Selanik Caddesi Mehtap Apartmanı NO:41/8 Kızılay/Ankara
trenar

Emslim Kaç Seansta Etki Eder?

Emslim Kaç Seansta Etki Eder?

  Emslim Kaç Seansta Etki Eder: Emslim ile bölgesel zayıflama periyodik seanslar halinde uygulanan bir tedavi prosedürü olup genel olarak etkilerini 4 ila 6 seans sonrasında göstermeye başlamaktadır. Yazımız içerisinde Emslim Kaç Seansta Etki Eder konu başlığına ek olarak Emslim Çalışma Prensibi Nedir?, Emslim Seans Süresi ve Seans Sayıları Nelerdir? Kimler Emslim Yaptırabilir ve Emslim Sonuçları hakkında merak edilen konu başlıklarına ulaşabilirsiniz.

  Bölgesel Zayıflama Ne Kadar Sürer?
  BENZER TEDAVİLER
  Bölgesel Zayıflama Ne Kadar Sürer?
  Ameliyatsız Bölgeler İncelme Yöntemleri seans süreleri ve sayıları kullanılan teknolojiye ve işleme göre değişiklik göstermektedir.

  Emslim Kaç Seansta Etki Eder?

  Emslim yüksek yoğunluklu odanklanmış elektromanyetik yani HIFEM teknolojisini kullanan bir sistemdir. Bu sistem kasları uyaran ve vücudu şekillendirmeyi hedefleyen bir çalışma prensibine sahiptir. HIFEM teknolojisi kasları istemsiz kasılmalar yolu ile çalıştırırken kas kütlesini arttırmakta ve eş zamanlı olarak dirençli lokal yağların yakılmasını teşvik etmektedir. Bu çok yönlü etki mekanizması sayesinde karın, kalça, uyluk ve kol gibi vücut bölgelerindeki dirençli lokal yağları parçalayıp vücuttan atılımını kolaylaştırırken aynı zamanda kas kütlesini de çalıştırıp arttırırken vücut şeklinin ve konturunun yeniden oluşmasını da amaçlamaktadır.

  Kas kütlesini harekete geçirirken aynı anda yağ yakımını teşvik eden bu sistem periyodik seanslar halinde uygulanan bir prosedürdür. Tipik bir tedavi programı ile uygulanan bu işlemin etkileri genel olarak 4 ila 6 seans sonrasında kendini göstermektedir. Her seans yaklaşık olarak 30 dakika sürmekte olup tedavi programının bitmesini takip eden birkaç hafta sonrasında etkiler belirgin hale gelmektedir. Kas gelişimi ve yağ kaybı süreçlerinin zaman alması sebebi ile etkilerin kendini göstermesi için birkaç haftaya ihtiyaç vardır.

  Emslim Kaç Seansta Etki Eder cevabına ek olarak bazı kişilerin kişisel farklılıkları, beslenme alışkanlıkları ve fiziksel aktiviteleri değerlendirildiğinde bu etkiler ve değişiklikler daha erken de fark edilebilmekte diyebiliriz. Kas gelişimini desteklerken yağ kaybı sürecini başlatan Emslim ile Bölgesel Zayıflama öncesinde Vücut Analizi gerçekleştirmek ve kişisel tedavi programınızı oluşturmak için ücretsiz muayenemizden yararlanarak ön kontrol gerçekleştirebilirsiniz.

  4 ila 6 seans sonrasında etkilerini göstermeye başlayan ve cerrahi herhangi bir prosedür barındırmadığı için iyileşme sürecine ihtiyaç duyulmayan Bölgesel İncelme tedavimiz hakkında bilgi edinmek, bölgesel incelme fiyatları hakkında bilgi almak ya da ön kontrol için randevu talebinde bulunmak için aşağıda yer alan iletişim formunu kullanabilirsiniz.

  Emslim Etki Mekanizması Nasıl Çalışır?

  Emslim HIFEM teknolojini kullanan bir sistemdir. Bu teknoloji yukarıda da ifade edildiği gibi kasları uyaran ve vücudu şekillendiren bir etkiye sahiptir. Yüksek yoğunluklu elektromanyetik teknolojisindeki bu dalgalar kas dokusuna derinlemesine nüfuz ederken kaslarda güçlü ve hızlı kasılmalara neden olmaktadır.

  Bu istem dışı kasılmalar normal egzersiz ile elde edilebilecek kasılmalardan çok daha yoğun etkiye sahiptir. Emslim Kaç Seansta Etki Eder sorusu da burada çok önemlidir. Normal egzersiz ile elde edilemeyecek bu kasılmalar kas dokusunu yeniden şekillendiren ve güçlendiren bir etki oluşturur. Aynı zamanda kasların yoğun kasılması sırasında duyulan enerji ihtiyacının karşılanması için de çevredeki yağ hücreleri kullanılmaktadır. Enerji açığı sırasında yağ hücrelerinin parçalanmaya teşvik edilmesi sonucunda da yağ kaybı meydana gelmektedir. Bu nedenle Emslim etki mekanizması dirençli lokal yağların yoğunluğuna ve ihtiyaca göre kişisel olarak planlanmakta ve etkiler bu yağ hücrelerinin yoğunluğuna bağlı olarak daha belirgin hale gelmektedir. 

  Emslim Seans Süresi ve Seans Sayıları

  Emslim Kaç Seansta Etki Eder sorusuna yanıt vermeden önce tedavinin seans sayısının ortalama 4 ila 6 seans olduğunu ifade edebiliriz. Tipik bir tedavi programı değil ise tedavi programı kişilerin hedeflerine ve ihtiyaçlarına göre de uygulanabilmektedir.

  Herhangi bir iyileşme süreci gerektirmeyen bu tedavinin seans süresi ise yaklaşık 30 dakika sürmektedir.

  Kimler Emslim Yaptırabilir?

  Genel olarak Emslim sağlık durumu iyi olan, belirli vücut bölgesindeki kasları güçlendirmek ve yağ kaybetmek isteyen kişiler için oldukça uygun ve idealdir. Ancak hamileler, metal implantları olanlar ve belirli sağlık problemleri olanlar için uygun olmayabilir. Tedavi öncesinde ücretsiz muayenemizden yararlanarak sağlık profesyonelimiz ile görüşebilir, tedaviye uygunluğunuzu ve tedavi programları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

  Emslim Etkileri ve Sonuçları

  Emslim ile bölgesel incelme ve vücut şekillendirme programı kas geliştirme ve yağ azaltma hedeflerine etkili sonuçlar veren modern ve teknolojik bir yöntemdir. Günlük vücut egzersiz programlarının erişemeyeceği yoğun kas kasılmaları sayesinde kasları güçlendirerek yağ kaybını teşvik etmeyi amaçlamaktadır. Bu nedenle bireysel farklılıklar göz önünde bulundurularak vücut şekillendirme ve bölgesel zayıflama amacına yönelik ideal ve modern sonuçlar ortaya çıkarmaktadır.

  Fiyat Teklif ve Randevu Formu
  Emslim Kaç Seansta Etki Eder Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

   Tedavilerimiz Hakkında Bilgi Almak ve Fiyatlarımızı Öğrenmek İçin Bizi Arayabilirsiniz:
   Call Now Button
   ×