Selanik Caddesi Mehtap Apartmanı NO:41/8 Kızılay/Ankara
trenar

VelaShape ile Bölgesel İncelme

VelaShape ile Bölgesel İncelme

  VelaShape ile Bölgesel İncelme; Yeni nesil teknolojik sistem olan VelaShape ile Bölgesel İncelme vakum, kızılötesi ışın ve radyofrekans enerjisi ile lokal yağları hedef alan başarılı bir bölgesel incelme tedavisi olup, vücut analizi ve kişisel tedavi planlaması öncesinde merak edilen VelaShape ile Bölgesel Zayıflama Nedir? Nasıl Uygulanır? Kimler VelaShape ile Bölgesel İncelme Etki Mekanizması Nasıl Çalışır? gibi önemli konu başlıklarına yazımız içerisinden ulaşabilirsiniz.

  Üst vücudn, alt karın, karın, basen, bacak ve sırt bölgesinde görülmekte olan bölgesel kilo problemleri vücudun bu bölgelerinde artan yağlanma oranları olarak ifade edilmektedir. Beslenme alışkanlıkları, vitamin bozuklukları, hormonal düzensizlikler, metabolizmanın yavaşlaması ve hareketsiz yaşam gibi pek çok etkenin rol aldığı bölgesel kilo problemleri iyi bir görünümü ve sağlığı tehdit eden dirençli depo yağlarından kaynaklanmaktadır.

  Estetik kaygılara yol açmasının yanı sıra ciddi hastalılara ve metabolik sendromlara kadar yol açan lokalize yağlar vücudun farklı bölgelerinde farklı yoğunluklarda gözlemlenmektedir. Bu nedenle diyet ve yüksek efor harcanan fiziksel aktivitelerde kilo kaybı yaşanırken bölgesel kilo probleminin yaşandığı alanlarda istenilen olumlu etki elde edilememektedir. Bu nedenle yoğunluğu farklı olan dirençli depo yağlarda bölgesel zayıflama tedavilerinin uygulanması önerilmektedir.

  VelaShape ile Bölgesel İncelme

  İyi bir görünüme sahip olmak için lokalize yağları hedef alarak parçalanmasını sağlayan bölgesel zayıflama tedavileri içerisinde liposuction yani yağ aldırma cerrahisine alternatif olarak kullanılmakta olan yeni nesil gelişmiş sistemler ve enjeksiyon uygulamaları bulunmaktadır. Cerrahi ameliyatların ve anestezinin risklerini, yatış süresini ve iyileşme sürecini barındırmayan bu yöntemler arasında VelaShape ile Bölgesel İncelme tedavisi bulunmaktadır.

  VelaShape teknolojisi bölgesel incelme ve selülit tedavilerinde dirençli lokalize yağların lenfatik dolaşım ile vücuttan atılımını kolaylaştıran üstün başarılı en gelişmiş sistemlerden bir tanesidir. FDA onaylı bu sistem vakum, kızılötesi ışın ve radyofrekans teknolojisini bir arada barındırmaktadır. Bu ikili enerji ile vücutta incelmenin yanı sıra sıkılaşma da sağlayarak hasta ihtiyacını maksimum etki ile karşılamaktadır.

  Vakumlu terapi yöntemi olarak da adlandırılan VelaShape zayıflama tedavisi öncesinde klinik muayene ve vücut analizi gerçekleştirerek kişisel tedavi planlamasının oluşturulmasına ve çalışma alanlarının doğru değerlendirilerek en etkin sonuçların alınmasına olanak sunmak için ücretsiz muayenemizden yararlanabilirsiniz.

  Yağ hücrelerinin yapılarını bozarak dokunun yoğunluğunu ve hacmini azaltmayı hedefleyen vakumlu terapi hakkında merak ettiğiniz soruları iletmek, ücretsiz muayene ve vücut analizi için randevu talebinde bulunmak ya da VelaShape ile Bölgesel İncelme fiyatları hakkında bilgi almak için aşağıda bulunan iletişim formunu kullanabilirsiniz.

