Selanik Caddesi Mehtap Apartmanı NO:41/8 Kızılay/Ankara
trenar

Theramegnetic ile Vücut Şekillendirme

Theramegnetic ile Vücut Şekillendirme

  Theramegnetic ile Vücut Şekillendirme; Bölgesel Zayıflama, Vücut Sıkılaştırma ve Şekillendirme tedavileri içerisinde yer alan Theramegnetic ile Vücut Şekillendirme mekanik manipülasyon ve stokastik rezonansla cilt katmanlarını ve doku hücrelerini aktive eden tedavi yöntemi olup, vücut analizi ve klinik değerlendirme öncesinde merak edilen Theramegnetic Nedir? Nasıl Uygulanır? ve Theramegnetic ile Vücut Şekillendirme Seans Süresi, Sayısı ve Seans Aralıkları ile ilgili detaylara yazımız içerisinden ulaşabilirsiniz.

  İç ve dış etkenler, gebelik, hızlı kilo alıp verme gibi pek çok faktör sonucunda boşalan vücut bölgelerinde deformasyonlar ya da şekil bozuklukları oluşmaktadır. Vücut estetiğini, genel görünümü ve cilt kalitesini olumsuz yönde etkileyen bu deformasyonların ana faktörü yağ dokularıdır. Genetik ya da iç – dış faktörler sonucunda gelişen bölgesel şekil bozuklukları vücut şekillendirme tedavileri ile iyileştirilerek vücudun form almasına ve cilt kalitesinin iyileştirilmesine yardımcı olmaktadır.

  Vücut deformasyonlarının düzeltilmesi, destek dokuların onarılması ve doku hücrelerinin aktive edilmesi ile cilt sağlığının yeniden kazanılmasını hedefleyen vücut şekillendirme tedavileri içerisinde estetik cerrahi girişimler ve medikal estetik uygulamalar bulunmaktadır. Günümüzde cerrahi operasyonların ve anestezinin getirmiş olduğu riskler ya da komplikasyonlar nedeni ile en çok tercih edilen tedavi yönteminin ameliyatsız vücut şekillendirme uygulamaları olduğunu ifade edebiliriz.

  Theramegnetic ile Vücut Şekillendirme

  Ameliyatsız vücut şekillendirme işlemleri vücut şeklinin bozulmasına ve cilt dokusunun deforme olmasına neden olan lokalize yağların yeni nesil teknolojik sistemler ve enjeksiyon uygulamaları ile giderilmesini hedeflemektedir. Bu amaçla uygulanan vücut şekillendirme tedavilerinde kullanılan yeni nesil teknolojik sistemlerden biri de Theramegnetic teknolojisidir.

  Theramegnetic ile Vücut Şekillendirme işlemi cerrahi herhangi bir prosedür olmadan acısız ve ağrısız bir teknikle uygulanan tedavidir. İncelme ve vücut şeklini yeniden oluşturma teknolojisi olan bu sistem vücudun her bölgesine uygulanabilir sistem başlığı ile mekanik masaj ve stokastik rezonansa dayalı darbeli manyetik alanlar oluşturarak hem yağ hücrelerini hem de fibroblastik aktiviteyi arttırmayı sağlamaktadır.

  Vücut yağ indeksini azaltma, selülit probleminin derecesini ve cildin genel görünümünü düzeltme, cilt kalitesini arttırma ve sıkılaştırma etkinliğinin yanı sıra vücut şeklinin yeniden şekillenmesini sağlayan Theramegnetic teknolojisi ile vücut şekillendirme tedavisi öncesinde klinik muayene gerçekleştirerek kişisel tedavi protokolünün oluşturulmasına olanak sunmak için ücretsiz muayene ve vücut analizi olanaklarımızdan yararlanabilirsiniz.

  Dokulardaki mikro dolaşımı ve oksijenlenmeyi arttırarak hücreler arası madde alışverişini ve atıkların vücuttan kolay atılımını sağlayan Theramegnetic teknolojisi ve vücut şekillendirme tedavisi hakkında merak ettiğiniz soruları iletmek, ücretsiz muayene ve vücut analizi için randevu talebinde bulunmak ya da Theramegnetic ile Vücut Şekillendirme fiyatları hakkında bilgi almak için aşağıda bulunan iletişim formunu kullanabilirsiniz.

