Selanik Caddesi Mehtap Apartmanı NO:41/8 Kızılay/Ankara
trenar

Mantis MR Bölgesel Zayıflama

Mantis MR Bölgesel Zayıflama

  Mantis MR Bölgesel Zayıflama; Lokal yağlanma ve selülit problemlerinde kullanılan ameliyatsız incelme yöntemi olan Mantis MR ile Bölgesel Zayıflama işlemi endomasaj ve pulse manyetik alanlar oluşturarak yağlanma sorunlarında etkili sonuçlar ortaya koyan teknolojik sistem olup, kişisel tedavi planlaması öncesi merak edilen Mantis MR Nedir?, Mantis MR Bölgesel Zayıflama Nasıl Yapılır? ve Kimler İçin Uygundur? gibi önemli konu başlıklarına yazımız içerisinden ulaşabilirsiniz.

  Hem estetik hem de tedavi amacı ile kullanılan Mantis MR Bölgesel Zayıflama teknolojisi, cilt ve cilt altı dokularında üzerinde bağ dokusu rejenerasyonundaki güçlü etkisi ile pek çok cilt probleminde başarılı sonuçlar ortaya çıkarırkan; bölgesel yağlanma ve selülit problemlerinde de etkinliğini kanıtlamıştır.

  Mantis MR Bölgesel Zayıflama

  Vücudun hatlarının yeniden şekillendirilmesi, vücut konturlarının yeniden düzenlenmesi, bölgesel incelme ve selülit görünümünün giderilmesi etkinlikleri ile vücut estetiğinde geniş kullanım alanlarına sahip olan Mantis MR teknolojisi değişken rezonansla aralıklı manyetik alanlar oluşturarak içerisinde bulundurduğu iki farklı sistem sayesinde bölgesel zayıflama ve selülit tedavilerinde estetik alanda yüksek etkiler ortaya çıkarmaktadır.

  Tedavi ve medikal estetik alanlarda yüksek etkinlikleri olan Mantis MR teknolojisi ile bölgesel yağlanma ve selülit problemlerinde yüksek etkili sonuçlar alarak bölgesel incelme ve pürüzsüz bir cilt görünümüne sahip olmak için kişiye ve ihtiyaca uygun hazırlanan tedavi planlaması öncesinde ücretsiz muayenemizden yararlanarak ön kontrol gerçekleştirebilirsiniz.

  Hedeflenen bölgede bölgesel yağ hücrelerini parçalayarak aynı esnada kan damarlarını, cildi ve sinirleri destekleyerek cilt ve cilt altı dokuların kalitesini arttıran Mantis MR ile bölgesel incelme tedavisi öncesinde ön kontrol için randevu talebinde bulunmak ya da Mantis MR Bölgesel Zayıflama fiyatları hakkında bilgi almak için aşağıda bulunan iletişim formunu kullanabilirsiniz.

  Theramegnetic
  BENZER TEDAVİLER
  Theramegnetic
  Cilt tedavilerinden bölgesel zayıflama uygulamalarına kadar pek çok çeşitli alanda kullanılan Theramegnetic tedavi, yüz ve vücut bölgelerinde motorlu silindirler ve stokastik rezonansla hücresel yenilenmeyi aktive eden gelişmiş bir sistemdir.

  Mantis MR Nedir?

  Klinik alanlarda çok sayıda etkiye bulunan bu Mantis MR Bölgesel Zayıflama sistemi, iki ileri teknolojiye sahiptir. Tıbbi ve medikal estetik alanlarda en gelişmiş sistemler içerisinde yer alan bu teknoloji; endomasaj ve pulse manyetik alanlar oluşturan sistemlere sahiptir.

  Cihaz içerisinde bulunan MRM yani “Mechanical Manipulation With Motorised Rollers”, hareketli tekerlekler aracılığı ile yapılan bir endomasaj sistemidir. Bu endomasaj sistemi, derin bir titreşim hareketi sağlayarak ve aynı esnada çalışmakta olan motorlu silindirler ile mekanik bir manipülasyon ortaya çıkararak dokuları derinlemesine uyarmaktadır.

  Cihaz içerisinde kullanılan bir diğer sistem ise CMPS yani “Pulsed Magnetic Field With Stochastic Resonance” sistemidir. Bu sistem, değişken rezonansla pulse manyetik alanlar yaratarak cilt altı dokularında fibroblastik aktiviteyi arttırmakta ve cilt altı dokularındaki hücreleri uyarmaktadır.

  Mantis MR ile Bölgesel Zayıflama Nasıl Yapılır?

  Lenfatik drenaj ile manyetik rezonansın birleştirilmiş olduğu bu yeni nesil Mantis MR Bölgesel Zayıflama endomasaj uygulaması, manuel yapılan bir el masajının daha kontrollü ve profesyonel bir şekilde yapılmasına olanak sunmaktadır. İşlem esnasında bölgesel yağlanma şikayeti olan bölgeler taranırken sıvazlama, yoğurma ve friksyon işlemleri sıra ile uygulanmaktadır.

