Selanik Caddesi Mehtap Apartmanı NO:41/8 Kızılay/Ankara
trenar

Theramagnetic ile Kırışıklık Tedavisi

Theramagnetic ile Kırışıklık Tedavisi

  Theramagnetic ile Kırışıklık Tedavisi; Çeşitli cilt problemlerinin tedavisinde kullanılan Theramagnetic ile Kırışıklık Tedavisi hücresel düzeyde çalışarak hasarlı doku hücrelerinin onarımını tetikleyen ve aktif eden cilt yenileme işlemi olup, cilt analizi ve kişisel tedavi planlaması öncesinde merak edilen Theramagnetic Kırışıklık Tedavisi Nedir? Nasıl Uygulanır?, Kimler Theramagnetic Kırışıklık Tedavisi Yaptırabilir? ve Theramagnetic Seans Süresi, Sayısı ve Seans Aralıkları gibi önemli konu başlıklarına yazımız içerisinden ulaşabilirsiniz.

  Kronolojik yaşlanma, iç ve dış pek çok faktörün birleşmesi ile birlikte cilt doku hücrelerinde hasarlar, yağ dokusunda ve hidrasyon seviyesinde azalmalar görülmektedir. Tüm bu olumsuz faktörlerin birleşmesi sonrasında cilt ve cilt altı katmanlarında belirgin deformasyonlar ve hasarlar oluşmaktadır. Beslenme alışkanlıkları, mimik kaslarının aşırı kullanılması ve güneşin zararlı etkileri ile derinleşen bu problemler derin ve ışınsal cilt kırışıklıkların oluşmasına yol açmaktadır.

  Çeşitli faktörlerin altında yatan etkenler ile oluşan cilt kırışıklıkları cilt sağlığının bozulması, elastikiyet kaybı ve sarkma problemlerine eşlik eden bir tablodur. Cilt yaşlanması olarak ifade edilen bu tablo estetik, kozmetik ve psikolojik sorunları da beraberinde getirmektedir. Pek çok açıdan bireyleri etkileyen bu cilt problemleri cerrahi prosedürler ve medikal estetik uygulamalar ile giderilebilmekte ve geciktirilebilmektedir.

  Theramagnetic ile Kırışıklık Tedavisi

  Cerrahi prosedürlerin beraberinde getirdiği anestezi ve komplikasyon risklerini en aza indiren medikal estetik uygulamalar günümüzde en çok tercih edilen işlemlerdir. Amaliyatsız kırışıklık tedavileri içerisinde üstün etkili sonuçlar çıkaran yeni nesil teknolojik cihaz ise Theramagnetic’tir. Theramagnetic ile Kırışıklık Tedavisi yaşlanma ile birlikte cilt dokusunda azalan fibroblast hücrelerinin ve doğal yağ üretiminin tetiklenmesini sağlayan iki farklı etki mekanizması ile çalışmaktadır.

  Doku hücrelerini aktive etmenin yanı sıra bağ ve kas dokusunu da onararak cilt kalitesini ve sağlığını arttıran Theramagnetic ile cilt tedavisi öncesinde klinik muayene ve cilt analizi gerçekleştirerek kişisel seans planlamasının oluşturulmasına olanak sunmak için ücretsiz muayenemizden yararlanabilirsiniz.

  Endomasaj tekniği ile fibroblast uyarılımının yanı sıra bağ dokusunu da destekleyerek lifting etkisi oluşturan yeni nesil kırışıklık tedavisi teknolojisi hakkında merak ettiğiniz soruları iletmek, ücretsiz muayene ve cilt analizi için randevu talebinde bulunmak ya da Theramagnetic ile Kırışıklık Tedavisi fiyatları hakkında bilgi almak için aşağıda bulunan iletişim formunu kullanabilirsiniz.

  Fokuslu Ultrason İle Yüz Germe
  BENZER TEDAVİLER
  Fokuslu Ultrason İle Yüz Germe
  Fokuslu Ultrason İle Yüz Germe işlemi termal etkisi bulunan yüksek yoğunluklu ameliyatsız cilt tedavisi yöntemidir.

  Theramagnetic ile Kırışıklık Tedavisi Nedir?

  Theramagnetic ile Kırışıklık Tedavisi iki yüksek performansı içerisinde barındıran bir cilt tedavisidir. Mekanik ve enerjik iki farklı teknolojinin bir arada bulunduğu bu kırışıklık tedavinde motorlu silindirler ve stokastik rezonans kullanılmaktadır. Non invaziv bir endomasaj tekniği olan Theramagnetic farklı güç frekanslarda kişiselleştirilmiş tedavi planlaması ve seans sayısı ile cilt yüzeyinde oluşan kırışıklıkların ve cilt kırışıklıklarına eşlik eden pek çok problemin iyileştirilmesini ve geciktirilmesini sağlamaktadır.

  Cilt ve cilt altı dokularındaki hücre yenilenmesini ve aktivitesini arttırarak cilt kusurlarını iyileştiren bu kırışıklık tedavisi, kırışıklıkların açılmasının yanı sıra manyetik mikro akımlar oluşturduğu için cilt yaşlanmasının eşlik ettiği elastikiyet kaybı, cilt tonu sorunları ve hacim kayıplarını da gidererek daha sağlıklı, dinamik, genç ve yenilenmiş bir doku oluşturmaktadır.

  Theramagnetic ile Kırışıklık Tedavisi Nasıl Uygulanır?

