Selanik Caddesi Mehtap Apartmanı NO:41/8 Kızılay/Ankara
trenar

Theramegnetic

Theramegnetic

  Theramegnetic; Cilt tedavilerinden bölgesel zayıflama uygulamalarına kadar pek çok çeşitli alanda kullanılan Theramegnetic tedavi, yüz ve vücut bölgelerinde motorlu silindirler ve stokastik rezonansla hücresel yenilenmeyi aktive eden gelişmiş bir sistem olup, tedavi planlaması ve uygulama öncesinde merak edilen Theramegnetic Nedir? Nasıl Uygulanır? ve Etki Mekanizması Nasıl Çalışır? gibi önemli konu başlıklarına yazımız içerisinden ulaşabilirsiniz.

  Estetik ve kozmetik alanında pek çok tedavi tekniği ve yeni nesil teknolojik cihazlardan yararlanmaktadır. Cilt tedavi ve bakımı, bölgesel zayıflama, selülit ve vücut şekillendirme tedavilerinde bu yeni nesil cihazlardan yararlanılmaktadır. Cerrahi herhangi bir prosedüre ihtiyaç duyulmadan ciltteki problemi bölgesel olarak hedef alarak etkinliğini gösteren bu teknolojik sistemler kişisel tedavi planlaması ile ihtiyaca uygun kullanılabilme özelliğine sahiptir.

  Theramegnetic

  Kişinin ihtiyacına göre ayarlanarak cilt tedavisi, bölgesel incelme ve selülit problemi gibi sorunlara yönelik beklenilen optimum etkiyi oluşturan yeni nesil teknolojik cihazlar içerisinde Theramegnetic yüz ve vücut bölgesindeki tüm kusurların ve problemlerin iyileştirilmesi, onarılması ve desteklenmesi amacı ile geliştirilmiş bir sistemdir. Cilt yenileme etkinliğinin yanı sıra lokalize yağ problemlerini de hedef alarak medikal estetik alanda tek bir cihaz ile üstün sonuçlar ortaya çıkaran bu teknoloji probleme yönelik güç ve frekans seviyesi ile cilt ve cilt altı katmanlarında çalışmaktadır.

  Cilt lekesi tedavisi, çatlak tedavisi, anti aging tedaviler, cilt yenileme ve gençleştirme, cilt sıkılaştırma, vücut şekillendirme, bölgesel incelme ve selülit tedavileri gibi geniş kullanım yelpazesine sahip olan Theramegnetic teknolojisi ile cilt ve cilt altındaki kusurları vücut üzerindeki rahatlatıcı etkisi ile gidermek için ücretsiz muayenemizden yararlanarak cilt analizi ya da vücut analizi gerçekleştirebilir; kişisel tedavi planlamanızın oluşturulmasına olanak sunabilirsiniz.

  İki özel enerji sistemini içerisinde barındırarak hücresel yenilenmeyi uyaran, doğal güzelliğin yeniden kazanılmasını sağlayan ve vücuttaki rahatlatıcı etkiyi cerrahi herhangi bir prosedür olmadan mekanik mesaj etkisi ile elde eden bu yeni nesil cilt ve bölgesel zayıflama teknolojisi hakkında merak ettiğiniz soruları iletmek, ücretsiz muayene ve cilt – vücut analizi için randevu talebinde bulunmak ya da Theramegnetic fiyatları hakkında bilgi almak için aşağıda bulunan iletişim formunu kullanabilirsiniz.

  Lenf Drenaj
  BENZER TEDAVİLER
  Lenf Drenaj
  Bölgesel Zayıflama ve Selülit Tedavisi yöntemlerinden olan Lenf Drenaj, ayak parmak uçlarından bel bölgesine veya boyuna kadar uygulanan yoğun basınçlı masaj tekniği esasına dayanan bir prosedürdür.

  Theramegnetic Nedir?

  Theramegnetic FDA onaylı bir cilt ve vücut tedavisi teknolojisidir. Yeni nesil teknolojik cihazlar arasında en gelişmiş sistemlerden biri olan bu cihaz, endomasaj etkinliğini hoş ve rahatlatıcı etki ile stokastik rezonanslı darbeli manyetik alanlar oluşturarak cilt ve cilt altı dokularında hedeflenen problemde iyileşme ortaya çıkarmaktadır. Hücresel düzeyde etki eden Thera megnetic, yüksek çift enerjisi ile mekanik manipülasyon sağlarken manyetik mikro akımlar aracılığı ile doku hücrelerinin kendi kendini onarım sürecini aktive etmektedir.

  Theramegnetic Nasıl Çalışır ve Etki Mekanizması Nedir?

  Medikal estetik alanda kullanılan yeni nesil teknolojik cihazlar arasında üstün etkili performansı ile pek çok ihtiyaçta olumlu ve optimum sonuçlar ortaya çıkaran Theramegnetic iki enerji sistemi ile çalışmaktadır. İki yüksek performansı bir arada bulunduran bu cihazda bir mekanik bir de enerjik güç bulunmaktadır. Mekanik güç sistem cihaz başlığındaki motorlu silindirlerdir. Bu motorlu silindirler dokuda mekanik manipülasyon oluşturmaktadır.

  Doku masajı olarak da adlandırılabilen bu etki motorlu silindirlerdeki çift yönlü hareket ile sağlanmaktadır. Bu çift yönlü hareket esnasında sistem başlığı cilde temas ettirildiğinde ileri – geri sıkıştırma (emme) ve tekrar bırakma hareketi oluşmaktadır. Bu emiş gücü esnasında ciltte mekanik masaj etkisi oluşmaktadır.

