Selanik Caddesi Mehtap Apartmanı NO:41/8 Kızılay/Ankara
trenar

Theramegnetic ile Selülit Tedavisi

Theramegnetic ile Selülit Tedavisi

  Theramegnetic ile Selülit Tedavisi; Dirençli selülit batlarının hafifletilmesinde, yok edilmesinde ve azaltılmasında uygulanan Theramegnetic ile Selülit Tedavisi motorlu silindirler ve stokastik rezonansla lokalize yağları ve dokuyu hedef alan ameliyatsız tedavi yöntemi olup, vücut analizi ve kişisel tedavi planlaması öncesinde merak edilen Theramegnetic ile Selülit Tedavisi Nedir? Nasıl Uygulanır? Theramegnetic Selülit Tedavisi Seans Süresi, Sayısı ve Seans Aralıkları hakkındaki önemli konu başlıklarına yazımız içerisinden ulaşabilirsiniz.

  Özellikle kadınlar arasında çok yaygın olan selülit problemi, cilt yüzeyinde portakal kabuğuna benzeyen çukurlu ve tümsekli bir görünüme neden olduğu için önemli bir estetik problemdir. Genel görünümü etkileyen bu estetik problem lokalize yağlardan kaynaklanmaktadır.

  Cildin dermis ve epidermis katmanlarında yağ hücresinin aşırı depolanması ve küçük bağ dokusu bantlarının bu yağ hücreleri arasında dikey olarak uzanması ile cildin üst katmanlarını daha derin dokulara bağlamaktadır. Ancak yağ hücrelerinde genişleme olduğunda bantlar sıkışarak portakal kabuğu görünümünde çukurlu bir görünüme neden olmaktadır.

  Basen, bacaklar, kalça ve karın bölgesinde genişlemiş yağ hücrelerinin neden olduğu selilüt diyet ve egzersiz programları ile belli bir oranda iyileştirilebilir bir sorundur. Ancak yanlış yapılan beslenme ve yüksek eforlu fiziksel aktivite yağ hücrelerinin daha fazla sıkılaşmasına selülit derecesinin artmasına neden olabilmektedir.

  Theramegnetic ile Selülit Tedavisi

  Düzenli egzersiz ve diyet programlarına yanıt vermeyen ancak kontrol altına alınması gereken selülit probleminde cerrahi tekniklerinde bulunduğu farklı tedavi yöntemleri bulunmaktadır. Ancak cerrahi prosedürlerin beraberinde getirdiği riskleri barındırmayan medikal estetik uygulamalar ve teknolojiler daha yaygın tercih edilmektedir.

  Üstün etkili sonuçlar veren ve cerrahi prosedürlere alternatif olarak uygulanan teknikler içerisinde Theramegnetic ile Selülit Tedavisi bulunmaktadır. Theramegnetic diyet ve egzersiz programları ile başarılı sonuç alınamayan ve kontrol edilemeyen selülit görünümünü yağ hücrelerindeki artışı ve bağ dokusunu destekleyerek iyileştirmektedir.

  Ciltte pürüzsüz görünümü engelleyen selülit probleminin neden olduğu yağlanma problemlerini ve estetik sorunları ilerlemeden kontrol altına alan ve iyileştiren Theramegnetic ile tedavi öncesinde selülit derecesi ve işlem bölgesine uygun etkin tedavi planlamasının oluşturulabilmesi için ücretsiz muayene ve vücut analizi olanaklarımızdan yararlanabilirsiniz.

  İçerisinde çift enerji sisteminin bulunduğu en gelişmiş sistem Theramegnetic teknolojisi ve selülit tedavisi hakkında merak ettiğiniz soruları iletmek, ücretsiz muayene ve vücut analizi için randevu talebinde bulunmak ya da Theramegnetic ile Selülit Tedavisi fiyatları hakkında bilgi almak için aşağıda bulunan iletişim formunu kullanabilirsiniz.