  LPG Bölgesel Zayıflama ve Selülit Tedavisi
  BENZER TEDAVİLER
  LPG Bölgesel Zayıflama ve Selülit Tedavisi
  LPG Bölgesel Zayıflama ve Selülit Tedavisi , cilt ve cilt altı dokularına negatif basınç uygulanması prensibi ile çalışan masaj metodudur.

  VelaShape ile Bölgesel İncelme Nedir

  VelaShape ile Bölgesel İncelme vakum, radyofrekans enerjisi ve kızılötesi ışını bir arada barındıran sistemdir. Lokalize yağları vakumlayan sistem başlığı ile kızılötesi ışının ve radyofrekans enerjisinin sinerjik kombinasyonunun elde edildiği bölgesel zayıflama tedavisi, cilt katmanlarında ve yoğunluğu farklı yağ hücrelerinde ısınma sağlayarak duvarlarının, fonksiyonlarının ve yapılarının bozulmasını sağlamaktadır.

  Sistem başlığındaki vakum ve silindirler, kızıl ötesi ışın ve radyofrekans enerjisinin negatif basınç ve doku manipülasyonu etkinliğinden yararlanılan bu tedavi, lokalize yağlarda güvenli ve etkin bir enerji aktarımının sağlanmasına yardımcı olmaktadır. Bu etkinlikle birlikte elde edilen sinerjik kombinasyon ısı artışı sağlarken oksijeninin hücre içi difüzyonunu arttırmaktadır.

  Sistem başlığı ile oluşturulan bu etkiler bölgesel yağlanmalara neden olan dirençli yağ hücrelerinin yapısını küçültmekte, depolanmış metabolizmanın hızını arttırmakta ve lenfatik drenajı arttırarak vücuttan atılımını kolaylaştırmaktadır. Böylece işlem bölgesinde gözle görülün derecede incelme sağlamaktadır. Tüm bunların yanı sıra cilt katmanlarındaki kontrollü ısı artışı dokunun onarım mekanizmasını harekete geçirerek fibroblastik aktiviteyi arttırmakta; kolajen ve elastin liflerinin yenilenmesi ile cilt sıkılaşmaktadır.

  VelaShape ile Bölgesel İncelme Nasıl Uygulanır?

  Fazla kilo problemi olan vücudun farklı bölgelerinde işlem yapılmasına olanak sunan VelaShape ile Bölgesel İncelme tedavisi, son derece rahat ve konforludur. Sıcak bir doku masajına benzetilen bu tedavide sistem başlığı cilt hassasiyetine ve konfor düzeyine göre tasarlandığı için seans esnasında herhangi bir acı ya da ağrı hissedilmemektedir.

  Kişisel tedavi protokolleri ile oluşturulan bölgesel incelme tedavisinin en önemli basamağı klinik muayene ve vücut analizidir. Vücut analizi esnasında yağlanma bölgeleri, depo yağların dirençleri ve hasta ihtiyacı değerlendirilerek güç ve enerji ayarlamaları yapılmaktadır. Daha sonrasında vakum ve silindirlerin bulunduğu sistem başlığı derin bir doku masajı etkisi oluşturarak cilt yüzeyine temas ettirilerek uygulanmaktadır.

  VelaShape ile Bölgesel İncelme Etki Mekanizması Nasıl Çalışır?

  Vakum, kızılötesi ışın ve radyofrekans enerjisinin bir arada bulunduğu VelaShape ile Bölgesel İncelme İşlemi bütüncül bir etki mekanizmasına sahiptir. Sistem başlığının cilde temas etmesi ile birlikte uygulama alanında 3 mm ve 15 mm derinliklerde ısı artışı elde edilmektedir. Böylece yağ hücreleri ve yağ hücrelerini saran dokularında kontrollü bir ısı artışı sağlanmaktadır. Sistem başlığındaki vakum özelliği bu ısının daha derinlere ulaşmasını sağlarken etki mekanizmasının daha hızlı çalışmasına yardımcı olmaktadır.

