Selanik Caddesi Mehtap Apartmanı NO:41/8 Kızılay/Ankara
trenar

Bronz Tene Lazer Epilasyon

Bronz Tene Lazer Epilasyon

  Bronz Cilde Lazer Epilasyon: Ağda, cımbız, ip, jilet ve kimyasal kıl dökücü kremler gibi klasik yöntemlere kıyasla kalıcı ve sağlıklı yöntem olan lazer epilasyon hem kadın hem de erkekler için ideal bir çözümdür. Kılları kökünden koparan ya da cilt seviyesinde kısaltan yöntemlere kıyasla kıl kökünü ve kılın anajen evredeki büyüme ve gelişme fonksiyonlarını tahrip etmeye amaçlayan lazer epilasyon uygulamaları geliştirilmiş yeni tip sistemler ile Bronz Tene Lazer Epilasyon işlemi yapılmasına olanak sunmakta olup, Lazer Epilasyon Ten Renginde Önemli Midir ve Bronz Tene Kullanılan Lazer Epilasyon Cihazları gibi önemli konu başlıklarına yazımız içerisinden ulaşabilirsiniz.

  İstenmeyen yüz ve vücut kıllarını lazer cihazlarından üretilen ışınlar ile güvenli ve etkin bir şekilde tahrip ederek cilt üzerinde uzamalarını durduran lazer epilasyon uygulamaları kişiselleştirilmiş bir tedavi protokolüdür. Açık ciltlerde uygulanabilen ve Bronz Tene Lazer Epilasyon uygulamasına olanak sunan lazer epilasyon cihazı, doz ve periyodik seans takvimi işlem öncesinde klinik değerlendirme ve test atımı yapılarak belirlenmektedir. Böylece yüz ve vücudun tüm bölgelerine uygulanabilen cihazlar ile etkin, güvenilir ve kalıcı lazer epilasyon elde edilmiş olmaktadır.

  Bronz Cilde Lazer Epilasyon

  Kıl rengi, kıl kalınlığı, kıl kökünün derinliği, cilt rengi, işlem bölgesi ve cilt hassasiyeti gibi parametrelerin klinik muayene ile değerlendirildikten sonra lazer epilasyona uygunluğa karar verilerek cihaz tipinin seçilmesi ve test atımı yapılarak kişiselleştirilmiş seans takviminin oluşturulmasına olanak sunmak için ücretsiz muayenemizden yararlanarak test atışı yaptırabilirsiniz.

  Nanometre cinsinden ışık dalga boyuna sahip lazer epilasyon cihazları ile tüm cilt tiplerinde ve kıl karakterlerinde işlem yapılmasına olanak sunan Lazer Epilasyon uygulamaları hakkında detaylı bilgi edinmek, Bronz Tene Lazer Epilasyon işlemleri hakkında detaylı bilgi edinmek, ücretsiz muayene ve test atımı için randevu talebinde bulunmak ya da Lazer Epilasyon fiyatları hakkında bilgi edinmek için aşağıda yer alan iletişim formunu kullanabilirsiniz.

  Lazer Epilasyon Cihazları
  BENZER TEDAVİLER
  Lazer Epilasyon Cihazları

  Lazer Epilasyonda Ten Rengi Önemli Midir?

  Lazer epilasyonun başarısında ve etkinliğinde cihaz seçimi çok önemlidir. Cilt rengi ve kıl karakteri gibi parametrelere göre seçilen bu cihazlar nanometre cinsinden ışık dalga boylarına sahiptir. 755 nm, 810 nm ve 1064 nm gibi farklı dalga boylarında ışık üreten bu cihazlar kıl köklerindeki siyah boya maddesi olan melanin pigmentlerini ya da kılı besleyen kılcal damarları hedef alırken kıl karakteri, kıl kökünün derinliği ve yan etki olasılığının doğru değerlendirilebilmesi için cilt rengi ve cilt hassasiyeti göz önünde bulundurularak tercih edilmektedir.

  Lazer Epilasyon ışınlarının kıl köklerinde etkinliğini maksimum seviyede tutabilmek için dalga boyu ve doz oldukça önemlidir. Açık tenli kişilerde elde edilen başarının koyu cilt tiplerinde ve özellikle bronz tenlerde elde edilebilmesi için Bronz Tene Lazer Epilasyon uygulamasında dikkat edilmesi gereken noktalara özen gösterilmelidir. Böylece bronzlaşma ya da solaryum gibi durumlarda uygulanan lazer epilasyon uygulamaları etkisiz ya da çok az etkili olabilmektedir.

  Tüm bunların yanı sıra lazer ışınları kıl köklerindeki boya maddesini hedef aldığının altı çizilerek tümü ile renk molekülü yani pigmente duyarlı olduğu bilinmelidir. Lazer ışınları kıl ve cilt rengindeki pigmentleri ayrıştıramayacağı için Bronz Tene Lazer Epilasyon uygulaması riskli bir işlem olabilmektedir. Kıl köklerinde maksimum etkinin elde edilebilmesi için doz ve dalga boylarının arttırılması ciltte hassasiyet, tahriş ve cilt lekesi oluşumunu arttırmaktadır. Bu nedenle lazer epilasyon uygulamalarında işlemin başarısı, yan etki ve riskleri açısından kıl karakteri, kıl köklerinin derinliği ve işlem bölgesi kadar cilt rengi de önemli bir noktadır.

  Bronz Tene Lazer Epilasyon Yapılır Mı?