  VelaShape ile Vücut Şekillendirme
  BENZER TEDAVİLER
  VelaShape ile Vücut Şekillendirme
  Yeni nesil ve üstün etkili teknolojilerden olan VelaShape ile Vücut Şekillendirme kızılötesi ışın, radyofrekans ve vakum teknolojilerini bir arada bulunduran etkili vücut sıkılaştırma tedavisidir.

  Theramegnetic Nedir?

  Theramegnetic teknolojisi tüm vücut ve yüz bölgesinde uygulanabilir özelliğe sahip gelişmiş bir teknolojidir. Yeni nesil teknolojik sistem Theramegnetic bölgesel zayıflama ve selülit tedavilerinde üstün etkili sonuçları olan ve Vücut Şekillendirme uygulamalarında da vücut formunun yeniden düzenlenmesini sağlayan rahatlatıcı ve güvenli bir sistemdir.

  Theramegnetic ile Vücut Şekillendirme işlemi etkin bir endomasaj işlemini stokastik rezonanslı darbeli manyetik alanlar ile birleştiren bir teknolojidir. Bu iki önemli enerji hücresel uyarılımı ve yağ hücrelerinde hareketlenmeyi sağlayarak hem incelme hem de sıkılaşarak vücut şeklinin düzenlenmesine katkı sağlamaktadır.

  Theramegnetic ile Vücut Şekillendirme Nasıl Çalışır?

  Theramegnetic ile Vücut Şekillendirme işlemi bir endomasaj etkisi ile çalışan sistemdir. Termanyatik tedavi olarak da adlandırılan bu yöntem stokastik rezonans ve ters açılarda hareket eden çift yönlü silindirler ile işlem bölgesinde bir emme ve bırakma etkinliği göstermektedir. Motorlu silindirlerin oluşturmuş olduğu bu mekanik mesaj derin katmanlarda uyarılımı sağlamaktadır. Non – invaziv çalışma prensibindeki bu etkinlik hücreler arasındaki alışverişi, hücresel yenilenmeyi, hücresel yenilenmeyi hızlandırıcı ve fibroblastik aktiviteyi arttırmayı sağlayarak tüm vücuda etki etmektedir.

  Theramegnetic ile Vücut Şekillendirme Nasıl Uygulanır?

  Kişiselleştirilmiş tedavi protokolleri ile uygulanmakta olan Theramegnetic ile Vücut Şekillendirme işlemi, emme ve stokastik rezonans içeren el aleti ile uygulanmaktadır. Kalça, basen, bacaklar, uyluk ve kol içleri gibi alanlarda işlem yapılmasına olanak sunan bu el aletinin özelleştirilmiş protokoller ve programlar ile uygulanması esasına dayanmaktadır. Bu nedenle işlem öncesinde klinik muayene ve vücut analizi ile lokalize yağlar ve cilt deformasyonları değerlendirilerek kişisel frekans ve güç ayarları belirlenmektedir.

  Gerekli sistem ve doz ayarlamalarının yapılmasının ardından sistem başlığının vücut üzerinde daha konforlu hareket etmesini sağlayan vücut çorabı giyilmektedir. Theramegnetic sisteminin vücut çorabının giyilmesinin ardından cihaz başlığı sorunlu bölge üzerinde gezdirilmektedir. Uygulama alanlarında ise çift yönlü hareket eden silindirler sayesinde ileri geri, sıkıştırma ve bırakma etkinlikleri oluşmaktadır. Mekanik masaj etkisi ile uygulanan bu işlem sonrasında Theramegnetic ile Vücut Şekillendirme seansı sonlanmış olmaktadır.

  Theramegnetic ile Vücut Şekillendirme Seans Sayısı ve Seans Aralıkları

  Lokalize yağların bölgelerine, derecesine ve vücut kalitesine göre kişiselleştirilmiş seanslar şeklinde uygulanan Theramegnetic ile Vücut Şekillendirme işlemi seans sayısı ve seans aralıkları ihtiyaca göre belirlenmektedir. Teramanyetik tedavi olarak adlandırılan bu işlemden optimum ölçülebilir ve uzun süreli sonuçlar için 5 ila 15 seansa ihtiyaç duyulmaktadır. Seans aralıkları ise yağlanma problemine ve cilt kusurlarına göre haftada 3 ila 4 seans şeklindedir.

