Selanik Caddesi Mehtap Apartmanı NO:41/8 Kızılay/Ankara
trenar

VelaShape ile Bölgesel Zayıflama

VelaShape ile Bölgesel Zayıflama

  VelaShape ile Bölgesel Zayıflama; Yeni nesil ve etkin bölgesel zayıflama teknolojisi olan VelaShape ile Bölgesel Zayıflama kızıl ötesi ışık, RadyoFrekans enerjisi ve vakumlama sistemini içerisinde barındıran bir ameliyatsız incelme yöntemi olup, vücut analizi ve kişisel tedavi planlaması öncesinde merak edilen VelaShape ile Bölgesel Zayıflama Nasıl Uygulanır? VelaShape Seans Süresi, Sayısı ve Seans Aralıkları gibi önemli konu başlıklarına yazımız içerisinden ulaşabilirsiniz.

  Beslenme alışkanlıkları, metabolizma hızı, yaş, genetik faktörler ve daha pek çok etken sonucunda vücudun belirli bölgelerinde yağlanma problemleri görülmektedir. Bu bölgesel yağlanma problemleri diyet ve egzersiz programlarına direnç göstererek istenilen vücut şeklinin oluşturulmana olanak sunmamaktadır. Bu gibi durumlarda da bölgesel zayıflama metotlarına ve tedavilerine başvurulmaktadır.

  VelaShape ile Bölgesel Zayıflama

  Bölgesel incelme ve vücut şekillendirme tedavileri içerisinde cerrahi prosedürler olduğu gibi ameliyatsız yeni nesil tedaviler de bulunmaktadır. VelaShape ile Bölgesel zayıflama metodu da hızlı yanıt veren cerrahisiz bölgesel zayıflama ve vücut biçimlendirme tedavilerinden biridir. Son dönemlerde en popüler teknoloji olarak tercih edilen VelaShape ile vücudun belirli bölgelerinde depolanmış yağ hücrelerine ulaşarak diyet ve egzersizlerden elde edilemeyen başarıyı kazanmak mümkündür.

  Vücudun incelmesini, sıkılaşmasını ve şekillenmesini sağlayan en etkili ve hızlı teknoloji VelaShape ile karın, bel, bacak, basen ve kol gibi bölgelerde görülen dirençli yağ depolarının ve fazla kilo problemlerinin giderilmesine olanak sunmak için ücretsiz muayenemizden yararlanabilirsiniz. Klinik muayene esnasında yağlanma problemlerinin olduğu bölgeler ve yağlanma dereceleri değerlendirilerek özelleştirilmiş tedavi planlaması oluşturulmaktadır.

  Depo yağların yakılarak vücudun incelmesini sağlayan ameliyatsız bölgesel zayıflama yöntemi olan VelaShape teknolojisi ve tedavi detayları hakkında merak ettiğiniz soruları iletmek, ücretsiz muayene ve klinik değerlendirme için randevu talebinde bulunmak ya da VelaShape ile Bölgesel Zayıflama fiyatları hakkında bilgi almak için aşağıda bulunan iletişim formunu kullanabilirsiniz.

  Soğuk Lipoliz ile Bölgesel Zayıflama
  BENZER TEDAVİLER
  Soğuk Lipoliz ile Bölgesel Zayıflama
  Soğuk Lipoliz ile Bölgesel Zayıflama cilt altındaki yağ hücrelerini hassasiyet ve kontrollü şekilde soğutarak yapılarını bozan ve lenfatik dolaşım ile vücuttan atılımını hızlandıran etkin bir dondurarak zayıflatma sistemidir.

  VelaShape Nedir?

  Yeni nesil bölgesel zayıflama teknolojisi olan VelaShape, depo yağlar üzerinde etkinliğini gösteren bir sistemdir. Tek seans uygulama şansına sahip olan bu sistemde vakum ve doku manipülasyonu bir arada bulunmaktadır. Vakumlama, radyofrekans enerjisi ve kızılötesi ışının bir arada bulunduğu sıcak doku masajına benzeyen bir tedavi olan bu işlem, cilt hassasiyetini ve hasta konforunu göz önünde bulundurmaktadır.