  Soğuk Lipoliz ile Selülit Tedavisi
  BENZER TEDAVİLER
  Soğuk Lipoliz ile Selülit Tedavisi
  Cerrahi herhangi bir prosedürü içerisinde barındırmayan Soğuk Lipoliz ile Selülit Tedavisi lokal yağları ve selülit bantlarını vakum etkisi ile ani ısı değişimi sonrasında kristalleştirerek yapılarını bozan güvenli, etkin ve başarılı tedavi yöntemidir.

  Theramegnetic Selülit Tedavisi Nedir?

  Cilt tedavilerinden bölgesel zayıflamaya kadar pek çok cilt kusurlarında başarılı sonuçlar ortaya çıkaran Theramegnetic teknolojisi, iki farklı yüksek enerjinin bulunduğu sistemi sayesinde genel görünümü bozan dirençli selülit sorununu iyileştirmektedir.

  Theramegnetic cihazının sistem başlığındaki motorlu silindirlerin iki yönlü hareketi ile oluşan mekanik manipülasyon ve stokastik rezonansa dayalı manyetik mikro akımlar hücreler arasındaki alışverişi ve oksijeni arttırarak hücresel yapılarda ve yağ dokularında uyarılıma neden olmaktadır. Theramegnetic ile Selülit Tedavisi sonrasında yağ yakımının hızlanması yani lipolizisi aktive ederken bağ dokusu desteklerinin aktive olmasını sağlayarak cilt altı dokusunda sıkılaşma elde etmektedir.

  Theramegnetic Etki Mekanızması Nasıl Çalışır?

  Theramegnetic ile Selülit Tedavisi kişisel tedavi protokolü olan bir sistemdir. Mekanik ve enerjik iki güç ile hızlı, görünür ve kalıcı sonuçlar ortaya çıkaran Theramegnetic, sistem başlığındaki iki motorlu silindirler ile manuel bir doku masajı yapılmasını sağlamaktadır. Bu endo masaj sırasında çift yönlü silindirlerin emme, sıkıştırma ve bırakma etkisi ile birikmiş yağ hücrelerinde hareketliliğe yardımcı olmaktadır. Aynı esnada ayarlanabilir frekans ve güçteki stokastik resonansa dayalı darbeli mikro akımlar cilt altındaki yağ dokusunu hücresele seviyede uyarmaktadır. Bu uyarılım ile atık maddelerin doğal yolla vücuttan atılımını destekleyen aktiviteyi hızlandırmaktadır.

  Theramegnetic ile Selülit Tedavisi Nasıl Uygulanır?

  Theramegnetic ile Selülit Tedavisi öncesinde kişiselleştirilmiş tedavi planlamasının oluşturulması için klinik muayene ve vücut analizi yapılmaktadır. Selülit probleminin seviyesine, cilt görünümünün derecesine ve uygulama bölgesine göre Theramegnetic sisteminde özel başlıklar ve protokoller ile özelleştirilmiş programlar ayarlanmaktadır. Daha sonrasında farkı güç ve frekanslar belirlenerek uygulamaya geçilmektedir.

  Tüm yüz ve vücut bölgelerinde işlem yapılma olanağı sunan Theramegnetic teknolojisinde kalça, basen, bacaklar ve göbek gibi geniş bölgelerde işlem yapılmaya olanak sunan başlık seçilerek iki yönlü çift silindir ile darbeli manyetik alanlar oluşturan el aleti cilde temas ettirilerek mekanik masaj yapılmaktadır.

  Theramegnetic ile Selülit Tedavisi Seans Sayıları ve Seans Aralıkları

  Kalça, uyluk, bacak, basen ve karın gibi alanlarda girintili ve çukurlu görünüme neden olan selülit problemi dereceli bir yağlanma problemidir. 1, 2 ve 3 derece olarak cilt altında ve cilt yüzeyinde genel görünümü bozan bu sorunun tedavisi ise yağlanma derecesine göre seans şeklinde uygulanmaktadır.

