Selanik Caddesi Mehtap Apartmanı NO:41/8 Kızılay/Ankara
trenar

Theramegnetic ile Anti Aging

Theramegnetic ile Anti Aging

  Theramegnetic ile Anti Aging; Çeşitli cilt tedavilerinde üstün etkili sonuçlar ortaya çıkaran Theramegnetic ile Anti Aging çift rulmanlarla mekanik masaj ve stokastik rezonansla hücresel yenilenmeyi sağlayan yaşlanma karşıtı bir cilt tedavisi olup, cilt analizi ve kişisel tedavi planlaması öncesinde merak edilen Theramegnetic Nasıl Uygulanır? Kimler Theramegnetic ile Anti Aging Yaptırabilir? Seans Sayısı ve Seans Aralıkları gibi önemli konu başlıklarına yazımız içerisinden ulaşabilirsiniz.

  Kronolojik yaşlanma, genetik ve çevresel faktörler cilt ve cilt altı katmanlarında hasarlara ve deformasyonlara neden olmaktadır. Zamana bağlı ve olumsuz pek çok faktör sonucunda gelişen bu problemleri cilt altındaki fibroblastların, kollajen ve elastin gibi protein miktarının azalması, temel yapı hücrelerindeki bozulmalar ve azalmalar ciltte hem dermal hem de epidermal zararlar oluşturarak ince cilt, kuru cilt, cilt lekesi ya da düzensiz lekelenmeler, gevşek ve cilt kırışıklıkları olan bir görünüme yol açmaktadır.

  Theramegnetic ile Anti Aging

  Zamana bağlı gelişen ve çevresel faktörlerin de rol aldığı bu problemler anti aging tedaviler ve uygulamalar ile geciktirilebilmektedir. Cilt yaşlanması sonucu oluşabilecek cilt sorunlarını hedef alarak cildin sağlığını ve gücünü koruyarak hasar oluşum sürecini engelleyen bu tedaviler içerisinde Theramegnetic ile Anti Aging işlemi bulunmaktadır. Yaşlanma karşıtı ya da yaşlanmayı önleme amacı ile uygulanan bu tedavi cilt dokusunu, dermal ve epidermal doku hücrelerini yenileyerek genetik ve kronolojik yaşlanma etkilerini azaltmaktadır.

  Yaşlanma sürecinin altında yatan etkenleri ve faktörleri hedef alarak cilt ve cilt altındaki hasar oluşumlarını kontrol altına alan Theramegnetic ile cilt sağlığını iyileştirerek genç görünümü korumak için ücretsiz muayene ve cilt analizi olanaklarımızdan yararlanarak yaşlanma belirtilerini en aza indirmeyi hedefleyen kişiye özel etkin ve ideal tedavi planlamanızı oluşturabilirsiniz.

  Temel olarak ciltte oluşan kırışıklık, hacim kaybı, cilt lekesi, sarkma ve gevşeme problemlerini cilt yenileme ve cilt gençleştirme etkinliği ile azaltmayı ya da geciktirmeyi hedefleyen anti aging tedavimiz ve Theramegnetic teknolojisi hakkında merak ettiğiniz soruları iletmek, ücretsiz muayene ve cilt analizi için randevu talebinde bulunmak ya da Theramegnetic ile Anti Aging fiyatları hakkında bilgi almak için aşağıda yer alan iletişim formunu kullanabilirsiniz.

  Mantis MR ile Antiaging
  BENZER TEDAVİLER
  Mantis MR ile Antiaging
  Mantis MR ile Antiaging işlemi, fibroblastik aktiviteyi arttırarak hücreleri uyaran ve yeni doku hücresi oluşumunu tetikleyerek daha sağlıklı cilt dokusu ile oluşturan etkin bir işlemdir.

  Theramegnetic ile Anti Aging Nedir?

  Theramegnetic ile Anti Aging yeni nesil bir cilt gençleştirme ve yenileme teknolojisidir. Kişisel tedavi protokolü ile kullanılan bu yeni nesil teknoloji yüz ve vücut bölgelerindeki hasarların onarılmasında çift enerji sistemi kullanmaktadır. Doğal güzelliğin ve sağlığın yeniden kazanılmasına yardımcı olarak doku hücrelerini aktive eden ve yenileyen cerrahi olmayan konforlu bir tekniktir. Etkili bir endomasaj etkinliği ve stokastik rezonansa dayalı manyetik mikro akımlar ile hücre yenilenmesini uyararak yaşlanma karşıtı olumlu etkiler oluşturmaktadır.

  Theramegnetic Çalışma Prensibi ve Özellikleri

  Theramegnetic ile Anti Aging çift enerji sistemi ile çalışmaktadır. İki yüksek performansı bulunan bu sitemler mekanik ve enerjiktir. Motorlu silindirlerle cilt yüzeyinde mekanik manipülasyon sağlanırken stokastik rezonans sayesinde de doku hücreleri arasındaki alışverişi iyileştirerek hasarlı hücrelerin onarım sürecini hızlandırmaktadır. Böylece maksimum düzeyde hücre yenilenmesi ortaya çıkmaktadır. Tüm bunların yanı sıra mekanik manipülasyon ve manyetik mikro akımlar bağ dokusundaki fibroblast üretimini uyararak hücrelerin yüksek oranda oksijenlenmesini sağlamaktadır.

  Theramegnetic ile Anti Aging Nasıl Uygulanır?

