Selanik Caddesi Mehtap Apartmanı NO:41/8 Kızılay/Ankara
trenar

Göbek Yağı Eritme Tedavisi

Göbek Yağı Eritme Tedavisi

  Göbek Yağı Eritme Tedavisi; Enjeksiyon uygulamalarından yeni nesil teknolojik sistemlere kadar çeşitli tedavi prosedürlerinin kullanıldığı Göbek Yağı Eritme Tedavisi göbek bölgesindeki kilo ve yağlanma problemini yağ hücresi yoğunluğuna göre hedef alarak etkin şekilde azaltan yöntemler olup, vücut analizi ve kişisel tedavi planlaması öncesinde merak edilen Göbek Yağı Eritme Tedavi Yöntemleri Nelerdir? Nasıl Uygulanır? gibi önemli konu başlıklarına yazımız içerisinden ulaşabilirsiniz.

  Bölgesel kilo vücudun herhangi bir alanında artan yağlanma oranıdır. Hem beden sağlığı hem de estetik kaygılar doğurmasından ötürü ruh sağlığına kadar olumsuz etkileyen bu bölgesel kilolar vücudun farklı alanlarında birtakım şikayetlere hatta ciddi hastalıklar ve metabolik sendromlara neden olmaktadır. Özellikle göbek bölgesinde biriken yağların neden olabileceği bu problemlerin önlenmesi için uzun dönemli diyet programları ve yüksek eforlu fiziksel aktiviteler uygulanmaktadır. Ancak göbek belgesindeki yağlanma oranı yüksek ve dirençli ise diyet ve egzersiz programlarından olumlu yanıt alınamamaktadır.

  Göbek Yağı Eritme Tedavisi

  Göbek bölgesinde oluşan dirençli depo yağlar diğer vücut bölgelerindeki yağ hücresi yoğunluğuna göre farklı özelliktedir. Bu nedenle diyet ve egzersiz programlarından yanıt alınamayan kilo artışlarında bölgesel zayıflama tekniklerine ve tedavilerine başvurulmaktadır. Bölgesel zayıflama tedavileri ise vücudun herhangi bir bölgesinde yoğunlaşan kilonun teknolojik cihazlar ve enjeksiyon uygulamaları ile hedef alınarak parçalanmasını amaçlayan işlemlerdir. Bu işlemler içerisinde en yoğun tercih edilen bölge ise göbek bölgesidir.

  Ciddi hastalık tablolarına ve estetik kaygılara neden olan göbek kiloları bölgesel zayıflama tedavileri içerisinde yer alan Göbek Yağı Eritme Tedavisi ile etkin ve kalıcı bir şekilde giderilebilmektedir. Göbek bölgesindeki yağlanma oranını azaltmak ve boşalan cilt dokusunu sıkılaştırarak vücut şeklinin yeniden düzenlenmesini sağlamak amacı ile uygulanan bu tedaviler öncesinde kişisel ve etkin tedavi planlamanızın oluşturulması için ücretsiz muayenemizden yararlanarak vücut analizi yaptırabilirsiniz.

  Estetik görünümü düzenlemenin yanı sıra beden sağlığı ve ruh sağlığını da iyileştiren göbek yağı eritme işlemleri ve uygulanan tedaviler hakkında detaylı bilgi edinmek, klinik muayene ve ücretsiz vücut analizi için randevu talebinde bulunmak ya da Göbek Yağı Eritme Tedavisi fiyatları hakkında bilgi almak için aşağıda bulunan iletişim formunu kullanabilirsiniz.

  Cool Shaping Soğuk Lipoliz ile Bel Çevresi Yağı Eritme
  BENZER TEDAVİLER
  Cool Shaping Soğuk Lipoliz ile Bel Çevresi Yağı Eritme
  Shaping Soğuk Lipoliz ile Bel Çevresi Yağı Eritme hassas soğutma ile yağ hücrelerini kontrollü olarak donduran ve lenfatik dolaşım ile vücuttan atılımını kolaylaştıran bölgesel zayıflama tedavisidir.