  Cerrahi herhangi bir prosedüre sahip olmayan bu sistem içerisindeki iki özellik sayesinde rahat ve konforlu bir şekilde depo yağlar parçalanarak bölgeden uzaklaştırılmaktadır. Aynı zamanda incelme ile birlikte görülen cilt gevşemesi gibi problemleri de vakumlama ve manipülasyon etkisi ile sıkılaştırarak toparlamaktadır.

  VelaShape Etki Mekanizması Nasıl Çalışır?

  VelaShape teknolojisi kızıl ötesi ışık, RF (RadyoFrekans) enerjisi ve vakumlama sistemini içerisinde barındırmaktadır. Bu sıcak doku masajı etkisi ile 3 mm ila 5 mm arasında doku derinliğine ulaşarak depo yağların parçalanmasını sağlamaktadır.

  Sıcak doku masajı yağ hücrelerini, yağ hücrelerinin etrafını saran fibröz septalı bağ dokularını ve altında bulunan dermal kolajen fiberleri uyarmaktadır. Bu etki ile birlikte parçalanan yağ hücrelerini lenfatik dolaşıma atarak hücre metabolizmasını hızlandırmakta ve cilt altı kollajen hücrelerini de aktive ederek cilt yüzeyinde sıkılaştırma etkisi açığa çıkarmaktadır. Sonuç olarak ise; ciltte bölgesel azalma görülürken cilt kalitesini iyileştirerek düzeltmektedir.

  VelaShape Nasıl Uygulanır?

  Velashape ile Bölgesel Zayıflama tedavisi uygulama yapılacak bölgeye uygun sistem başlığının tercih edilmesi ile başlamaktadır. Diğer bölgesel zayıflama tedavilerinde olduğu gibi kişilerin özel bir çorap giymesine ya da jel sürülmesine ihtiyaç duyulmamaktadır. Yağlanma derecesine ve uygulama bölgesinin genişliğine göre yapılan sistem ayarlamaları sonrasında başlık cilde temas ettirilerek cilt yüzeyinde gezdirilmektedir.

  Cildin taranması esnasında depo yağların parçalanmasını sağlayan bir sıcaklık hissedilmektedir. Bu ısı derin doku masajı şeklindedir. Ancak bu sıcaklık cilt hassasiyeti ve hasta konforunu olumsuz etkilememektedir.

  VelaShape ile Bölgesel Zayıflama Seans Süresi ve Sayısı

  VelaShape ile Bölgesel Zayıflama seans şeklinde uygulanan bir bölgesel incelme tedavisidir. Uygulama bölgesine göre ortalama 30 ila 60 dakika gibi kısa bir işlem süresine sahip olan bu uygulamada yağlanma probleminin derinliğine göre 4 ila 6 seansa ihtiyaç duyulmaktadır.

  VelaShape Uygulama Bölgeleri ve Görülen Etkiler

  VelaShape ile Bölgesel Zayıflama tedavisi sistem içerisinde bulunan özel başlıkları sayesinde tüm vücut bölgelerinde rahatlıkla ve konforla uygulanabilir özelliğe sahiptir. Sistem içerisindeki geniş ve dar alanlar için hazırlanmış olan başlıklar ile tüm vücut bölgelerinde uygulama yapılabilirken; genel olarak bacak, basen ve karın gibi egzersiz ve diyetlere direnç gösteren alanlarda tercih edilmektedir.

  Uygulama sonrasında hızlı ve etkili sonuç veren VelaShape karın ve bacak bölgelerinde belirgin ve üstün başarılı sonuçlara sahiptir. Karın yağlanmalarında 2.5 cm’e kadar incelme etkisi gösterdiği gibi, bacaklarda da 1.5 cm’e kadar incelme etkisi ortaya çıkarmaktadır. Bu etki kişiden kişiye göre değişmekle birlikte seans sonrasında 1 ila 3 santime kadar zayıflama ve incelme etkisi olduğunu ifade etmemiz mümkündür.

