Selanik Caddesi Mehtap Apartmanı NO:41/8 Kızılay/Ankara
trenar

Tüm Kol Lazer Epilasyon

Tüm Kol Lazer Epilasyon

  Tüm Kol Lazer Epilasyon; Kadınlar ve erkekler tarafından tercih edilen Tüm Kol Lazer Epilasyon tedavisi kol bölgesindeki istenmeyen tüylerin lazer epilasyon teknolojisiyle kalıcı etkilerle yok edildiği ya da azaltıldığı güvenli bir işlem olup, cihaz seçimi ve seans planlaması öncesi merak edilen Tüm Kol Lazer Epilasyon Nasıl Uygulanır? ve Seans Sayısı, Seans Süresi ve Seans Aralıkları hakkındaki önemli konu başlıklarına yazımız içerisinden ulaşabilirsiniz.

  Genetik, hormonal, gebelik, ilaç kullanımı ve daha pek çok nedenle ortaya çıkan aşırı tüylenme problemi hem estetik hem de hijyen açısından sorun haline gelmektedir. Ağda, cımbız, ip, epilatör, jilet gibi klasik tüy alma yöntemleri bu estetik ve hijyen sorununa kalıcı çözüm sunamazken, cildi tahriş ettiği gibi kıl yoğunluğunun artmasına da yol açabilmektedir.

  İstenmeyen tüylerde en etkili çözüm olarak sunulan lazer epilasyon tedavisi, kol bölgesindeki kıl yoğunluğunun azaltılması ve etkili bir şekilde yok edilmesi için en çok tercih edilen işlemdir. Hem kadın lazer epilasyon hem de erkekler lazer epilasyon tedavilerinde sıklıkla başvurulan Tüm Kol Lazer Epilasyon yeni nesil teknolojik sistemler ile başarılı sonuçlar ortaya çıkararak kollarda pürüzsüz görünüm oluşturmaktadır.

  Tüm Kol Lazer Epilasyon

  Kıl üreten hücrelerin yapılarına ve uzama fonksiyonlarını yok ederek etkinliğini gösteren lazer epilasyon tedavisi öncesinde etkin doz ayarlamalarının ve doğru cihaz seçiminin yapılması için ücretsiz muayenemizden yararlanarak ön kontrol gerçekleştirebilirsiniz. Ön kontrol esnasında cilt tipi, kıl karakteri ve kıl yoğunluğu gibi parametreler göz önünde bulundurularak cihaz seçimi yapılmakta ve test atışları yapılarak kılın lazer ışınına vermiş olduğu yanıt değerlendirilmektedir.

  Günümüzde istenmeyen tüylerden kurtulmanın en etkili yöntemi olarak tercih edilen lazer epilasyon tedavileri hakkında detaylı bilgi edinmek, ücretsiz muayene ve test atışı için randevu talebinde bulunmak ya da Tüm Kol Lazer Epilasyon fiyatları hakkında bilgi almak için aşağıda bulunan iletişim formunu kullanabilirsiniz.

  Tüm Bacak Lazer Epilasyon
  BENZER TEDAVİLER
  Tüm Bacak Lazer Epilasyon
  Tüm Bacak Lazer Epilasyon, üst ve alt bacak bölgesindeki istenmeyen tüylerin kalıcı etkiler ile vücuttan uzaklaştırılması amaçlanan güvenli epilasyon işlemidir.

  Kol Lazer Epilasyon Nasıl Yapılır?

  Tüm Kol Lazer Epilasyon uygulaması oldukça hızlı ve pratik bir yöntemdir. Lazer epilasyon cihazının sistem başlığı kullanılarak lazer ışınları cilt altındaki kıl köklerine iletilmektedir. Tüm kol bölgesi sistem başlığı ile tekli ve düzenli atışlar halinde taranmaktadır.

  Her iki kolun düzenli olarak taranması ile cilt altına iletilen lazer atışları kıl kökünün yapısında bulunan siyah renkli melanin hücresini hedef almaktadır. Melanin hücrelerinde tutulan ışınlar kıl köklerinde ısı enerjisine dönüşerek tahribat oluşturmaktadır. Bu tahribat sonucunda da kılın fonksiyonları ve uzuma özellikleri kaybolmaktadır.

  Kol Lazer Epilasyon Seans Sayısı ve Seans Aralıkları

  Kol Lazer Epilasyon seans sayısı ve seans aralıkları cilt tipi, kıl karakteri, kılın uzama hızı, kıl yoğunluğu ve tedaviden beklenilen sonuçlara göre değişiklik göstermektedir. Ancak ortalama 4 ila 6 seans uygulanmakta olan bu işlemin seans aralıkları ise 1 aydır.

  Kol Lazer Epilasyonda Kullanılan Cihazlar

  Tüm Kol Lazer Epilasyon tedavilerinde kullanılan farklı tiplerde lazer epilasyon cihazları bulunmaktadır. Farklı dalga boylarına ve atım sürelerine sahip olan bu sistemler aşağıda yer almaktadır. Cilt rengi, cilt tipi, kıl rengi, kılın kalınlığı, kıl kökü, kıl yoğunluğu, uygulama bölgesi ve uygulama bölgesinin genişliği gibi parametrelere göre kullanılan bu sistemler arasından hangisinin kullanılacağı ön kontrol esnasında yapılan değerlendirmeler ve test atışları ile belirlenmektedir. Böylece tedaviden beklenilen başarı oranı arttırılmış ve yan etki riski de en aza çekilmiş olmaktadır.

  Kol Lazer Epilasyon Yan Etkisi Var mı?

  Medikal estetik uygulamalar içerisinde sıklıkla kullanılan lazer teknolojisi yan etkisi olmayan ve başarılı sonuçlar ortaya çıkaran bir sistemdir. Doğru ve etkin kullanımı sonucunda lazer epilasyon tedavilerinde de yüz güldürücü sonuçlar elde edilmektedir. Ancak işlem sonrasında geçici etkilere sahip yan etkiler oluşabilmektedir.

  Tüm Kol Lazer Epilasyon işlemindeki atışlar esnasında kıl köküne iletilen ısı ciltte şişme ve kızarıklığa yol açmaktadır. Bu geçici olası etkiler herhangi bir müdahaleye gerek kalmadan kendiliğinden hafifleyerek kaybolmaktadır. Cildin yatıştırılması ve etkilerin daha hızlı hafifletilebilmesi için buz uygulaması yapılabilmektedir.

  Fiyat Teklif ve Randevu Formu
  Tüm Kol Lazer Epilasyon Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

   Tedavilerimiz Hakkında Bilgi Almak ve Fiyatlarımızı Öğrenmek İçin Bizi Arayabilirsiniz:
   Call Now Button
   ×