Selanik Caddesi Mehtap Apartmanı NO:41/8 Kızılay/Ankara
trenar

Tüm Vücut Lazer Epilasyon

Tüm Vücut Lazer Epilasyon

  Tüm Vücut Lazer Epilasyon; İstenmeyen tüylerden kurtulmak için kadınlar ve erkekler için etkin bir işlem olan Tüm Vücut Lazer Epilasyon tüm vücut bölgesindeki kılların lazer ışını ile tahrip edildiği güvenli ve kalıcı etkili bir epilasyon işlemi olup, cihaz seçimi ve seans planlaması öncesi merak edilen Tüm Vücut Lazer Epilasyon Uygulama Bölgeleri Nelerdir? ve Seans Sayıları hakkındaki önemli konu başlıklarına yazımız içerisinden ulaşabilirsiniz.

  Cilt altında kıl üreten köklerin yapılarının ve fonksiyonlarının bozulmasını sağlayarak tüy probleminin önüne geçen lazer epilasyon teknolojisi, melanin adı verilen ve kıl yapısında bulunan siyah renk maddesinin lazer ışını ile emilmesi sonrasında ani yüksek ısı enerjisiyle kıl üreten kök hücrelerinin hasara uğratılması esasına dayanan etkili bir işlemdir.

  Tüm Vücut Lazer Epilasyon

  Hem kadınlarda hem de erkeklerde estetik problemlere yol açan istenmeyen tüy sorununu ağda, jilet, cımbız ve tüy dökücü kremler yerine kalıcı bir şekilde çözmeye yönelik uygulanan lazer epilasyon teknolojisi, aşırı tüylenme ya da tüylenme problemi olan her vücut bölgesine yeni nesil teknolojik sistemler sayesinde güvenli bir şekilde uygulanabilmektedir.

  Cilt yapısı, kıl karakteri, uygulama bölgesi ve kıl yoğunluğu gibi parametreler göz önünde bulundurularak tercih edilen lazer teknolojileri eşliğinde Tüm Vücut Lazer Epilasyon tedavilerinden etkili ve kalıcı sonuçlar ile tüylenme probleminin önüne geçmek için ücretsiz muayenemizden yararlanarak ön kontrol gerçekleştirebilir ve test atışları yapılarak kılların lazer ışınlarına vermiş olduğu tepkinin analiz edilmesine olanak sunabilirsiniz.

  Tüm vücut bölgelerinde güvenli bir şekilde uygulanan ve tüylenme sorununu ortadan kaldıran lazer epilasyon uygulamaları ve bölgesel lazer epilasyon tedavileri hakkında bilgi almak, ücretsiz muayene için randevu talebinde bulunmak veya Tüm Vücut Lazer Epilasyon fiyatları hakkında bilgi almak için aşağıda bulunan iletişim formunu kullanabilirsiniz.

  Kadın Lazer Epilasyon
  BENZER TEDAVİLER
  Kadın Lazer Epilasyon
  Kadın Lazer Epilasyon kılları lazerin kıl kökünü tahrip etme etkisinden yararlanarak vücuttan uzaklaştıran ideal, güvenli, kalıcı ve başarılı epilasyon tedavisidir.

  Tüm Vücut Lazer Epilasyon Uygulama Bölgeleri

  Lazer teknolojisinden üretilen ışınların sistem başlığı aracılığı ile cilt yüzeyine atışlar yapılarak kıl köklerinin tahrip edilmesi esasına ve uygulama şeklinde dayanan lazer epilasyon tedavileri uygulama bölgelerine göre sınıflandırılmaktadır. Tüm Vücut Lazer Epilasyon olarak sınıflandırılan bu tedavide vücudun hemen hemen her bölgesine lazer epilasyon uygulanabilirken göz ve göz çevresine, mukoza ve kılların aynı alanda olması nedeni ile burun içerisine ve ben üzerinde bulunan kıllara lazer epilasyon uygulanmamaktadır.

  Koltuk Altı Lazer Epilasyon

  Tüm Vücut Lazer Epilasyon tedavisi içerisinde yer alan koltuk altı lazer epilasyon işlemi, tüylenme sorunun yol açmış olduğu hijyen sorunun da ortadan kaldırılmasına yönelik uygulanmaktadır. Lenf bezlerine ulaşmadan yalnızca kıl köklerini hedef alarak yapılan bu tedavi koltuk altı kıl problemini sonlandırırken terleme sonrasında oluşan koku ve hijyen problemlerinin de önüne geçmektedir.

  Genital Bölge Lazer Epilasyon

  Genital bölge tüylenme sorunlarında acılı ve zahmetli yöntemler kullanmak yerine lazer epilasyon teknolojisi ile kalıcı sonuçlar alınmasına olanak sunan Genital Bölge Lazer Epilasyon, bölgedeki kılları kalıcı olarak ortadan kaldırması nedeni ile uzun süreli en etkili yöntem olarak tercih edilmektedir. Herhangi bir yan etkisi olmayan bu işlem yalnızca cilt ile sınırlı olup; iç organlar, yumurtalıklar ve rahim üzerinde herhangi bir zarar, yan etki veya hasar oluşturmamaktadır.

  Bacak Lazer Epilasyon

  Pürüzsüz ve estetik bir görünüm elde etmek amacı ile bacaklardaki tüylenme sorununa karşı kullanılmakta olan zahmetli ve acılı klasik yöntemler yerine kalıcı sonuçlar ortaya çıkaran Bacak Lazer Epilasyon tedavisi Tüm Vücut Lazer Epilasyon tedavilerinde genellikle kadınlar tarafından tercih edilen etkili bir işlemdir. Ağda, jilet ve epilatör uygulamalarının sonlandırarak yüz güldürücü kalıcı sonuçlar ortaya çıkarın bu işlem, diğer yöntemlere kıyasla kolayca ve hızlı uygulanarak bacak bölgesindeki tüylenme sorununu ortadan kaldırmaktadır.

  Kol Lazer Epilasyon

  Hem kadınlarda hem erkeklerde estetik, pürüzsüz veya seyrek kıllı bir görünüm için önemli olan kol üzerindeki tüyler, diğer vücut bölgelerine kıyasla farklı yapıda ve karakterdedirler. Geleneksel ve klasik tüy alma yöntemlerine vermiş oldukları yanıtlar ise değişiklik göstermektedir. Bu nedenle kol üzerinde bulunan ince karakterli tüylerin arttırılmadan kalıcı bir şekilde yok edilmesi amacı ile Kol Lazer Epilasyon uygulamasının tercih edildiğini ve lazer epilasyon teknolojileri sayesinde başarılı sonuçlar alındığını söyleyebiliriz.

  Fiyat Teklif ve Randevu Formu
  Tüm Vücut Lazer Epilasyon Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

   Tedavilerimiz Hakkında Bilgi Almak ve Fiyatlarımızı Öğrenmek İçin Bizi Arayabilirsiniz:
   Call Now Button
   ×