  Theramagnetic sistemi mikro emme ve cilt kırışıklıkları üzerinde etkinliğini gösteren özel bir sistem başlığı ile uygulanan oldukça konforlu ve pratik bir işlemdir. Anti aging etki oluşturan bu tedavi öncesinde klinik muayene ve cilt analizi gerçekleştirilerek farklı güç seçenekleri belirlenmektedir. Daha sonrasında ise cilt yüzeyi solüsyonlar ile temizlenerek kir ve kozmetiklerden arındırılmaktadır.

  Cildin temizlenmesi ve tek başına ya da kombine uygulanacak kişisel planlamalara uygun tedaviler uygulandıktan sonra sistem başlığı ile cilde temas ettirilerek ciltte ileri, geri ve sıkılaştırarak bırakma hareketleri uygulanarak masaj yapılmaktadır. Hafif bir emiş gücü ile uygulanan bu masaj tekniğinde derin cilt kırışıklıklarının bulunduğu alanların ihtiyaçlarına uygun motorize başlıkların hızları, vakum etkisi ve manyetik mikro akımlar düzenlenmektedir.

  Theramagnetic ile Kırışıklık Tedavisi Seans Sayısı ve Seans Aralıkları

  Theramagnetic ile Kırışıklık Tedavisi seans sayısı ve seans aralıkları cilt kırışıklıklarının derinliğine, yaygınlığına, cilt analizi sonrasında incelenen cilt kalitesine ve ihtiyaca göre belirlenmekte olup; etkin ve optimum başarı için 5 ila 15 seans arasında uygulanmaktadır. Seans aralıkları ise genellikle haftada 3 ya da 4 seans olarak planlanmaktadır.

  Kimler Theramagnetic ile Karışıklık Tedavisi Yaptırabilir?

  Bölgesel zayıflama ve selülit tedavilerinden cilt tonu eşitlemeye kadar pek çok alanda kullanılmakta olan Theramagnetic teknolojisi tüm kadınlar ve erkeklere uygulanabilir özelliğe sahip bir sistemdir. Uygulama alanında derin masaj etkisi oluşturan bu işlem rahatlatıcı, stres ve yorgunluğu azaltıcı etkisi ile gebelik dönemi sonrasında da güvenle tercih edilebilmektedir.

  Theramagnetic ile Karışıklık Tedavisi Sonrası Görülen Etkiler

  Theramagnetic teknolojisi içerisindeki iki motorlu silindirler aracılığı ile uygulanan masaj sayesinde mekanik manipülasyon oluşarak doku hücrelerinin yeniden üretimi tetiklenmekte ve onarılmaktadır. Bunun sonucunda da cilt kırışıklıkları üzerinde derin ve daha etkili sonuçlar ortaya çıkmaktadır. Ayrıca derin cilt kırışıklıklarında farklı güç ve frekanslarda uygulanabilir özelliğe sahip olduğu için seanslar sonrasında maksimum etkili hücre yenilenmesi oluşmaktadır.

  İkinci yüksek performansı olan stokastik rezonansın hücreler arasındaki madde alışverişlerini iyileştirmesi ve hızlandırması sonrasında hücre yenileme hızı iki katına çıkmaktadır. Fibroblastların uyarılmasının ve çoğalmasının teşvik edilmesi ile cilt altında ihtiyaç duyulan oksijen miktarı karşılanmaktadır. Endomasaj etkisi ile atık maddeler ve toksinler ciltten atılarak daha sağlıklı, dinç ve dinamik bir görünüm oluşmaktadır. Tüm bunların yanı sıra doku hücrelerinin aktivitesi ile anti aging tedavi etkisi oluşmakta, yaşlanma etkilerinin geciktirilmesi sağlanmaktadır.

  Theramagnetic ile Karışıklık Tedavisi Riskli Midir?

  Etkili bir masaj ve stokastik rezonansa dayalı bu tedavi işlem bölgesinde yenileyen ve iyileştirici etki oluşturan oldukça güvenli ve rahat bir işlemdir. Cilt karışıklıklarının bulunduğu alanlarda cilt ve cilt altı dokularında herhangi bir risk oluşturmadan rahatlatıcı etki ile hücre yenilenmesini uyarmaktadır. Bu nedenle tedavi sonrasında ve seans aralıklarında komplikasyon riski görülmemektedir. Ancak derin bir doku masajı olduğu için işlem sonrasında hassasiyet ve kızarıklık görülebilmektedir. Bu etkiler olası geçici yan etkilerdir.

  Dokularda mikro dolaşımı arttırma, oksijen basıncını yükseltme, doku hücrelerinin kendi kendini onarım mekanizmasını aktive etme ve yeni kollajen ve elastin üretiminin tetiklenmesini sağlayan Theramagnetic ile cilt tedavileri öncesinde klinik muayene ve cilt analizi gerçekleştirerek kırışıklıklara ve problemlere uygun etkin tedavi planlamasının oluşturulması için randevu talebinde bulunabilirsiniz.

  Cilt ve cilt altında fibroblastik aktivitelerin arttırılması, kollajen, elastin ve zamanla azalan hyalüronik asit miktarlarının yeniden düzenlenmesini sağlayan Theramagnetic hakkında merak ettiğiniz soruları iletmek, kırışıklık tedavisi öncesinde klinik muayene ve cilt analizi için randevu talebinde bulunmak ya da Theramagnetic ile Kırışıklık Tedavisi fiyatları hakkında bilgi almak için aşağıda yer alan iletişim formunu kullanabilirsiniz.

  Fiyat Teklif ve Randevu Formu
  Theramagnetic ile Kırışıklık Tedavisi Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

   Tedavilerimiz Hakkında Bilgi Almak ve Fiyatlarımızı Öğrenmek İçin Bizi Arayabilirsiniz:
   Call Now Button
   ×