  Yeni nesil zayıflama teknolojisi depo yağların parçalanmasını sağlayarak incelme etkisini ortaya çıkarması ile birlikte cilt kalitesini de arttırmaktadır. Bu olumlu etki incelme sonrasında ciltte sıkılaşma ve toparlanma şeklinde kendini göstermektedir. Yani incelme sonrasında sıkılaşma sağlayarak istenilen estetik görünümü vermektedir.

  Kimler VelaShape ile Bölgesel İncelme Yaptırabilir?

  VelaShape ile Bölgesel Zayıflama yağlanma problemi olan ya da genel olarak vücut cilt kalitesinden memnun olmayan tüm kadın ve erkekler ile tüm cilt tiplerinde uygulanabilir özelliğe sahiptir. Depo yağların parçalanmasını sağlayarak sıkılaşma ve vücut şekillendirme etkisi ortaya çıkaran bu sistem bölgesel kilo problemi dışında selülit problemi olanlar tarafından da tercih edilebilmektedir.

  Gebelik, uygulama yapılacak bölgedeki enfeksiyon varlığı ve açık yara bulunması ve damar tıkanıklığı bulunan kişilere uygulanmamaktadır. Bu tip durumların ve hastalıkların varlığında işlem öncesinde bildirilmesi önerilmektedir.

  VelaShape ile Bölgesel Zayıflama Yan Etkisi Var Mıdır?

  Güvenli, konforlu ve pratik işlem olanağına sahip olan ve cerrahisiz bölgesel zayıflama tedavisi olan VelaShape ile Bölgesel Zayıflama yöntemi FDA onaylı bir işlemdir. Tüm kadın ve erkeklerde hatta tüm cilt tiplerinde uygulanabilir özelliği bulunan bu işlemin istenmeyen bir yan etkisi bulunmamaktadır. Kısa ya da uzun vadeli bir yan etkisi olmayan bu tedavi sonrasında uygulama bölgelerinde olası geçici etkiler görülebilmektedir.

  Sıcak bir doku masajı tekniğine benzeyen bu işlem sonrasında cilt ve cilt altı dokularında ısı artışı görülmektedir. İşlem esnasında da hissedilen bu ısı artışı cilt yüzeyinde hassasiyet ve kızarıklık şeklinde kendini gösterebilmektedir. Ancak ortalama birkaç saat içerisinde kendiliğinden hafifleyerek kaybolmaktadır.

  Velashape ile Zayıflama Sonrasında Dikkat Edilmesi Gerekenler

  Bölgesel incelme ve vücut şekillendirme tedavilerinin her birinde olduğu gibi elde edilen formun korunması ve tekrar bölgesel kilo şikayetinin oluşmaması için dikkat edilmesi gereken noktalar bulunmaktadır. Ancak kişilerin ilk seanstan itibaren belirgin farkları görebilmesi için tedavinin diyet eşliğinde sürdürülmesi başarı oranını maksimum seviyeye çıkardığını ifade etmemiz gerekir. Ayrıca düzenli yürüyüş ve seanslar öncesinde ve sonrasında bol sıvı tüketimi önerilmektedir.

  Bacak, karın ve kalça gibi dirençli yağların ve depo yağların yaygın olarak görüldüğü bölgelerde tekrar fazla kilo probleminin oluşmaması için ise tedavi bitimi sonrasında düzenli olarak tek seans halinde VelaShape ile Bölgesel Zayıflama tedavisinin uygulanması tavsiye edilmektedir.

  Fiyat Teklif ve Randevu Formu
  VelaShape ile Bölgesel Zayıflama Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

   Tedavilerimiz Hakkında Bilgi Almak ve Fiyatlarımızı Öğrenmek İçin Bizi Arayabilirsiniz:
   Call Now Button
   ×