  Theramegnetic ile Anti Aging tek başına ya da diğer anti aging tedaviler ile kombine edilerek uygulanabilen bir işlemdir. Uygulama öncesinde kişiselleştirilmiş tedavinin uygulanabilmesi için cilt tipi, cilt karakteri, hasarlı bölgeler ve uygulanacak güç ve frekans seviyeleri belirlenerek uygulamaya geçilmektedir.

  Yaşlanma etkilerini azaltan hatta tersine çeviren bu cihaz vücudun her bölgesine uygulanabilir özelliktedir. İşlem bölgesine uygun sistem başlığı tercih edilerek cilt yüzeyine temas ettirilerek uygulanmaktadır. İşlem sırasında cihazın cilde temas ettirilmesi ile iki yönlü motorlu silindir darbeli bir emiş gücü ile cilt yüzeyinde mekanik masaj etkisi oluşturmaktadır. Bu etkinlikle birlikte stokastik rezonans ile darbeli manyetik alanlar oluşturulmaktadır.

  Theramegnetic ile Anti Aging Etkileri

  Anti Aging etki oluşturmak için dokuları ve doku hücrelerini hedef alan Theramegnetic teknolojisi hücresel metabolizmayı ve aktiviteyi arttırarak yaşlanma karşıtı olumlu etkiler oluşturmaktadır. Endomasaj etkisi ile hücresel enerji yapımını ve oksijen seviyesini arttırma etkileri ile dokulardaki lenfatik dolaşımın da düzenlenmesine yardımcı olmaktadır. Dermal ve epidermal katmanlarda oluşturmuş olduğu bu etki mekanizması sonrasında da cilt yüzeyinde görülen etkiler aşağıda yer almaktadır.

  • Dokuların ve doku hücrelerinin kendi kendini onarım sürecini hızlandırması
  • Dokulardaki kollajen ve elastin yapılarının aktive edilmesi ve arttırılması ile doku esnekliğinin yeniden kazanılması
  • Doku esnekliğinin ve elastikiyetin kazanılması ile ciltte dolgun bir görünüm
  • Hacim kaybı ve cilt incelmesi sonrasında oluşan kırışıklıkların doku esnekliği ve dolgunluğu etkisi ile hafiflemesi
  • Bağ dokusu artışı sayesinde fibroblastik aktivitenin artması, bağ dokusu desteklerinin üretiminin düzenlenmesi

  Theramegnetic ile Anti Aging Kimlere Uygulanabilir?

  Tüm vücut bölgesinde bölgesel zayıflamadan cilt yenilemeye kadar geniş kullanım alanına sahip Theramegnetic ile Anti Aging tedavisi tüm kadın ve erkeklere uygulanabilir özelliğe sahiptir. Özellikle 25 ya da 30 yaş sonrasında uygulanılması ile cilt ve cilt altı katmanlarındaki hasarlara daha erken yanıt verilmiş olmaktadır.

  Theramegnetic ile Anti Aging Seans Sayısı ve Seans Aralıkları

  Yaşlanmayı önleyen, kırışıklıkları yumuşatan, cildi sıkılaştıran, doku elastikiyetini güçlendiren ve iyileştiren Theramegnetic ile Anti Aging tedavisi seans şeklinde uygulanan bir tedavi protokolüne sahiptir. Seans sayısı ve seans aralıkları kişisel tedavi planlamasına göre değişmekle birlikte genellikle 5 ila 15 seans aralığındadır. Seans aralıkları ise haftada 3 ila 4 gündür. Probleme, yaşa ve cilt kalitesine göre seans sayısı ve aralıkları değişebilmektedir.

  Theramegnetic ile Anti Aging Riskli Midir? Yan Etkisi Var Mıdır?

  İki farklı güçlü enerji sistemi ile hafif bir emiş gücü yatarak mekanik masaj etkisi oluşturan Theramegnetic ile Anti Aging tedavisi oldukça güvenli ve pratik bir işlemdir. Uygulama sonrasında günlük ve sosyal yaşama devam etmek mümkündür. Ayrıca endomasaj etkinliği sayesinde tedavinin amacına uygun etkinlikler ortaya çıkarırken stresi azaltan ve ruh halini iyileştiren olumlu etkiler de göstermektedir.

  Tüm vücut ve yüz bölgesinde probleme yönelik uygulama ve iyileşme sağlayan bu yeni nesil en gelişmiş sistem ile yaşlanma karşıtı önlemler alarak cilt sağlığını korumak, genç ve dinamik görünüme sahip olmak için ücretsiz muayenemizden yararlanarak cilt analizi gerçekleştirebilir, kişisel tedavi ve seans planlamanızın oluşturulmasına olanak sunabilirsiniz.

  Cilt hasarlarına göre kişiselleştirilmiş tedavi planlaması ile uygulanan, etkili endomasaj ve stokastik rezonansa dayalı manyetik mikro akımlar oluşturarak hücre yenilenmesini uyaran Theramegnetic teknolojisi ve anti aging tedavisi hakkında merak ettiğiniz soruları iletmek, ücretsiz muayene ve cilt analizi için randevu talebinde bulunmak ya da Theramegnetic ile Anti Aging fiyatları hakkında bilgi almak için aşağıda bulunan iletişim formunu kullanabilirsiniz.

  Fiyat Teklif ve Randevu Formu
  Theramegnetic ile Anti Aging Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

   Tedavilerimiz Hakkında Bilgi Almak ve Fiyatlarımızı Öğrenmek İçin Bizi Arayabilirsiniz:
   Call Now Button
   ×