Selanik Caddesi Mehtap Apartmanı NO:41/8 Kızılay/Ankara
trenar

EmSlim

EmSlim

  EmSlim; Yüksek yoğunluklu odaklı elektromanyetik teknoloji ile çalışarak yağları yakan ve aynı anda kas dokularını aktive eden EmSlim son nesil ameliyatsız bölgesel zayıflama ve vücut sıkılaştırma teknolojisi olup, kişisel tedavi planlaması ve seans takvimi oluşturulması öncesinde merak edilen EM Slim Nedir? Nasıl Uygulanır? Etkileri Ne Zaman Başlar? gibi önemli konu başlıklarına yazımız içerisinden oluşabilirsiniz.

  EmSlim

  Genetik yatkınlık, hormonal düzensizlikler, aşırı kalori tüketimi, vitamin dengesizlikleri ve hareketsiz yaşam gibi pek çok etken sonucunda vücudun farklı bölgelerinde ve alanlarında bölgesel yağlanmalar ortaya çıkmaktadır. Vücudun herhangi bir bölgesinde artan bu yağlanma oranları diyet ve fiziksel aktivitelere direnç gösterebilmektedir. Bu nedenle bölgesel kiloların estetik kaygılar ve ciddi hastalıklara zemin hazırlamasını önlemek için bölgesel zayıflama programlarına başvurulmaktadır.

  İyi bir görünüme kavuşturarak hem beden sağlığına hem de ruh sağlığına iyi gelen bölgesel zayıflama ve vücut sıkılaştırma tedavileri içerisinde EmSlim ile Bölgesel Zayıflama ve Vücut Sıkılaştırma programı bulunmaktadır. Diyet ve fiziksel aktivitelere direnç gösteren depo ve lokal yağları hedef alan bu teknolojik uygulama cerrahi herhangi bir prosedür barındırmaması nedeni ile son dönemde en popüler bölgesel zayıflama tedavileri arasında da yer almaktadır.

  Yüksek yoğunluklu odaklı elektromanyetik teknoloji ile çalışarak yağları yakan ve aynı anda kas dokularını aktive eden EmSlim ile incelme öncesinde vücut analizi yaptırarak kişisel tedavi planlamanızı oluşturmak için ücretsiz muayenemizden yararlanabilirsiniz.

  Uygulama bölgesinde gözle görülür oranlarda incelme sağlayan ve uygulama sonrasında günlük yaşamı etkilemeyen ameliyatsız bölgesel zayıflama tedavisi EmSlim hakkında merak ettiğiniz soruları iletmek, ücretsiz vücut analizi ve muayene için randevu talebinde bulunmak ya da EmSlim fiyatları hakkında bilgi almak için aşağıda bulunan iletişim formunu kullanabilirsiniz.

  Velashape
  BENZER TEDAVİLER
  Velashape
  Velashape teknolojisi, bölgesel zayıflama ile vücudu şekillendirebilen ve selülit probleminin önüne geçebilen tek seans protokolüne sahip sistemdir.

  EmSlim Uygulaması Nedir?

  Cerrahi herhangi bir müdahale olmadan kas dokusunu aktive eden ve yağ yakım hızını arttıran EmSlim uygulaması, yüksek yoğunluklu odaklı elektromanyetik HI – EMT sistemidir. Uygulama bölgesindeki lokal ve dirençli yağları kas aktivitesini yüksek yoğunluklu aplikatörleri ile hedef alan bu son nesil teknoloji bölgesel zayıflama alanında kullanılırken kas hareketlerini de düzenleyip derinlemesine etki ettiği için vücut şekillendirme ve sıkılaştırma etkinliği de sağlamaktadır.

  Kas kütlesini ve yağ yakım yoğunluğunu arttıran EM Slim tedavisi, etkin ve güvenli incelmenin, sıkılaşmanın ve dinamik bir görünüme sahip olmanın yanı fiziksel aktivitenin az olduğu yaşam tarzlarında yüksek yoğunluklu elektromanyetik terapi etkinliği ile konforlu bir rehabilitasyon da sunmaktadır.

  EmSlim Nasıl Çalışır?

  HI – EMT sistemi ile çalışan EM Slim tedavisi, cilt ve cilt altı dokuları üzerinde olumsuz etki oluşturmadan yüksek yoğunluklu odaklı elektromanyetik etki ile yağları yakarak kasları derinlemesine harekete geçirmektedir. Sistemde bulunan yüksek yoğunluklu aplikatörler kısa seans sürelerinde yoğun supramaksimal kasılmalar ile 20.000 mekiğe eş değer uyarılım sağlamaktadır.

  Yoğun ve ağır fiziksel aktiviteye ihtiyaç duymadan yüksek yoğunluklu elektromanyetik akımlar ile kasların en yüksek güçlerini ve yeteneklerini çalıştıran EMSlim, uygulama bölgesinde optimum iyileşmeyi başlatırken ciltteki doku hücrelerini de uyararak incelme, sıkılaşma ve vücut şekillendirme sonuçlarını da çok yönlü olarak sunmaktadır.