  Endomasaj sisteminin yanı sıra sistem içerisinde bulunan vakum teknolojis ile cilt ve cilt altı dokulardaki ısının arttırılması sağlanmaktadır. Böylece özellikle yağlanma ve sülülit tedavisinin etkinliği maksimum seviyeye çıkarılmış olmaktadır.

  Sistem içerisinde kendi içinde ayrılan pek çok bölüm, program ve sistem başlığı bulunmaktadır. Bu bölümler, programlar ve tedavi başlıkları ihtiyaca ve tedavi bölgesine göre tercih edilerek işlem yapılmaktadır.  Uygulama bölgesinin sistem aracılığı ile taranmasının ardından çok kısa bir süre sonrasında güvenli ve oldukça konforlu bir şekilde tedavi tamamlanmaktadır.

  Mantis MR ile Bölgesel Zayıflama Kimler İçin Uygundur?

  Bölgesel yağlanma şikayeti bulunan ve yağlanma problemi nedeni ile portakal kabuğu görünümünden rahatsız olan tüm kadın ve erkeklere uygulanabilir özelliğe sahiptir. Selülit, gevşek cilt, sarkma ve ödem şikayetleri bulunan hastalarda yüksek etkili ve başarılı sonuçlar ortaya çıkarmaktadır.

  Mantis MR Sonrası Görülen Etkiler

  Mantis MR Bölgesel Zayıflama seansı sonrasında, manyetik alanların ve endomasajın etkilerinin birleştirilmesi ile birlikte doku içerisindeki kan akışında ve metabolik süreçlerde iyileşmeler gözlemlenmektedir. Zayıflama, boşaltma, doku esnekliğini güçlendirme ve iyileştirme gibi etkileri bulunan Mantis MR Bölgesel Zayıflama teknolojisi ile gevşek cilt problemlerinin de önüne geçilmektedir.

  Bölgesel incelme ve selülit görünümünde azalma etkisinin yanı sıra tedavi bölgesinde incelme oluşan cilt dokusunda hem bağ hem de kas dokusunun yenilenmesine katkı sağlamaktadır. Bağışıklık sistemini uyarması nedeni ile de bölgeden uzaklaştırılan yağların hızlı bir şekilde vücuttan atılmasına yardımcı olmaktadır.

  Tüm bunların yanı sıra estetik ve kozmetik yönleri iyileştirirken, uygulamış olduğu endomasaj sistemi ile kişinin duygusal dengesini yeniden kazanmışını sağlayarak stresi azaltma etkisi de bulunmaktadır. Böylece genel yaşam kalitesinin arttırılması aşamasında da etkinliğini göstermiş olduğunu söyleyebiliriz.

  Mantis MR Bölgesel Zayıflama Seans Süresi ve Sayıları

  Tek bir seansta 2 ila 3 cm’e kadar bölgesel incelme etkisi gösteren Mantis MR Bölgesel Zayıflama genel olarak haftada 1 olacak şekilde toplam 6 seans şeklinde uygulanmaktadır. Ancak bölgesel yağlanma derecesi, tedavi bölgesi, cilt ve yaş gibi unsurlara bağlı olarak seans süresinde ve sayısında değişiklik yapılabilmektedir.

  Mantis MR Yan Etkileri

  Herhangi bir cerrahi işlem olmaması, kesi ya da enjeksiyon uygulaması barındırmaması nedeni ile oldukça konforlu ve herhangi bir yan etkisi bulunmayan güvenli bir teknolojik sistemdir. Yan etkisi bulunmamasının yanı sıra bölgesel incelmenin yanı sıra kişinin kendini daha iyi hissetmesini sağlayan bu uygulama sonrasında günlük yaşam içerisindeki duygusal ve fiziksel stresten uzaklaşarak sosyal ve profesyonel hayata kesintisiz bir şekilde devam etmek mümkündür.

  Bölgesel incelme ve selülit tedavilerinin yanı sıra bağ dokusunu kuvvetlendirerek cilt dokusunun güçlenmesine katkı sağlayarak daha sıkı bir cilt ortaya çıkaran Mantis MR teknolojisi öncesinde kişiye ve ihtiyaca uygun tedavi parametrelerinin oluşturulması ve seans süreleri ile sayılarının belirlenmesine olanak sunmak için ücretsiz muayenemizden yararlanarak ön kontrol gerçekleştirebilirsiniz.

  Selülit tedavisi, sıkılaştırma, toparlama ve incelme etkisi bölgesel yağlanma şikayetlerini gideren lenfatik drenaj ve manyetik rezonansın birleşmiş olduğu yeni nesil teknoloji hakkında bilgi almak, tedavi öncesinde ön kontrol için randevu talebinde bulunmak ya da Mantis MR Bölgesel Zayıflama fiyatları hakkında bilgi almak için aşağıda bulunan iletişim formunu kullanabilirsiniz.

  Fiyat Teklif ve Randevu Formu
  Mantis MR Bölgesel Zayıflama Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

   Tedavilerimiz Hakkında Bilgi Almak ve Fiyatlarımızı Öğrenmek İçin Bizi Arayabilirsiniz:
   Call Now Button
   ×