  Motorlu silindirler ile oluşan mekanik masaj etkisinde stokastik rezonans uygulanmaktadır. Oldukça düşük frekanslarda atımlar halinde uygulanan bu enerji doku uyarılımı sonrasında hücresel düzeyde çalışılmasını sağlamaktadır. Böylece bağ dokusundaki fibroblastların yenilenmesini, çoğalmasını ve tetiklenmesini sağlayarak cilt lekesi, cilt kırışıklıkları, yağ dokusunda parçalanma ve destek dokuları destekleme gibi iyileştirici etki oluşturmaktadır.

  Theramegnetic Seans Sayısı ve Seans Aralıkları

  Estetik ve kozmetik etkilerinin yanı sıra cilt, cilt altı ve destek dokuların sağlığını hedef alan yeni nesil teknolojik sistem Thera megnetic seans şeklinde uygulanan üstün etkili bir tekniktir. Kişisel analiz ve planlama sonrasında oluşturulan programlar dahilinde hedefe yönelik olarak 5 ila 15 seans aralığında uygulanmaktadır. Seans aralıkları ise haftada 3 ila 4 gün olarak değişmektedir. Tedavinin amacına, ihtiyaca ve seanslar sonunda alınan optimum başarıya göre seans planlamaları tekrar şekillendirilebilmektedir.

  Theramegnetic Kullanım Alanları

  Çift yönlü silindir, darbeli emme gücü, stokastik rezonans ve manyetik mikro akım teknolojileri ile bedeni ve cilt sağlığını iyileştirici etki oluşturan Theramegnetic teknolojisi antiaging, vücut şekillendirme, bölgesel incelme ve zayıflama, selülit tedavisi, lenfatik dolaşımın düzenlenmesi, doku hücrelerinin onarılması, cilt sıkılaştırma, kırışıklık tedavisi, çatlak tedavisi, ödem atma ve diğer pek çok cilt tedavisinde stres azaltan ve rahatlatan etkisi ile birlikte güvenle tercih edilmektedir.

  Theramegnetic ile Cilt Tedavileri

  Kişiselleştirilmiş tedavi planlaması ile uygulanan Theramegnetic teknolojisi cilt tedavilerinde hücresel düzeyde çalıştığı için yüksek başarılı sonuçlar vermektedir. Sistemde bulunan yüz ve boyun bölgesine uygun sistem başlığı sayesinde cilt lekelerinden anti aging tedavilere kadar uygulanabilir özelliğe ve güç – frekans seviyesine sahiptir. Cilt problemine yönelik belirlenen doz ve sistem ayarlamaları ile dokuları ve doku hücrelerini hedef almaktadır.

  Hücre düzeyinde çalışan sistem, doku katmanlarında hücresel metabolizmayı ve aktiviteyi arttırarak kollajen, elastin, hyalüronik asit gibi önemli doku hücreleri ile bağ dokusu hücresi olan fibroblastların çoğalmasını desteklemektedir. Bunun sonucunda da artan ve uyarılan doku hücreleri ciltteki problemi hazla onararak daha sağlıklı, aydınlık ve dinamik bir görünüm oluşturmaktadır.

  Theramegnetic ile Bölgesel Zayıflama ve Selülit Tedavisi

  Tedavinin amacına göre farklı güç seviyelerinde uygulanan Theramegnetic bölgesel kilo ve selülit problemlerinde de endomasaj ya da mekanik mesaj etkisinden yararlanılan bir teknolojidir. Hücreler arası madde alışverişini aktive eden hatta hızlandıran bu teknoloji dirençli depo yağların parçalanmasında ve bölgeden uzaklaştırılmak için lenfatik dolaşımın düzenlenmesinde oldukça başarılıdır.

  Sistem içerisinde bulunan iki enerji ile hücrelerin oksijen miktarının artmasına yardımcı olması ile atık maddelerin lenfatik dolaşım yolu ile daha hızlı atılmasına katkı sağlamaktadır. Mekanik olarak masaj yapıldığı için cilt ve cilt altı yağ dokusunun hareketlenmesine ve bölgedeki mikro dolaşımın artmasına katkı sağlamaktadır.

  Tüm bu olumlu etkilerinin yanı sıra fibroblastların aktivitesi sayesinde bölgesel incelme ya da selülitli görünümün iyileştirilmesi etkinliğine ek olarak kollajen, elastin ve hyalüronik asit gibi önemli bağ dokusu desteklerinin üretimini ve onarımını arttırdığı için vücut şekillendirme ve sıkılaştırma etkisi de göstererek kas uyarılımını da sağlamaktadır.

  Çok düşük atımlar ve mekanik masaj etkisi ile çalışarak pek çok cilt probleminde ve lokalize yağlanma probleminde iyileştirici, onarıcı ve destekleyici etkinlik gösteren Theramegnetic ile probleme ve hedefe uygun kişisel tedavi planlamanızın oluşturulmasına olanak sunmak için ücretsiz muayenemizden yararlanarak cilt ya da vücut analizi yaptırabilirsiniz.

  Yağ depozitlerini çözen, hücre yenilenmesini sağlayan ve destek dokuların onarımını hızlandıran Thera megnetic ile cilt tedavisi ya da bölgesel incelme öncesinde sistem hakkında merak ettiğiniz soruları iletmek, ücretsiz muayene ve cilt ya da vücut analizi için randevu talebinde bulunmak veya Theramegnetic fiyatları hakkında bilgi almak için aşağıda bulunan iletişim formunu kullanabilirsiniz.

  Fiyat Teklif ve Randevu Formu
  Theramegnetic Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

   Tedavilerimiz Hakkında Bilgi Almak ve Fiyatlarımızı Öğrenmek İçin Bizi Arayabilirsiniz:
   Call Now Button
   ×