  Göbek Eritme Tedavi Yöntemleri

  Göbek bölgesinde oluşan kilo ve yağlanma problemini yağ hücresi yoğunluğuna göre hedef alarak etkin bir şekilde incelme etkisi oluşturan Göbek Yağı Eritme Tedavisi içerisinde yeni nesil bölgesel incelme cihazları ve enjeksiyon uygulamaları bulunmaktadır. Aşağıda yer alan bu tedavilerin tümü cerrahi herhangi bir prosedür gerektirmemekle birlikte oldukça pratik ve konforlu işlemledir.

  Göbekte oluşan yağ birikimini kaldırmaya yönelik olan bu işlemler sonucunda vücut şeklini bozan yağlar bölgeden uzaklaştırılırken lenfatik dolaşım ile vücuttan atılımı sağlanmaktadır. Bununla birlikte her bir tedavinin cilt altı dokusunda doku hücreleri üzerindeki olumlu etkileri sayesinde boşalan cildin daha sıkı ve gergin bir yapıya kavuşmasına yardımcı olmaktadır. Böylece incelme sonrasında vücut şekillendirme ve sıkılaştırma etkisi bir arada elde edilmektedir.

  VelaShape ile Göbek Yağı Eritme Tedavisi

  FDA onaylı olan VelaShape teknolojisi bölgesel zayıflama ve selülit tedavileri içerisinde en sık kullanılan sistemlerden bir tanesidir. Radyo frekans, kızılötesi ışık ve vakum teknolojilerini bir arada bulunduran bu sistem, göbek bölgesindeki yağ hücreleri üzerinde lokal bir termal etki yaratarak etkinliğini göstermektedir. Sistemdeki bu farklı etkinlikler yağ hücrelerinde ısı artışına neden olarak küçülmelerine yardımcı olmasının yanı sıra kan ve lenfatik dolaşımı da düzenleyerek parçalanan yağ hücrelerinin vücuttan atılımını hızlandırmaktadır.

  Tüm bunların yanı sıra sistem içerisinde bulunan radyo frekans ve kızılötesi ışık göbek bölgesindeki dokularda kollajen ve elastin hücrelerinin uyarılımını sağlamaktadır. Bunun sonucunda da göbek bölgesinde doku yenilenmesi başlamaktadır. Bu etkinlik ile birlikte hedeflenen alanda incelme ile birlikte sıkılaşma ve toparlanma gözlemlenmektedir.

  LPG ile Göbek Yağı Eritme Tedavisi

  LPG yani Endermoloji ile Göbek Yağı Eritme Tedavisi üstün başarılı etkilere sahip bir yöntemdir. Bölgesel zayıflama ve selülit tedavilerinin yanı sıra vücut şekillendirme tedavilerinde de kullanılan bu sistem, emme ve dönme aksiyonlarını bir arada bulundurarak cilt ve cilt altı dokularında negatif basınç etkisi oluşturmaktadır. Bir doku masajı olarak adlandırılan bu tedavide göbek bölgesindeki yağ hücre gruplarını parçalamasının yanı birbirinden bağımsız motorize rulmanlar sayesinde vücutta rahatlatıcı bir etki oluşturmaktadır.

  Seans şeklinde uygulanan LPG ile bölgesel zayıflama tedavisi sonrasında parçalanan yağ hücreleri kan ve lenfatik dolaşım aracılığı ile vücuttan atılmaktadır. Doku drenajı ile deride esneklik kazandırmaktadır. Böylece incelme sonrasında cilt altı dokuların yeniden şekillenmesi ve sıkılaşması sağlanmaktadır.

  Mezoterapi ile Göbek Yağı Eritme Tedavisi

  Bir mikroenjeksiyon yöntemi olan Mezoterapi, Göbek Yağı Eritme Tedavisi içerisinde uygulanan enjeksiyon işlemidir. Göbek bölgesindeki dirençli depo yağların parçalanmasını ve vücuttan atılımının kolaylaştırılmasını sağlamak amacı ile kişisel olarak tasarlanmış etken maddelerin özel ve ince uçlu iğneler aracılığı ile cilt altına iletildiği bu işlem akupunktur tekniğine benzemektedir.

  Yağ hücrelerinin yapılarını ve yoğunluklarını hedef alarak uygulanan bu tedavide vitamin, mineral, aminoasit ve daha pek çok etken maddenin cilt üzerindeki olumlu etkileri sayesinde incelmenin yanı sıra göbek bölgesindeki boşalma sonrasında oluşacak elastikiyet kaybı ya da gevşeme da en aza inmektedir.