  Theramegnetic ile Vücut Şekillendirme Sonrası Görülen Etkiler

  İlk seanstan itibaren görülebilir ve ölçülebilir sonuçlar ortaya çıkaran Theramegnetic ile Vücut Şekillendirme işlemi problemli alanlardaki lokalize yağların hücresel düzeydeki etkinliği sayesinde azalmasını sağlamaktadır. Mekanik masaj ve stokastik rezanonsa dayalı manyetik alanlar oluşturarak çalışan bu sistem yağ dokuların hareketliliğini ve dokunun oksijenlenmesini sağlayarak lenfatik dolaşımı ve fibroblastik aktiviteyi artırmaktadır.

  Her seans sonunda elde edilen olumlu çalışma mekanizması sayesinde bölgedeki lokalize yağları uzaklaştırmakta, dokuların elastikiyetini güçlendirerek deforme olan bölgeleri onarmaktadır. Bunun sonucunda mikro dolaşımı iyileştirerek destek dokuların düzenlenmesini ve vücudun şekillendirilmesini sağlamaktadır.

  Kimler Theramegnetic ile Vücut Şekillendirme Yaptırabilir?

  Yüz ve vücut bölgelerinde pek çok etkin iyileştirme mekanizması sayesinde kullanılmakta olan Theramegnetic oldukça güvenli ve pratik bir işlemdir. Hücresel yenilenmeyi sağlayan bu teknoloji tüm kadın ve erkeklerde uygulanabilir özelliğe sahiptir. Özellikle emzirme dönemindeki annelerde hamilelik sonrasında dokuların yenilenmesini ve vücudun deforme olan bölgelerinin iyileştirilerek onarılmasında başarılı sonuçları olduğu için doğum sonrası yaygın olarak tercih edilmektedir.

  Theramegnetic ile Vücut Şekillendirme Riskli Midir?

  Vücudun her alanında tedavi edici özelliği ile kullanılmakta olan Theramegnetic sistemi hücre yenilenmesini iyileştiren ve teşvik eden son derece güvenli, konforlu ve rahatlatıcı bir işlemdir. Mekanik mesaj etkisi olan bu tedavi sonrasında herhangi bir komplikasyon riski oluşmadan fiziksel ve ruhsal iyileşme de elde edilmektedir. Bu nedenle emzirme döneminde ve cerrahi operasyonlardan sonra dahi güvenle tercih edilmektedir. Ancak işlem sonrasında emme ve bırakma etkinliği sayesinde cilt yüzeyinde hassasiyet ender durumlarda morarma görülebilmektedir. Bu yan etkiler olası geçici yan etkilerdir.

  Anti aging tedavileri, bölgesel zayıflama, selülit tedavisi, cilt gençleştirme ve cilt yenileme, kırışıklık tedavisi ve cilt lekesi tedavisi gibi pek çok alanda tercih edilen Theramegnetic ile Vücut Şekillendirme sistemi ile vücut kusurlarını iyileştirici etkiyi elde ederek istenilen vücut formuna sahip olabilmek için ücretsiz muayene ve vücut analizi olanaklarımızda yararlanabilirsiniz.

  Lokalize yağların ve incelme sonrası boşalan alanlardaki cilt kusurlarının iyileştirilmesi için hücresel düzeyde çalışan Theramegnetic tedavisi hakkında merak ettiğiniz soruları iletmek, ücretsiz muayene ve vücut analizi için randevu talebinde bulunmak ya da Theramegnetic ile Vücut Şekillendirme fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için aşağıda bulunan iletişim formunu kullanabilirsiniz.

  Fiyat Teklif ve Randevu Formu
  Theramegnetic ile Vücut Şekillendirme Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

   Tedavilerimiz Hakkında Bilgi Almak ve Fiyatlarımızı Öğrenmek İçin Bizi Arayabilirsiniz:
   Call Now Button
   ×