  EmSlim Nasıl Yapılır?

  EmSlim son nesil bölgesel zayıflama ve vücut şekillendirme prosedürü olup, invaziv olmayan bir yöntemdir. Uygulama öncesinde özel bir hazırlık ya da takip gerekmemektedir. Sistemde bulunan 2 adet aplikatör başlığı ile uygulanan EM Slim öncesinde kişisel tedavi ve seans planlamasının oluşturulması için klinik değerlendirme ve vücut analizi yapılmaktadır. Lokal ve dirençli yağların, kas yoğunluklarının ve ihtiyaçların belirlenmesinin ardından seansa geçilmektedir.

  Aşırı egzersize veya cerrahi herhangi bir prosedüre ihtiyaç duyulmadan rehabilite ederek kasları uyaran ve vücudu şekillendiren uygulama süresi oldukça kısa olup, yatış pozisyonunda uygulanmaktadır. Kesi, dikiş ya da anestezi gerekmeden aplikatörlerin uygulama bölgesine bandajlar ile sabitlenmesinin ardından manuel modda uygun programda çalışarak düzenli darbeler ile seans sonuna kadar uyarılım aktive edilmektedir.

  30 dakika gibi çok kısa süren invaziv olmayan bölgesel zayıflama ve vücut sıkılaştırma tedavisi sonrasında sosyal ve günlük yaşama devam edilmekte ve seanslar arasında takip gerekmemektedir.

  EmSlim Seans Sayısı ve Seans Aralıkları

  Odaklı manyetik dalgalar ile depo yağları parçalayarak lenfatik dolaşım ile vücuttan atan ve supramaksimal kas kasılmaları ile yoğun fiziksel aktivitelerde dahi alınamayacak olumlu etkileri ortaya çıkaran Em Slim tedavisi etkinliği ve kalıcılığı için seanslar halinde uygulanan bir prosedürdür.

  En etkin ve optimum sonuçlar için 30 dakika gibi kısa seanslar halinde haftada 2 ila 3 seans ya da 4 ila 6 seans önerilmektedir. Klinik değerlendirme ve vücut analizi ile belirlenen bu seans programlarında ilk seanstan alınan yanıta göre 6 -8 seans haftalık programlarda oluşturulabilmektedir.

  EmSlim Ne Zaman Etki Eder?

  EM Slim seansı esnasında yüksek yoğunluklu odaklı elektro manyetik akımlar kasların en yüksek güç ve fonksiyonlarında kasılmasını sağlarken, elektromanyetik simülasyonun etkisi seans sonunda dahi sürmektedir. Böylece seans sırasında oluşturulan olumlu etkiler seans sonunda da sürmekte olup, kas kütlesi adapte olmakta ve arka planda yağ yakımı devam etmektedir.

  Elektromanyetik dalgalar ve kasların yoğun uyarılımı cilt altı katmanlarında kan akışını, lenf dolaşımını ve hemoglobini uyararak ölü yağ hücrelerinin seans aralıklarında lenfatik dolaşım ile vücuttan atılımını sağlayarak kas kuvvetini de biçimlendirmektedir.

  Sonuçların daha yüksek ve etkin gözlemlenebilmesi için seanslara düzenli aralıklar ile gidilmesi oldukça önemlidir. Uygulamayı takip eden 2 ila 6 hafta arasında da iyileşme devam etmekte olup, sonuçlar gözle görülür hal almaktadır.

  EM Slim Hangi Bölgelere Uygulanır?

  Yalnızca depo yağların azaltılması için değil, kas yoğunluğunun arttırılması ve güçlendirilmesi ile vücut formunun yeniden şekillendirilmesini sağlayan EM Slim uygulaması karın, basen, kol ve bacak bölgelerinde güvenle ve konforla uygulanabilmektedir.

  Kimler EmSlim Yaptırabilir?

  Cerrahi prosedür gerektirmeyen, komplikasyon riski barındırmayan ve iyileşme süreci bulunmayan EM Slim ile Vücut Şekillendirme ve Zayıflama programını kalp pili olan bireyler ve hamileler dışındaki genel sağlık durumu iyi olan tüm kadın ve erkek tercih edilebilmektedir. Ayrıca hamilelik sonrasında karın bölgesindeki cilt elastikiyetinin yeniden düzenlenmesi ve kasların geliştirilmesini sağlamak için de güvenle tercih edilmektedir.

  Fiyat Teklif ve Randevu Formu
  EmSlim Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

   Tedavilerimiz Hakkında Bilgi Almak ve Fiyatlarımızı Öğrenmek İçin Bizi Arayabilirsiniz:
   Call Now Button
   ×