  Kavitasyon ile Göbek Yağı Eritme Tedavisi

  Ultrasonik ses dalgalarının kullanıldığı Kavitasyon teknolojisi, yağ hücrelerinin çeperlerinin parçalanmasını sağlayan etkiye sahiptir. Göbek bölgesindeki yağ probleminin ve yoğunluğunun azaltılmasını sağlayan bu Göbek Yağı Eritme Tedavisi, yağ dokusunda ani ve yüksek basınçlı değişikliklere yol açmaktadır. Böylece herhangi bir cerrahi prosedür olmadan cilt yüzeyinden uygulanan ses dalgaları sayesinde yağ hücrelerini parçalayarak bölgeden uzaklaştırmaktadır.

  Cildin dış yüzeyinden sistem başlığı ile uygulanan oldukça konforlu ve pratik bu işlem dokulardaki hücre aktivitesini ve onarım sürecini tetikleme mekanizması sayesinde kas ve diğer dokular sıkılaşarak daha gergin bir göbek formu oluşturmaktadır.

  Elektroterapi ile Göbek Yağı Eritme Tedavis

  Günümüzde ağrı ve kas güçsüzlüklerinin iyileştirilmesi amacı ile uygulanan Elektroterapi Göbek Yağı Eritme tedavilerinde de başarılı sonuçlar ortaya çıkarmaktadır. Farklı ve değişik frekanslarda elektrik akımlarının kullanıldığı bu tedavide göbek bölgesinde bulunan yağ dokusuna pasif jimnastik yaptırarak etkinliğini göstermektedir. Bu pasif etki incelme ile birlikte lenfatik dolaşımı da hızlandırarak yağ hücrelerinin bölgeden uzaklaşmasını ve lenfatik dolaşımla atılmasını sağlamaktadır.

  Soğuk Lipoliz ile Göbek Yağı Eritme Tedavisi

  Bölgesel zayıflama ve selülit tedavileri içerisinde en popüler uygulamalardan biri olan Soğuk Lipoliz teknolojisi göbek bölgesindeki kilo ve yağlanma problemini acısız ve ağrısız bir şekilde gidermektedir. Tek bir seans sonunda dahi yağ hücrelerinin yoğunluğunda belirgin azalma sağlayan Soğuk Lipoliz ile Göbek Yağı Eritme Tedavisi, cihazın sistem başlığı ile göbek bölgesinin vakumlanmasına daha sonrasında yağ hücrelerinin yüksek soğuklukta parçalanarak ölmesine yardımcı olmaktadır.

  Çevre dokularda herhangi bir hasar ya da risk oluşturmadan hedeflenen bölgedeki yağ hücrelerinin yapısını bozarak etkinliğini gösteren bu işlem kontrollü ve hassasiyetle çalışan bir teknolojidir. Cerrahi işleme ihtiyaç duymadan göbek bölgesindeki yağların kaybedilmesini sağlayan bu tedavi ile hızlı etkili incelme elde edilebilmektedir.

  Göbek bölgesinde biriken ve yoğunlaşan yağ hücrelerini hedef alarak parçalayan ve lenfatik dolaşım ile vücuttan atılımını gerçekleştirmenin yanı sıra cilt altı doku hücrelerini de aktive ederek dokuyu sıkılaştıran ve şekillendiren bu tedaviler öncesinde en etkin ve en doğru tedavi planlamasının tercih edilmesi ya da kişisel seans planlamalarınız oluşturulması için ücretsiz muayenemizden yararlanarak vücut analizi yaptırabilirsiniz.

  Bölgesel zayıflama ameliyatları ve anestezinin beraberinde getirmiş olduğu yan etki ya da komplikasyon risklerini içerisinde barındırmayan göbek eritme tedavileri hakkında merak ettiğiniz soruları iletmek, ücretsiz muayene ve vücut analizi için randevu talebinde bulunmak ya da Göbek Yağı Eritme fiyatları hakkında bilgi almak için aşağıda bulunan iletişim formunu kullanabilirsiniz.

  Fiyat Teklif ve Randevu Formu
  Göbek Yağı Eritme Tedavisi Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

   Tedavilerimiz Hakkında Bilgi Almak ve Fiyatlarımızı Öğrenmek İçin Bizi Arayabilirsiniz:
   Call Now Button
   ×