının yanı sıra hücre yenilenmesini uyaran etkinliği ile incelen bölgelerde cilt ve cilt altı katmanlarındaki deformasyonların onarılarak iyileştirilmesini sağlayan bu teknoloji hakkında merak ettiğiniz soruları iletmek, ücretsiz klinik muayene ve vücut analizi için randevu talebinde bulunmak ya da Theramagnetic ile Bölgesel Zayıflama fiyatları hakkında bilgi almak için aşağıda bulunan iletişim formunu kullanabilirsiniz.

  Radyofrekans
  BENZER TEDAVİLER
  Radyofrekans
  Radyofrekans, ışık enerjisinden yararlanarak yağ dokularını ve kollajenleri kontrollü ısıtan çok yönlü kullanım alanına sahip etkili bir yöntemdir.

  Theramagnetic Nedir?

  Bölgesel kilo ve selülit problemlerinin yanı sıra cilt sorunları üzerinde de üstün etkili sonuçlar ortaya çıkaran Theramagnetic ile Bölgesel Zayıflama yeni nesil teknolojik cihazlar içerisinde en gelişmiş sistemlerden bir tanesidir. Cerrahi prosedürleri ve anestezinin beraberinde getirdiği riskleri barındırmayan bu yeni nesil teknolojik tedavi yöntemi, etkili bir endomasaj sistemidir. Stokastik rezonansa dayalı olan bu sistemde manyetik mikro akımlar yağ hücrelerini parçalayarak lokalize yağ problemini çözümlemektedir.

  İki adet çift yönlü silindir ve darbeli bir emme sisteminin bulunduğu bu cihazla vücudun her bölgesine uygulanabilir özelliktedir. Vücudun en geniş ve en dar alanlarında uygulanabilme özelliğini olan işlem ile bölgesel kilonun yanı sıra portakal kabuğu görünümüne neden olan selülit problemini hücre yenilenmesini iyileştirerek etki etmektedir.

  Theramagnetic Nasıl Çalışır?

  Theramagnetic ile Bölgesel Zayıflama lokalize yağlarda ve doku hücresi onarımlarında iki yüksek performanslı teknolojinin bir arada bulunduğu tedavidir. Bu teknolojide kullanıldığı işlemde mekanik ve enerjik sistem kullanılmaktadır. Sistem başlığındaki motorlu silindirler ile cilt ve cilt altı yağ katmanlarında mekanik manipülasyon sağlanırken stokastik rezanons ile darbeli manyetik alanlar oluşturulmaktadır.

  Non – invaziv bir çalışma prensibine sahip Theramagnetic motorlu silindirlerin hareketleri ile emme ve dönme aksiyonlarını aynı anda sağlarken yağ hücrelerinin yoğunluğunu ve depozitlerini çözmektedir. Darbeli manyetik alanlarda ise bağ dokusundaki fibroblastları tetikleyerek ve çoğalmasını sağlayarak cildin toparlanmasını ve desteklenmesini sağlamaktadır.

  Theramagnetic Nasıl Uygulanır?

  Tüm kadın ve erkeklerde vücut ve yüz bölgesinde konforlu ve rahat işlem prosedürü ile uygulanabilen Theramagnetic ile Bölgesel Zayıflama işlem bölgesine ve probleme uygun el aletinin cilt yüzeyine temas ettirilerek uygulandığı pratik bir tedavidir. Uygulama klinik muayene ve vücut analizi sonrasında çalışılacak alanların belirlenmesi ile başlamaktadır.

  Lokalize yağ veya selülit problemlerinin yaygın olarak görüldüğü alanlardaki fazla kilo problemlerinin derecesine ve yaygınlığına göre sistem ayarlamaları yapılmaktadır. Daha sonrasında sistem başlığı kullanılarak endomasaj etkisi oluşturulmaktadır. İşlem sırasında endomasaj yöntemi ile ileri, geri, sıkıştırma ve tekrar bırakma hareketleri ile hafif bir emiş gücü hissedilmektedir.

  Roller hızlarının ve vakum etkisinin ayarlanabildiği bu mekanik masaj işleminin sorunlu bölgelere düzenli ve kontrollü bir şekilde yapılmasının ardından Theramagnetic ile Bölgesel Zayıflama işlemi sonlandırılmaktadır.

