Selanik Caddesi Mehtap Apartmanı NO:41/8 Kızılay/Ankara
trenar

Bikini Bölgesi Lazer Epilasyon

Bikini Bölgesi Lazer Epilasyon

  Bikini Bölgesi Lazer Epilasyon; Kadın Lazer Epilasyon bölgelerinden olan Bikini Bölgesi Lazer Epilasyon vücudun hassas bölgelerinden olan bikini bölgesindeki kılları lazer ışınıyla tahrip eden güvenli bir epilasyon yöntemi olup, test atımı, cihaz seçimi ve seans planlaması öncesinde merak edilen Bikini Bölgesi Lazer Epilasyon Nasıl Uygulanır?, Seans Süresi, Seans Sayısı ve Aralıkları hakkındaki konu başlıklarına yazımız içerisinden ulaşabilirsiniz.

  İstenmeyen kılları ve tüyleri tümü ile yok eden en ideal yöntem lazer epilasyon tedavileridir. Bu amaçla zahmetli ve uğraştırıcı klasik yöntemler yerine yaygınlaşmaya başlayan lazer epilasyon uygulamaları neredeyse tüm vücut bölgesine uygulanabilir özelliği ve kullanılan yeni nesil teknolojiler ile kalıcı, etkili, güvenli ve konforlu tedavi olanağı sunmaktadır.

  Bikini Bölgesi Lazer Epilasyon

  Sistemde bulunan lazer ışığı ile yalnızca kıl köklerini etkileyerek, kıl foliküllerini tahrip eden ve çevre dokular üzerinde herhangi bir yan etki oluşturmayan bu lazer tedavileri, tüm vücut bölgelerinde istenmeyen kıl problemine son verirken kadın ve erkeklerin özel bölge olarak adlandırmış olduğu alanlarda da kıl sorununu güvenli olarak çözüme kavuşturmaktadır.

  Hassas bölge olarak adlandırılan iç çamaşırının 1 ila 1.5 cm iç bölümü ve 1 ila 1.5 cm dış bölümünde kalan bikini bölgesinde de uygulanabilen Bikini Bölgesi Lazer Epilasyon ile hormonal değerlere bağlı olarak oluşan duyarlı ve sert karakterli bikini bölgesi tüyleri güvenli, yan etkisiz ve yalnızca kıl köklerini hedef alarak yok edebilmektedir.

  Genellikle kadınlar tarafından başvurulan ve erkeklerin de tercih etmeye başladığı bikini bölgesi epilasyon tedavileri öncesinde kıl karakteri, kıl yerleşimi, cilt rengi ve kıl yoğunluğu gibi parametreler doğrultusunda tercih edilen cihaz aracılığı ile test atışlarının yapılmasına olanak sunmak ve özelleştirilmiş seans sürelerinin ve aralıklarının oluşturulmasına olanak sunmak için ücretsiz muayenemizden yararlanarak ön kontrol gerçekleştirebilirsiniz.

  Vücudun en hassas bölgesi olarak adlandırılan bikini bölgesinin lazer epilasyon tedavisi hakkında soru ve görüşlerinizi iletmek, ücretsiz muayene için randevu talebinde bulunmak ya da Bikini Bölgesi Lazer Epilasyon fiyatları hakkında bilgi almak için aşağıda bulunan iletişim formunu kullanabilirsiniz.

  Tüm Bacak Lazer Epilasyon
  BENZER TEDAVİLER
  Tüm Bacak Lazer Epilasyon
  Tüm Bacak Lazer Epilasyon, üst ve alt bacak bölgesindeki istenmeyen tüylerin kalıcı etkiler ile vücuttan uzaklaştırılması amaçlanan güvenli epilasyon işlemidir.

  Bikini Bölgesi Lazer Epilasyon Nasıl Yapılır?

  Bikini Bölgesi Lazer Epilasyon uygulaması öncesinde cilt tipine ve kıl karakterine uygun tercih edilen lazer epilasyon cihazına göre kılların kısaltılması istenilmektedir. 1 ila 2 gün öncesinde jilet yöntemi ile kısaltılan tüylerin köklerinin lazer ışınlarını emme gücü daha yüksek olmaktadır.

  İşlem esnasında bölgenin hassas olmasına ve hassasiyet eşiğine bağlı olarak lokal anestezik kremler ile bölge uyuşturulabilmektedir. Yeterli uyuşma elde edildikten sonra yine tercih edilen sisteme göre jel sürülerek ya da sürülmeden sistem başlığı aracılığı ile bölge hızlı bir şekilde taranmaktadır. Tüm bölgenin taranmasının ardından işlem güvenli, konforlu ve hızlı bir şekilde tamamlanmaktadır.

  Bikini Bölgesi Lazer Epilasyon Seans Süresi ve Seans Aralıkları

  Bikini Bölgesi Lazer Epilasyon tedavisindeki bölgedeki kıl foliküllerinin yapıları lazer epilasyon için en ideal yapıya sahiptir. Bu nedenle her bir seans sonrasında başarılı sonuçlar ve etkiler ortaya çıkmaktadır. En ideal seans sayısı kişiden kişiye değişiklik göstermekle birlikte 15 dakika süren 4 ila 7 seans arasında olumlu sonuçlar elde edilebilmektedir. Seans aralığı ise 2 hafta olarak belirlenmektedir. Ancak bu süre kılların çıkış hızına bağlı olarak değişebilmektedir.

  Bikini Bölgesi Lazer Epilasyon Yan Etkisi Var Mıdır?

  Bikini bölgesi, genital bölge ve diğer tüm vücut bölgelerinde uygulanan lazer epilasyon tedavilerinde cilt altına gönderilen lazer ışınları yalnızca kıl kökleri üzerinde yoğunlaşmaktadır. Cilt ve cilt altı dokuları üzerinde herhangi bir etkinliği olmayan bu ışınlar kıl köklerinden daha öteye nüfuz etmediği için kısırlık gibi yanlış bilgilenen yan etkilere yol açmamaktadır. Bu nedenle açık bir ifade ile özel bölgelere uygulanan lazer epilasyon tedavilerinin bu tip zararlarının bulunmadığını söyleyebiliriz.

  Bikini Bölgesi Lazer Epilasyon Tedavisinin Olumlu Etkileri

  Bikini Bölgesi Lazer Epilasyon tedavisinin en belirgin avantajı bölgedeki tüylenme sorununu kalıcı ve etkili bir şekilde ortadan kaldırmasıdır. Ancak beraberinde getirmiş olduğu pek çok avantaj da bulunmaktadır. Öncelikle bikini bölgesindeki kılların karakterlerine ve yerleşimlerine bağlı olarak çok fazla batık sorunu ile karşı karşıya kalınabilmektedir. Kılların tümü ile yok edilmesi ile beraber batık ve kıl dönmesi gibi problemler ortadan kalkmaktadır. Bir diğer avantajı ise hijyen ve kozmetik sorunlardır. Daha pürüzsüz bir cilt yüzeyi ile kılların neden olduğu hijyen ve kozmetik problemler de tümü ile son bulmaktadır.

  Fiyat Teklif ve Randevu Formu
  Bikini Bölgesi Lazer Epilasyon Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

   Tedavilerimiz Hakkında Bilgi Almak ve Fiyatlarımızı Öğrenmek İçin Bizi Arayabilirsiniz:
   Call Now Button
   ×