  Lazer Epilasyon başarısında kılların ve kıl köklerinin kalıcı etki ile hasara uğratılması ve anajen fazdaki büyüme ve gelişme özelliklerini kaybetmesi önemli bir kriterken cilt hassasiyeti ve cilt üzerinde yan etki gelişmesinin önlenmesi de önemli bir parametredir. Özellikle vücut bölgelerine kıyasla güneş ve UV ışınlarına direkt maruz kalan yüz bölgesinin hassas ve daha bronz olduğu düşünüldüğünde bu bölgede ciltte hassasiyet, tahriş ve leke oluşumunun önüne geçebilmek için Bronz Tene Lazer Epilasyon uygulaması yapılmamaktadır.

  Güneş ve solaryum ile bronzlaşma durumunda yapılan lazer atışları etkisiz olduğu için bu durumlarda maksimum etkinlik için dozların arttırlaması gerekmektedir. İdeal dozlarda etkisiz ya da hiç etki elde edilemeyeceği için dozun arttırılması yan etki olasılığını arttıracağından bronz ciltlerde ciltte yanık riskinin oluşmasını önlemek için bronzluğun derecesine göre minimum 1 hafta ila 30 gün beklenmesi istenmektedir. Bu bekleme süreci içerisinde ciltteki pigment oranı azalarak cilt rengi açılmaktadır. Böylece Bronz Tene Lazer Epilasyon uygulamaları güvenli bir şekilde uygulanmış olmaktadır.

  Tüm bunların yanı sıra güneş ve solaryum olmadan bronz ve koyu cilt tipine sahip olan kişilerde geliştirilmiş sistemlerden yararlanılarak etkin bir epilasyon işlemi uygulanabilmektedir. Cildin en üst katmanı olan epidermiste lazer ışınlarının tutunmasını önleyerek direkt olarak kıl köklerine iletilmesini sağlayan lazer epilasyon tipleri ile cilt soğutularak yüzeyel yanıkların, hassasiyetin ve lekelerin oluşması önlenmektedir. Böylece etkin cihaz ile doz ayarlamaları yapılarak kalıcı ve güvenli epilasyon elde edilmektedir.

  Bronz Tende Kullanılan Lazer Epilasyon Cihazı

  Lazer Epilasyon Cihazları içerisinde bulunan Diode Lazer sistemi, 810 nanometre dalga boyuna sahiptir. Soğutucu jel kullanılarak uygulanan bu teknoloji koyu cilt tiplerindeki hassasiyeti azaltarak etkin bir epilasyon imkanı sağlamaktadır. Manuel olarak sistem ve doz ayarlamalarına olanak tanıyan bu teknoloji koyu ve Bronz Tene Lazer Epilasyon yapılmasına olanak tanımaktadır.

  Koyu ve açık tenlerde kullanılan lazer cihazları arasında Nd Yag Lazer Epilasyon sitemi de bulunmaktadır. Koyu cilt tipleri için geliştirilmiş bu sistem 1064 nanometre dalga boyuna sahiptir. Uzun atım süresine sahip bir sistem olup; her cilt tipinde işlem yaparken renkli ve ince karakterli kıllarda da başarı sağlamaktadır. Ancak cihaz seçimi test atışı ile belirlenerek dikkatle kullanılmaktadır.

  Tüm kıl karakterlerinde, açık ve Bronz Tene Lazer Epilasyon uygulamaya olanak tanıyan geliştirilmiş yeni sistem cihazlar ile pürüzsüz bir cilde sahip olmak için ücretsiz muayenemizden yararlanarak test atımı yaptırabilir; doğru cihaz, doz ve seans takvimi ile güvenli ve etkin bir tedavi planlaması oluşturulmasına olanak sunabilirsiniz.

  Son dönemde oldukça popüler epilasyon cihazı olan Buz Lazer Epilasyon sistemi 3 farklı dalga boyunda çalışan ve içerisinde kontakt soğutma teknolojisini barındıran bir cihazdır. Koyu ve açık cilt tiplerinde epilasyon yapma imkanı sunan bu sistemde 3 farklı dalga boyu bulunması bronz cilde lazer epilasyon işlemi yapılmasına olanak tanırken safir uçlu soğutma sayesinde atışlar esnasında oluşabilecek cilt hassasiyetinin, batma hissinin ve tahrişin önlenmesine de olanak tanımaktadır.

  Ücretsiz klinik muayene ve ücretsiz test atımı ile lazer epilasyona uygunluğun belirlenmesinin ardından lazer ışınlarının kıl köklerinde ve ciltte oluşturmuş olduğu etkinliğin değerlendirilerek güvenli epilasyon imkanı sunan Bronz Tene Lazer Epilasyon işlemlerimiz hakkında merak ettiğiniz soruları iletmek, ücretsiz muayene ve test atımı için randevu talebinde bulunmak ya da Lazer Epilasyon fiyatları hakkında bilgi edinmek için aşağıda bulunan iletişim formunu kullanabilirsiniz.

  Fiyat Teklif ve Randevu Formu
  Bronz Tene Lazer Epilasyon Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

   Bayanlar İçin
   Tüm Vücut Bayan
   Tüm Bacak Bayan
   Alt Bacak Bayan
   Üst Bacak Bayan
   Tüm Kol Bayan
   Yarım Kol Bayan
   Kol Altı Bayan
   Genital Bölge Bayan
   Bikini Bayan
   Göbek Bayan
   Sırt Bayan
   Göğüs Arası Bayan
   Göğüs Ucu Bayan
   Yüz Bayan
   Bıyık Bayan
   Çene Bayan

   Erkekler İçin

   Sakal Üstü Erkek
   Kulak Erkek
   Boyun Erkek
   Ense Erkek
   Kaş Erkek
   Tüm Sakal Erkek
   Tüm Kol Erkek
   Yarım Kol Erkek
   Göğüs Erkek
   Sırt Erkek

   Tedavilerimiz Hakkında Bilgi Almak ve Fiyatlarımızı Öğrenmek İçin Bizi Arayabilirsiniz:
   Call Now Button
   ×