Selanik Caddesi Mehtap Apartmanı NO:41/8 Kızılay/Ankara
trenar

Yarım Bacak Lazer Epilasyon

Yarım Bacak Lazer Epilasyon

  Yarım Bacak Lazer Epilasyon; Kadın Lazer Epilasyon ve Erkek Lazer Epilasyon uygulamalarında en sık tercih edilen Yarım Bacak Lazer Epilasyon uygulaması üst veya alt bacaklardaki istenmeyen tüylerin kalıcı etki ile azaltıldığı ya da yok edildiği epilasyon yöntemi olup, epilasyon tedavisi öncesi merak edilen Yarım Bacak Lazer Epilasyon Nasıl Uygulanır? ve Seans Sayısı, Seans Süresi ve Seans Aralıkları hakkındaki önemli konu başlıklarına yazımız içerisinden ulaşabilirsiniz.

  Bacak bölgesindeki istenmeyen tüyler ya da aşırı kıl yoğunluğu hem kadınları hem de erkeklerin estetik ve hijyen sorunları yaşamasına yol açmaktadır. Günlük yaşamdan kıyafet seçimlerine kadar etkileyen bacak bölgesindeki istenmeyen tüyler en etkili epilasyon yöntemi olan lazer teknolojisi ile çözüme kavuşmaktadır.

  Tıraş, tüy dökücü kremler, ağda ve epilatör gibi klasik yöntemler kıl problemini geçici bir süre ile ortadan kaldırırken, kıl kökünü ortadan kaldırmadığı için problemin tekrarlanmasına yol açmaktadır. Ancak lazer epilasyon direkt olarak kıl köklerini hedef alarak tahrip ettiği için tüyleri incelterek azaltmaktadır.

  Yarım Bacak Lazer Epilasyon

  Günümüzün en çok tercih edilen uygulama bölgelerinden biri olan Yarım Bacak Lazer Epilasyon uygulaması ile bacaklarınızdaki tüylenme yoğunluğunu azaltmak ya da ortadan kaldırmak için ücretsiz muayenemizden yararlanarak ön kontrol gerçekleştirebilir; cilt tipi ve kıl karakterine uygun tercih edilen lazer epilasyon cihazı ile test atışı yapılmasına olanak sunabilirsiniz.

  Kıl köklerindeki melanin yani renk hücresinde emilim gerçekleştirerek kalıcı etkiler ile başarılı sonuçlar ortaya çıkaran lazer epilasyon uygulamaları ve bölgeleri hakkında detaylı bilgi edinmek, ücretsiz muayene ve test atışı için randevu talebinde bulunmak ya da Yarım Bacak Lazer Epilasyon fiyatları hakkında bilgi almak için aşağıda bulunan iletişim formunu kullanabilirsiniz.

  Yarım Kol Lazer Epilasyon
  BENZER TEDAVİLER
  Yarım Kol Lazer Epilasyon
  Üst - Alt Kol olarak da adlandırılan Yarım Kol Lazer Epilasyon kollardaki aşırı tüylenme problemini ve kıl yoğunluğunu en aza indiren ya da yok eden kalıcı etkili ve güvenli bir epilasyon yöntemidir.

  Yarım Bacak Lazer Epilasyon Nasıl Yapılır?

  Yarım Bacak Lazer Epilasyon uygulamasının amacı kıl köklerinin lazerin ışık enerjisi ile kalıcı etkiler ile yok edilmesidir. Lazer ışınları cilt ve cilt altı dokulara zarar vermeden yalnızca kıl köklerinde kalıcı hasarlar oluşturarak kıl kökünde kontrollü ısı artışı oluşturmakta ve kökün fonksiyonunu bozmaktadır.

  Lazer epilasyon uygulamasının etkinliğinin çalıştırılması için işlemden birkaç gün önce yarım bacak bölgesindeki kılların jilet yardımı ile kısaltılması ve kıl kökünü yerinden koparacak uygulamalardan kaçınılması istenmektedir. Bu durum lazer ışınlarının direkt olarak kıl kökü tarafından emilebilmesi için oldukça önemlidir.

  Oldukça konforlu ve çok kısa sürelerde tamamlanan bu işlem; lazer epilasyon cihazının bacak bölgesinde kontrollü ve düzenli atımlar yapılması şeklinde uygulanmaktadır. Her iki bacak bölgesinin düzenli şekilde taranmasının ardın Yarım Bacak Lazer Epilasyon seansı tamamlanmış olmaktadır.

  Yarım Bacak Lazer Epilasyon Seans Sayısı ve Seans Aralıkları

  Yarım Bacak Lazer Epilasyon seans sayısı ve seans aralıkları cilt tipi, kıl yoğunluğu, kıl karakteri, kullanılan lazer epilasyon cihazı ve tedaviden beklenilen etkilere göre değişiklik göstermektedir. Bu parametrelere göre ortalama 4 ila 6 seans süren uygulamanın seans aralıkları ise kıl uzama hızına göre 4 ila 6 hafta arasındadır.

  Yarım Bacak Lazer Epilasyon Kalıcılığı

  Yarım Bacak Lazer Epilasyon tedavisi büyük oranda kalıcı sonuçlar veren bir işlemdir. Uygulama %90 oranlarına kadar ulaşan azalmalar gösterebilmektedir. Tüylerin renklerinde, kalınlıklarında ve yoğunluklarında azalmalar sağlayan bu tedavi sonrasında daha estetik ve hijyenik bir görüntü elde edilmektedir. Ancak bu maksimum etkilerin elde edilmesi için kişiye özel planlanan seanslara düzenli uyum sağlanmalıdır. Tedavinin etkinliği ise tüm seansların tamamlanmasının ardından 6 ay içerisinde kendini göstermekte ve maksimum etkiler ortaya çıkmaktadır.

  Bacak Lazer Epilasyon Yan Etkisi Var Mı?

  Lazer epilasyon tüm vücut bölgelerinde güvenle kullanılabilen bir teknolojik sistemdir. Ancak lazer ışınlarının cilt altında yani kıl köklerinde oluşturmuş olduğu ısı artışı nedeni ile geçici etkiler ortaya çıkarabilmektedir. Kızarıklık, şişlik ya da ödem şeklinde kendini gösteren bu olası geçici yan etkiler herhangi bir müdahaleye gerek duyulmadan kendiliğinden kaybolabildiği gibi buz uygulaması yapılarak etkinin kısa sürmesi sağlanabilmektedir.

  Fiyat Teklif ve Randevu Formu
  Yarım Bacak Lazer Epilasyon Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

   Tedavilerimiz Hakkında Bilgi Almak ve Fiyatlarımızı Öğrenmek İçin Bizi Arayabilirsiniz:
   Call Now Button
   ×