  2’li enerji ve vakum özelliği yağ hücreleri üzerinde negatif basınç oluştururken kan kamını, lenfatik drenajı ve hücre metabolizmasını düzenlemektedir. Böylece parçalanan ve yapısı bozulan yağ hücreleri bölgeden daha kolay ve hızlı uzaklaşmaktadır. Bu etki mekanizması cilt doku hücrelerinin uyarılımını da sağladığı için yağ hücrelerinin boşalması sonrasında cilt kalitesinde genel bir iyileşme elde edilmektedir.

  VelaShape ile Bölgesel İncelme Seans Sayısı ve Seans Aralıkları

  VelaShape ile Bölgesel İncelme seans sayısı ve seans aralıkları yağlanma derecesine, ihtiyaca ve tedaviden beklenilen olumlu etkilere göre kişisel olarak planlanmaktadır. Ancak optimum başarı için 4 ila 10 seansa ihtiyaç duyulmaktadır. Ortalama 30 ila 45 dakika gibi işlem süresine sahip bu tedavinin seans aralıkları ise 7 ila 10 gündür.

  VelaShape ile Bölgesel İncelme Sonrası Görülen Etkiler”

  Bölgesel incelme tedavisi sonrasında elde edilen incelme etkileri kişiden kişiye ve işlem bölgesine göre değişiklik göstermektedir. Ancak karın bölgesinde 2,5 cm, bacaklarda 1,5 cm incelme sağlamaktadır. Genel olarak her seans sonunda 1 ila 3 cm’e kadar incelme ve sıkılaşma sağlamaktadır. Tedavinin etkinliği ve optimum başarı süresi ise lenfatik dolaşım hızına bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

  VelaShape ile Bölgesel İncelme Riskli Midir? Yan Etkisi Var Mıdır?

  VelaShape FDA onaylı bir sistemdir. Son derece rahat ve konforlu işlem olanağına sahip VelaShape ile Bölgesel İncelme sıcak bir doku masajı etkinliğine sahiptir. Herhangi bir kesi, dikiş ya da iyileşme süreci gerektirmeyen bu tedavinin yan etki ya da komplikasyon riski bulunmamaktadır. Cilt hassasiyetini ve hasta konforunu üst seviyede tutan bu işlem sonrasında doku masajı ve sıcaklık artışına bağlı kızarıklık görülebilmektedir. Ancak bu durum olası geçici bir yan etki olup, uzun vadede bir yan etkisi yoktur.

  Cihazdaki geniş ve dar alanlar için tasarlanmış sistem başlığı sayesinde basen, kalça, karın gibi alanların yanı sıra vücudun her bölgesinde işlem yapılmasına olana sunan VelaShape ile Bölgesel İncelme tedavisi öncesinde ücretsiz muayenemizden yararlanarak klinik muayene ve vücut analizi gerçekleştirebilir, seans planlamasının yapılmasına olanak sunabilirsiniz.

  Bölgesel zayıflama, selülit tedavisi, vücut sıkılaştırma ve vücut şekillendirme etkilerini bir arada barındıran VelaShape teknolojisi hakkında merak ettiğiniz soruları iletmek, ücretsiz muayene ve vücut analizi için randevu talebinde bulunmak ya da VelaShape ile Bölgesel İncelme fiyatları hakkında bilgi almak için aşağıda bulunan iletişim formunu kullanabilirsiniz.

  Fiyat Teklif ve Randevu Formu
  VelaShape ile Bölgesel İncelme Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

   Tedavilerimiz Hakkında Bilgi Almak ve Fiyatlarımızı Öğrenmek İçin Bizi Arayabilirsiniz:
   Call Now Button
   ×