  Theramegnetic ile Selülit Tedavisi seans sayıları ve seans aralıkları kişisel tedavi protokolüne göre uygulanmakta olup; etkin ve optimum başarı için 5 ila 15 seans uygulanması önerilmektedir. Seans sıklığı ise haftada 3 ila 4 gündür. Ancak seans sayısı tedaviden elde edilen başarıya göre yeniden şekillendirilebilmektedir.

  Theramegnetic ile Selülit Tedavisi Sonrası Görülen Etkiler

  Theramegnetic sistem başlığındaki çift yönlü silindirler ciltte masaj etkisi oluştururken emme, sıkıştırma ve tekrar bırakma etkinliği sayesinde cilt ve cilt altındaki dirençli yağ birikimlerinin hareketlenmesini ve oksijenlenmesini sağlamaktadır. Bu etkinlik sonunda cilt altında mikro dolaşım artarken doku hücreleri olan kollajen, alastin ve hyalüronik asit gibi desteklerin üretimi tetiklenmektedir.

  Mekanik masaj işlemi stokastik rezanons ile uygulandığı için düşük frekanslı atımların her biri hareketlenen yağ birikimlerinin uyarılmasına ve çözülmesini sağlamaktadır. Bu çözülüm ile yüksek ATP üretimi başlamaktadır. ATP üretimi ile birlikte yağ yakımı yani lipozis elde edilirken seanslar sonunda selülit görünümünde iyileşme ortaya çıkmaktadır. Aynı anda fibroblastik aktivitenin artması ile destek doku hücrelerinin artması boşalan alanlardaki cildin onarılarak daha pürüzsüz ve sıkı bir görünüm elde edilmektedir.

  Theramegnetic ile Selülit Tedavisi Riskli Midir? Yan Etkisi Var Mı?

  Theramegnetic ile Selülit Tedavisi oldukça güvenli, konforlu ve pratik bir işlemdir. Cerrahi herhangi bir prosedürün içerisinde barınmadığı bu işlem sistem başlığının cilde temas ettirilmesi ile uygulanan mekanik bir masajdır. Sistemdeki diğer enerji stokastik rezonans ise oldukça düşük frekansta ve güçte olduğu için yalnızca doku hücrelerinin ve yağ hücrelerinin aktive olmasını sağlamaktadır. Böylece rahatlatıcı masaj etkisi ile çevre dokulara hasar vermeden incelme ve pürüzsüzleşme elde etmektedir.

  Yağ yakım hızını arttıran, lenfatik dolaşımı düzenleyerek atıkların vücuttan atılımını hızlandıran, fibroblastik aktiviteyi düzenlemesi ile bağ dokusunu destekleyen Theramegnetic selülit tedavisi öncesinde klinik muayene ve vücut analizi gerçekleştirerek kişisel tedavi protokolünün oluşturulmasına olanak sunmak için ücretsiz muayenemizden yararlanabilirsiniz.

  Çift yönlü motorlu silindirler ve stokastik rezonans enerjisini bir arada bulundurarak darbeli bir emiş gücü ile yağ hücrelerini harekete geçirerek yakım hızını arttıran Theramegnetic teknolojisi ve selülit tedavisi hakkında merak ettiğiniz soruları iletmek, ücretsiz muayene ve vücut analizi için randevu talebinde bulunmak ya da Theramegnetic ile Selülit Tedavisi fiyatları hakkında bilgi almak için aşağıda yer alan iletişim formunu kullanabilirsiniz.

  Fiyat Teklif ve Randevu Formu
  Theramegnetic ile Selülit Tedavisi Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

   Tedavilerimiz Hakkında Bilgi Almak ve Fiyatlarımızı Öğrenmek İçin Bizi Arayabilirsiniz:
   Call Now Button
   ×