  Theramagnetic Seans Sayısı ve Seans Aralıklar

  Theramagnetic ile Bölgesel Zayıflama işlemi lokalize yağların bölgesine, direncine ve ihtiyaca göre oluşturulan seanslar halinde uygulanmaktadır. Kişiselleştirilmiş tedavi protokolü olan Theramagnetic seanslarından optimum başarı elde edilebilmesi için 5 ila 15 seansa ihtiyaç duyulmaktadır. Seans aralıkları ise haftada 3 ya da 4 şeklindedir.

  Kimler Theramagnetic ile Bölgesel Zayıflama Yaptırabilir?

  Motorlu silindirlerle mekanik manipülasyon oluşturan ve stokastik rezonansa dayalı mikro akımlar ile hedef bölgedeki yağ depozitlerini parçalayan bu işlem tüm kadın ve erkeklerde uygulanabilir özelliktedir. Ayrıca hamilelik sonrası emziren anneler için vücut sıkılaştırma, lenfatik drenajı attırma ve ödemin azaltılması için de önerilmektedir.

  Theramagnetic Sonrası Görülen Etkiler

  Beden sağlığını ve estetik görünümü bozan lokalize yağları çift enerji sistemi ile cerrahi prosedürlere ihtiyaç duyulmadan etkin ve kalıcı bir şekilde çözümleyen Theramagnetic ile Bölgesel Zayıflama tedavisi ilk seanstan itibaren etkilerini gösteren başarılı bir uygulamadır.

  Dokular üzerinde farklı etkinlikleri bulanan sistem başlığı ve frekanslar sayesinde mekanik masaj uygulanan alanlarda düşük frekanslı atımlar hücre duvarlarını bozmakta ve hücresel yapılarda uyarılımı tetiklemektedir.

  Yağ dokusu üzerindeki bu aktivite ile yağ yakım hızı artmış olmaktadır. Bununla birlikte düşük frekanslı atımlar ve mekanik masaj ile cilt altındaki fibroblastlardaki üretimin tetiklenmesi kas ve bağ dokusunun desteklenerek boşalan alanların daha sıkı ve gergin bir yapıya sahip olmasına yardımcı olmaktadır. Yağ dokusunun hareketlendirilmesi, mikro dolaşımın arttırılması ve cilt altı dokuların uyarılımı ile bölgesel zayıflamanın yanı sıra ciltte vücut sıkılaştırma ve şekillendirme etkisi de ortaya çı4kmaktadır.

  Theramagnetic Riskli Midir? Yan Etkileri Nelerdir?

  Vücuttaki lokalize yağların azaltılması amacı ile uygulanmakta olan Theramagnetic ile Bölgesel Zayıflama tedavisi oldukça güvenli ve etkili bir tedavidir. Cilt ve cilt altı yağ katmanlarında hücresel uyarılım sağlayan bu işlem bir mekanik mesaj etkisinde olduğu için uygulama bölgesinde ve çevre dokularda herhangi bir hasar oluşturmamaktadır. Endomasaj prensibi ile çalışan bu işlem sonrasında bölgesel incelme etkinliği ile birlikte stres azaltıcı bir fiziksel ve zihinsel aktivite oluşmaktadır.

  Pek çok cilt probleminden bölgesel kilo tedavisine kadar geniş kullanım yelpazesine sahip olan Theramagnetic teknolojisi ile estetik görünümü bozan dirençli depo yağlardan kurtulmak için ücretsiz klinik muayene ve vücut analizi olanaklarımızdan yararlanarak kişisel tedavi planlamanızın oluşturulmasına olanak sunabilirsiniz.

  Farklı seviye ve frekanslar ile yağ depozitlerini çözerek lenfatik dolaşımla atılımını sağlayan, kas ve bağ dokusunu iyileştirebilen ve doku aktivitesini hızlandırarak cildin kendini onarım mekanizmasını aktive eden Theramagnetic hakkında merak ettiğiniz soruları iletmek, klinik muayene ve vücut analizi için randevu talebinde bulunmak ya da Theramagnetic ile Bölgesel Zayıflama fiyatları hakkında bilgi almak için aşağıda bulunan iletişim formunu kullanabilirsiniz.

  Fiyat Teklif ve Randevu Formu
  Theramagnetic ile Bölgesel Zayıflama Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

   Tedavilerimiz Hakkında Bilgi Almak ve Fiyatlarımızı Öğrenmek İçin Bizi Arayabilirsiniz:
   Call Now Button
   ×